Şimdi Ara

RUST [ANA KONU] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
35
Favori
155.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banlanmıyorlar mı bu şekilde? Çünkü ya biz gerçekten silahları kullanmayı bilmiyoruz ya da oyuncuların önemli bir kısmı bu dediğin makroyu kullanıyorlar.
  • 1Ceko kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla makro ban sebebi değili. En azından önceden öyle idi. Son aylarda durum değiştiyse bilgim yok. Bunlara ek olarak tespit edilmesi imkansıza yakın desem yalan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 15 Temmuz 2017; 2:0:57 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monster89 -- 21 Eylül 2017; 12:42:25 >
  • Beyler server açtım.fena değil kalabalık sayılır.Ama admin olarak item eklediğimde chat ekranına düşüyor.Herkes görüyor doğal olarak.bunu nasıl kapatırım
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    onu kapatamazsın kardeşim , kendin veya başkasına item basarsan sunucun da kimse kalmaz eğer ki 20 kişilik açtıysan sadece kendi arkadaşların ile takılacaksan bişey olmaz
  • Selam millet,

"[TR] Kraliçe Amu geri döndü" diye 50 kişilik bir yerli server buldum. Benle oynamak isteyen burdan yazsın.

Nedense tr'deki tek barren olmayan server bu. Milletin ekran kartı mı yok nedir anlamadım ki.
  • Arkadaşlar ben oyuna girdiğimde gri bir ekranda loading yazıyor gerisi gelmiyor ne yapmam lazım.
  • Merhabalar,

3 yıldır Rust deneyimimi yayıncılıkla devam ettirmek istedim ve bir Twitch kanalı açtım. 10 gündür yayın yapıyorum ve 7. günümde abone çubuğumu aldım. Sizde Rust deneyimime katılmak ve eğlenmek istiyorsanız kanal linki aşağıda.

https://www.twitch.tv/reggamok

Linkten kanal ekranı altında yayın programına, sosyal medyaya ve diğer sekmelere ulaşabilirsiniz.

Rust dışında FIFA 18, Dota 2 ve farklı türlerde oyun yayınları da bulunmakta. Günlük ortalama 7 saat yayın ile karşınızdayım.

İyi günler! :)
  • Solo girmekten ciğerim soldu valla. Adamlar 6 kişi dalıyor utanmaları da yok

Birlikte oynarız diyen ekleyebilir yaş 23, mikrofon var.http://steamcommunity.com/id/semper26fidelis/
  • Yayına başladım, buyurun gelin;

https://www.twitch.tv/reggamok
  • bu oyuna neden 30 dk da giriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konunun hali ne herkes kendi reklamını yapıyor oyun 1.0 a çıkacak belki bir şeyler vardır diye girdim ama nafile
  • Merhaba!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scrabG -- 12 Kasım 2019; 18:4:49 >
  • beraber oynamak isteyen, yeni başlamış olan varsa eklesin, duo yapalım.
  • Beyler oyunda macro açmayın benim gibi game ban yersiniz oyunda önüne gelen herkesin ak47 macro kullanması beni de streslendirdi logitech mouse driveri ile macro deneyeyim dedim daha beceremeden ban yedim. Son olarak Oyunda Steamdan Game ban yedim sunuculara giremiyorum ama oyunu oynamak istiyorum 2. steam hesabı açıp baştan satın alsam 2. hesapda 1. hesap yüzünden ban yermi bu süreç nasıl işliyor bilmiyorum.

Oyunda macro kullanmaya teşebbüs etmem ve macro yapmayı beceremeden ban yemen ayrıyetten hala oyuncuların macro kullanmaya devam etmesi bana biraz koydu. Pişmanım
  • Oynamak isteyen varsa eklesin oynayalım oyuna yeni hesaptan devam ediyorum genellikle aylık wipe yiyen Avrupa sunucularında oynuyorum.
  • ARKADAŞLAR GAYET EĞLENCELİ, ÖYLE SİNİR STRES SAHİBİ OLMAYAN, İYİ BİR FPS OYUNCUSUYUM. MESAJ ATIN.
  • Arkadaşlar bir Rust ekibi toplamayı düşünüyorum önceden deneyiminiz olup olmaması önemli değil bende epeydir oynamıyorum fakat gerçekten emek verip 2 gün sonra sıkılıp bırakmayacak ekip çalışmasına uyacak kişiler olsun istiyorum gerisi kolay +20 yaş eğer düşünen olursa mesajımı alıntılasın en az 5 kişi olursak başlayabiliriz.
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Selam hocam,

Çoooook uzun süredir oynamıyorum. Ara sıra Twitch'ten yabancı yayıncıların yayınlarını izliyorum. Güncellemelerden de oldukça uzağım dolayısıyla. Yalnız hem geçen ay okulumun bitmesi hem Rust'ı özlemem hem de mesajınızı görünce gaza gelmem sebebiyle() bir aksilik çıkmazsa katılmak isterim gruba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrecoB

Selam hocam,

Çoooook uzun süredir oynamıyorum. Ara sıra Twitch'ten yabancı yayıncıların yayınlarını izliyorum. Güncellemelerden de oldukça uzağım dolayısıyla. Yalnız hem geçen ay okulumun bitmesi hem Rust'ı özlemem hem de mesajınızı görünce gaza gelmem sebebiyle() bir aksilik çıkmazsa katılmak isterim gruba.
    memnuniyetle fakat 2-3 kişi daha bulmamız gerek
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.