Şimdi Ara

ruyada kontrol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler nasil ruyamda kontrolu ele gecirebilirim ve keske istedigim ruyayi gorebilsem gorebilme imkanim varmidir bi anlatin hele birazdan deney yapacam yarin yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Astral seyahat

• Lucid rüya arastir birçok teknik var bunun icin

• Takip.

• Özelliklerden konum açıp lucid atiyosun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denediğimde hiç olmadı.Beklemediğim zamanlarda oldu hep.Oluncada acısını çıkardım zaten
  • Beyler gerçekten hepinize teşekkür ederim sizin yazdıklarınızla bir kaç şey denedim ve rüyamda komşumu becerdim çok saolun
  • 2 gün önce oldu mantığını anladım.Hep gördüğün rüyaları uyandığında hatırlamaya çalış sonra kendiliğinden oldu.Benim bu 2. oldu.Rüyanın yarısına falan geldiğimde lan ben rüyadayım dedim.Kaç tane yaptığımı sayamadım.
  • işin garip yanı kapıcıda bir şekilde komşu ile aklımda kalmış o yüzden kapıcı ile yollu komşumuzu grup yapıyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

istediğin rüyayı anca çok sevdiğin ve onları hep düşündüğünde gelir ve görürsün.Bunlar sevdiğin grup insan veya başka şeyler olabilir

kardeş adriana lima olur mu
  • Gün içinde aklına takılanlar rüyaya giriyor sanırım. Benim bazen bir çok şey karışmış halde giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Monstergreyd

Gün içinde aklına takılanlar rüyaya giriyor sanırım. Benim bazen bir çok şey karışmış halde giriyor

aynen öyle oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woney

Beyler gerçekten hepinize teşekkür ederim sizin yazdıklarınızla bir kaç şey denedim ve rüyamda komşumu becerdim çok saolun

Kahkaha attim

• quote:

Orijinalden alıntı: furkistorm

quote:

Orijinalden alıntı: Woney

Beyler gerçekten hepinize teşekkür ederim sizin yazdıklarınızla bir kaç şey denedim ve rüyamda komşumu becerdim çok saolun

Kahkaha attim

kapıcı ile yapıyorduk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.