Şimdi Ara

Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
30.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard

Yönetmen: Ron Howard
    Ülke: ABD
    Tür: Aksiyon | Biyografi | Dram | Spor
    Senaryo: Peter Morgan
    Yapımcılar: Brian Oliver | Tyler Thompson
    Firma: Cross Creek Pictures | Imagine Entertainment | Revolution Films | Working Title Films
    Bütçe: 65 Milyon $

Oyuncular:
    Chris Hemsworth ... James Hunt
    Olivia Wilde ... Suzy Miller
    Natalie Dormer ... Gemma
    Daniel Brühl ... Niki Lauda

Ron Howard'ın yöneteceği gerçek bir hikayeden uyarlanacak filmde 1970'lerin şampiyon Formula 1 pilotu James Hunt'un ezeli rakibi Niki Lauda ile olan mücaadelesini konu alıyor.

Formula 1 adına pek film çekilmiyordu son zamanlarda bu büyük bütçeli film umarım güzel olur.

James Simon Wallis Hunt (d. 29 Ağustos 1947 – ö. 15 Haziran 1993), [1] İngiliz Formula 1 pilotu.

1976 Formula 1 şampiyonasını kazanmıştır. Yarış pilotluğundan ayrıldıktan sonra medya yorumculuğu ve işadamlığı yapmıştır.
    James, “Hunt the Shunt” -F3’teki korkunç kazalar dizisi yüzünden kendisine takılan- lakabını üzerinden attığında Grand Prix arenasına çıkmaya imkân buldu.
    Hemen ardından Lord Hesketh’in bağımsız F1 takımına katıldı ve Zandvoort’taki Hollanda GP’sini Niki Lauda’nın önünde lider bitirdi.

1976’da McLaren takımına geçti ve Emerson Fittipaldi’nin mirasçısı olarak iyi bir sezon geçirdi.
    Britanya GP’sinde diskalifiye olmasının ardından şampiyonluk mücadelesini bırakmadı. Lauda’nın Nürburgring’deki kazası sebebi yokluğundan yararlanan Hunt, Fuji’deki son yarışa kadar şansını korudu.
    Yarışı üçüncü sırada bitirdi ve Lauda’yı bir puanla geride bırakarak şampiyon oldu.

Bu Hunt’ın yarış kariyerinin zirvesiydi. 1979 yılında emekliye ayrıldı.
    Kariyerini televizyon yorumcusu olarak sürdürdüğü dönemde kalp krizi geçirerek 45 yaşında yaşamını yitirdi.

Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard
     Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 4 Ocak 2014; 16:54:36 >

• Chris Hemsworth adam karizma ya thorda müthişti
  • Beni heycanlandıran bir film haberi
  • Olivia Wilde varsa izlenir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Vizyonda Tarihi Eylül 2013
  • Off çok varmış ama güzel olacağa benziyor +watchlist

• Olivia Wilde var dediler geldim
  • Chris Hemsworth'da Thor'dan sonra ünlü oldu
  • Chris bayağı Beckham'a benziyor ha. Beckham biraz daha yakışıklı ama.
  • formula flim olarak hatırladığım sylvester stallone bi flim vardı bence çekilsin iple bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinals99

formula flim olarak hatırladığım sylvester stallone bi flim vardı bence çekilsin iple bekliyorum

O film indy car araçları ile çekilmiş ve genel olarak vasatın altında kalmış bir yapımdı. İlk defa F1 adına bu kadar sağlam bir film geliyor, Filmin yönetmeni Ron Howard bu işin altından kalkabilecek seviyede, yalnız aklıma takılan bir soru var, çok daha sansasyonel hikayeleri olan pilotlar varken neden james hunt'un hayatı ele alınmış? Neyse fazla soru sormayalım bunada şükür umarım bu tür yapımlar çoğalır.

Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard  Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard

• Cahilligimi hos gorun meraktan soruyorum F1 arabasina sigmasi normalmi bu adamin boyu (191) var ve film icin kilo verdigini soylemisti roportajinda..

Not: F1 yarislari hakkinda hic bir fikrim yok olivia wilde oldugu gorunce ilgimi cekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !3!ack

quote:

formula flim olarak hatırladığım sylvester stallone bi flim vardı bence çekilsin iple bekliyorum

O film indy car araçları ile çekilmiş ve genel olarak vasatın altında kalmış bir yapımdı. İlk defa F1 adına bu kadar sağlam bir film geliyor, Filmin yönetmeni Ron Howard bu işin altından kalkabilecek seviyede, yalnız aklıma takılan bir soru var, çok daha sansasyonel hikayeleri olan pilotlar varken neden james hunt'un hayatı ele alınmış? Neyse fazla soru sormayalım bunada şükür umarım bu tür yapımlar çoğalır.

Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard  Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard

senin yanlışın var benim dediğim o flim deil o dediğin flim 80 mi 70 mi yıllların flimi

Benim dediğim bu izlemedeysen izlemeni tavsiye ederim ama garanti izlemişşindir çünkü tv de 100 geçik çıktı

• quote:

Yanlışım yok bende Driven filminden bahsetmiştim, Şasi olarak f1 araçlarına benziyorlar ama aralarındaki fark, bank asya takımı ile şampiyonlar ligi takımı kadar desek yanlış olmaz sanırım.
  • Filmin Fragmanı bu ay içinde yayınlanacak.
  • Geldi en sonunda fragman. Merakla bekliyorum. Güzel film olacak.
  • Bu filmi sinemada izlemek çok keyifli olacak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.