Şimdi Ara

Russel hobbs 279tl filtre kahve makinesi tekrar stokta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çok teşekkürler. Geçen sefer kaçırdığımda çok üzülmüştüm, bu sefer alabildim.

Ayrıca ziraat bankkart ayın sektöründen 14 bankkart lira verdi, 265 e geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggPatriot -- 6 Mayıs 2020; 2:0:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bir makine varmı kullanan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu mu yoksa Delonghi ICM2B mi tercih edilmeli?
  • link açılmıyor
  • mustafakaratekin M kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 2 aydır hergün kullanıyorum hocam.Kagit Filtre ile kullanim gerektiriyor,aroma özelliği yok zaman ayarlayıcı var kullanışlı bir özellik.Urunde on/off tuşu yok nasıl kapandığını şans eseri buldum (bulana kadar fişten çıkarıp takiyordum ve her defasında saat sifirlaniyordu).Kahvenin tamami cam hazneye demlenince kupa ikonu olan tuşa basarsanız kapanmış oluyor basmassaniz yaklaşık 30- 40 dk sonra kendiliğinden kapanıyor.30-40 dk ısıtıcı taban çalışıyor.Genel olarak memnunum yüzeyleri plastik ama kalitesiz hissiyatı yok.Bu fiyat bandında hatta 1000 tl ye kadar sanırım plastik olmayan makina da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ftrhüseyin -- 6 Mayıs 2020; 2:40:11 >
  • Merhaba,

kullanıcıları var ise yorum yapabilirler mi? tavsiye edilir mi?

iyi pazarlar,
  • Takip.

• arkadaşa tavsiye edip aldırdım ama geçen seferki satıştan hala kargolanmamış.
  • hypnosemir kullanıcısına yanıt
    Bence electrolux kf3700 tercih edilmeli :)

• ggPatriot kullanıcısına yanıt
    Trendyol alışverişini market olarak mı değerlendiriyor ziraat acaba? Bende ayın sektörü market görünüyor da.

• Electrolux ekf3700 modelini dün n11 den %11 tık hızında kupon ile 253 TL'ye sipariş verdim.
    Bunun yerine daha iyi bir alternatif

• Russel Hobbs kahve makinesi bugün elime ulaştı ancak cam hazneyi koyduğumuz ısıtıcı bölümde küçük bir çatlak var. ürünü nasıl değişim yaptırtabilirim, trendyolda sadece iade var?

ürün linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaNOnE -- 13 Mayıs 2020; 20:58:1 >

• SPARK1903 S kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama market olarak işletip ayın sektöründen puan verdi

• ggPatriot kullanıcısına yanıt
    Konuyla alakasiz olacak ama bu bankkart liralari internet uzerinden kullanacagimiz bi site felan biliyor musunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spongebob55 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum maalesef. ben a101 de kullandım

• quote:

Orijinalden alıntı: TiLtay

Bence electrolux kf3700 tercih edilmeli :)
    attığınız modelin hiçbir özelliği yok neye göre bu tercih edilmeli demişsiniz?
    filtre kahvede düzenek bellidir 90 derecedeki su kahveye damlatılır.

tek değişken damlatan mekanizma aynı anda tüm kahveye damlatıyor mu yoksa tek noktadan mı damlatıyor sorusu. bu üründe 6-7 farklı damlatma deliği var dolayısıyla bunu yapıyor.

üstüne üstlük en önemli şey zaman ayarı. sabah işe gitmeye kaltığımda kahve hazır oluyor, termosa koyup çıkıyorum. bundan daha büyük özellik yok filtre kahve makinesinde.

ayrıca, kağıt filtre değil plastik kendi filtreleriyle bu ürün kullanılmaz, kahvedeki o acı tadı aromayı emer, ne ürün alırsanız alın kağıt filtreye para vermemezlik etmeyin. pintiliği olmaz bu işin, tadı çok değişir.

• ben olsam aroma ozelligi olmayan makine almam, daha az kahveyle daha yogun/koyu kahve alirsiniz

• ben de ekf7800 düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.