Şimdi Ara

###RX 470 Referans Tasarım Mini İnceleme### (50 liralık işlemci ile) BF4 Testleri Eklend!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Resimleri bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AngelDust! kullanıcısına yanıt
    berkayjan kullanıcısına yanıt
    ahmetfakoc kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 ghz de kavruluyor diyebiliriz 90 95 arası. Ama 3.7 e alıp ona göre voltaj verince daha kabul edilebilir değerlere düşüyor. Yine de paşalar gibi ayakta ama.

Sana naçizhane önerim, L5640 alman düşük tdp ye sahip overclock kapasitesi var. Kimse de bilmez pek bu işlemciye. Hem de 6 çekirdek/12 izlekli harika performans veriyor. aliexpress te 40 dolar sadece. Ben yetmediği noktada ona geçicem.

Resimler de eklenecek arkadaşlar, format atıcam temiz öyle test etmek taraftarıyım.
  • evet düşük tdp daha iyi olur fakat daha az çarpan kilidi oc'yi zorlaştırabilir. X5677 gözüme kestirdim 59 dolara aliexpressten onu da alabilirim duruma göre.

• AngelDust! kullanıcısına yanıt
    130 watt vs 60 watt tdp, ikisini dene tarafını seç.
  • i3 6100 + RX470 testleri yapan birisi de olsa keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Hocam bırakın da bizler düşünelim onu. Hayırlı olsun demek yerine yermeye yer arıyorsunuz. Custom kart alın size kimse neden aldın demeyecek. Biz de biliyoruz özel tasarım almayı. Çok hoşnut değilseniz farkını ödeyin onu alalım.

Neden yazdiklarim bu kadar zorunuza gitti? Bu forum sadece size ait de bizim mi haberimiz yok? Buraya her gun binlerce insan bilgi edinme amaciyla giriyor ve dogal olarak yazdiklarimiz insanlarin kafasinda ki soru isaretlerini cevaplar nitelikte oldugu icin dogrulari yazmak zorundayiz.

Ayrica senin butcen beni ilgilendirmiyor. Ben neden custom aldin da demedim. Sadece REFERANS MODEL ALİNMAZ dedim ve nedenlerini soyledim. Anlasilan baya moraliniz bozulmus.

O zaman sizi bilgilendirelim. Gtx 1080, Rx 480, Titan Z, Titan Black, Titan, 980 ti, 980, 970, 7970, 290x, 770, 780 kartlarını alanları direkt çöpe atsınlar. (!)

###RX 470 Referans Tasarım Mini İnceleme### (50 liralık işlemci ile) BF4 Testleri Eklend!!!

http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_geforce_gtx_1070_strix_gaming_review,9.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 21 Ağustos 2016; 22:39:17 >

• hayırlı olsun testler için beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Hocam bırakın da bizler düşünelim onu. Hayırlı olsun demek yerine yermeye yer arıyorsunuz. Custom kart alın size kimse neden aldın demeyecek. Biz de biliyoruz özel tasarım almayı. Çok hoşnut değilseniz farkını ödeyin onu alalım.

Neden yazdiklarim bu kadar zorunuza gitti? Bu forum sadece size ait de bizim mi haberimiz yok? Buraya her gun binlerce insan bilgi edinme amaciyla giriyor ve dogal olarak yazdiklarimiz insanlarin kafasinda ki soru isaretlerini cevaplar nitelikte oldugu icin dogrulari yazmak zorundayiz.

Ayrica senin butcen beni ilgilendirmiyor. Ben neden custom aldin da demedim. Sadece REFERANS MODEL ALİNMAZ dedim ve nedenlerini soyledim. Anlasilan baya moraliniz bozulmus.

Cok ciddi sacmalamissiniz. Daha hic bir gpuda gatanti etiketi gormedim, elimden yuzlerce ekran karti gecti, hepsinide soktum. Kaldi ki macun dedigin kac para. Onu birak 6 ayda pert olan macun da nedir 3-4 senedir degismeyen macunla bile sorunsuz kullanilir birçok gpu lar. Konu referans tasarim alayim mi konusu degil ki, aldim demis soracagin soru varsa sorarsin degilse bi zahmet uza ergen kardeş? Milletin kafasini boşa karıştırma, isteyen alir kullanir referansi, isterse custom cooling yapar isterse su sogutma takar isterse oyle kullanir. Sen bi zahmet konu disinda yap boyle trolluklerini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 21 Ağustos 2016; 22:34:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AngelDust!

evet düşük tdp daha iyi olur fakat daha az çarpan kilidi oc'yi zorlaştırabilir. X5677 gözüme kestirdim 59 dolara aliexpressten onu da alabilirim duruma göre.

Ona uygun anakarti nerden bulacaksınız

• selmand kullanıcısına yanıt
    Anakartım var zaten önceki mesajda i7 930 ile kullandığımı söylemiştim.

• TTnet e sövmekten yoruldum kaç gündür netim kesiliyor, tam windows iso sunu indiricem, çat elektrik kesiliyor %98 de, elektrik kesildiği için kaldığı yerden indirmiyor idm daha az bir kısmından devam ediyor indirmeye, tekrar net gidiyor indirmeye devam et diyorum elektrik kesildi diye tekrar 900 mb dan indiriyor format atamıyorum. Delireceğim sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfakoc

Hocam bu RX470'in amazondaki değerleri de çok fazla şu an. Sizce ne zaman beklediğimiz fiyat aralığına düşer kart? Ya da Nvidia cephesinden bir atak mı beklemeliyiz düşmesi için?

Hocam fiyatı güzel kartın.Sen hangi aralıkta almayı planlıyorsun?
  • lapry kullanıcısına yanıt
    Referans tasarımdan ziyade custom modellerin 700-750 bandına düşmesini umuyorum,fakat olacak gibi değil yakın zamanda. Umut fakirin ekmeği bekliyoruz
  • kısa süre ters çalışan fan soğutucuyu temizlemez, bu msi markasının custom kartlarını öne çıkartmak için ortaya attığı bir pazarlama ve satış argümanı sadece.
    "öyle kafana göre sökemezsin, vidaların üzerinde etiket olur, garantili kartı sökemezsin" gibi bilgisiz yazılar yazmışşsınız, hayatında hiç bir ekran kartını elinize almadığınız buradan belli oluyor.
    hiç bir kartın soğutucu sabitleme vidaları üzerinde garanti etiketi filan olmaz.
    bırak termal macun değiştirmeyi, yıllarca tozu dahi alınmadan ve o bahsettiğiniz 80 derece üstü sıcaklıklarda çalışan onlarca kart kullandım, sektörde bir çok kart satışı yaptım, sıcaklık yüzünden yanan, bozulan bir kart ne gördüm ne duydum.
    bilgi sahibi olmadığınız konularda yazmayın ki cahilliğiniz ortaya çıkmasın ve insanları yanlış yönlendirmeyin...
    siz ve sizin gibi arkadaşların mantığına göre aşağıdaki tabloda bulunan kartların yarısından çoğunun 80 derece üstü sıcaklıklar nedeni ile bozulması gerekirdi, lakin yıllarca çalışıyorlar...
     ###RX 470 Referans Tasarım Mini İnceleme### (50 liralık işlemci ile) BF4 Testleri Eklend!!!

• Güncel.
  • Bu kadar toz takıntın varsa 20-30 liraya bir kompresör al bas havayı içine toz namına eser kalmaz. 4 senedir referans gtx 680'imi bu şekilde temizlerim hem serin hem sessiz çalışır. Soğutması da eski ufak fanlı referanslardan şimdikiler gibi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.