Şimdi Ara

Rusya'ya arabamla gitmek istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2-3 ay içerisinde özel aracımla ve ailemle Rusya'ya gitmek istiyorum, bazı sorularım var, cevaplarsanız sevinirim.
    1-) Hala Rusya'da yaşıyor musunuz? Yaşamıyorsanız ne zaman ayrıldınız? Güncel bilgileri merak ettiğim için soruyorum.
    2-) Türk ehliyetleri rusya'da geçerli mi? Sanırım rusça tercümesi ile kullanılabiliyormuş, merak ettiğim rusça tercümesini Türk noterlikleri mi yapacak ya da Rus noterlikleri mi?
    3-) Triptik belgesi şart mı? Şart ise ne kadar masrafı var?
    4-) Rusya'ya hangi güzergahtan gitmeliyim? Rusya'ya hangi sınır kapısından girmeliyim? Hangi sınır kapısından çıkış yapmalıyım? EN SAОLIKLI YOL hangisi? Moskava'ya kadar gitmek istiyorum. Ve belli başlı şehirleri gezmek istiyorum.
    5-) Rusya'da hava durumu nasıl oluyor? Nisan-Mayıs aylarında hava durumu nasıl? Arabamla gezeceğim, hava durumu gezmemi etkiler mi?
    6-) Rusya'da güvenlik nasıl? Kendimi güvende hissedebilir miyim? Hırsızlık, rüşvet olayları ne durumda? sokakta rahatça gezebilir miyim? Trafik kurallarına UYSAM BİLE rüşvet ödemek zorunda bırakılır mıyım?
    7-) Rusya'ya giderken yanında Türk lirası mı, euro mu, dolar mı bulundurmalıyım?

ÖZELLİKLE DAHA ÖNCE KARAYOLU İLE AZERBAYCAN VEYA GÜRCÜSTAN ÜZERİNDEN RUSYA'YA GİDEN ARKADAŞLARIN YORUMLARİNI BEKLİYORUM.

Şimdilik bu kadar, aklıma geldikçe yazacağım, şimdiden emeğiniz ve ayırdığınız vakit için çok Teşekkür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarını yanıtlayayım.

Küçük yerlerde trafik kurallarına uysanız dahi rüşvet ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Dolar götürmeniz kafi orada ihtiyacınız kadarını rubleye çevirirsiniz...
  • Merhaba konu başlığındaki gibi seyahatinizi gerçekleştirdinizmi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.