Şimdi Ara

Rush (2013) | Chris Hemsworth - Daniel Bruhl | Ron Howard (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
30.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlar çok olumlu fırsat bulursam gideceğim.
  • Gittiğinize kesinlikle pişman etmiyecek bir film kaçırmayın
  • 8.4 ile giriş yapmış hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • film genel itibarıyla güzel olmuş. mevcut hikaye en iyi şekilde aktarılmış, çekimler görmeye değer.

ve sonunda mclaren kazanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 16 Ekim 2013; 21:37:20 >
  • F1 severin beğenmeme gibi bir durumu olmayan F1'ı takip etmeyenlerin bile çekimlerden, seslerden dolayı memnun kaldığı, yeri geldiğinde tüyler ürperten bir film. İzleyin, izlettirin
  • Puanı iyi suan hemde baya iyi yorumlarda guzel . Girdik bakalım yazarım yorumumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi dün izledim sinemada. Öncelikle imdb'de aldığı puanı fazlasıyla hak eden bir yapım olmuş. Özellikle gerçek hikayenin neredeyse tüm detaylarına kadar olduğu gibi aktarılması yönünden çok iyi işlenmiş. Niki Lauda ve James Hunt' ın arasındaki rekabet ve ilişkiyi mükemmel anlatmışlar. Özelikle James Hunt'ın gazeteciyi dövdüğü kısım 10 numara olmuş. Ayrıca Daniel Brühl, Niki Lauda'yı filmde mükemmel bir şekilde oynamış. Oscar ödüllerini ben verecek olsaydım kesinlikle en iyi erkek oyuncu ödülünü Daniel Brühl'e verirdim. Henüz izlememiş olan arkadaşlarada filmi sinemada izlemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.
  • 3 arkadaş gittik ve çok memnun ayrıldık. Bir ara f1 takip eden biri olarak eskiden bu sporun daha dramatik ve güzel olduğunu düşünmeye başladım. Tavsiye ederim.

• İnternet yorumları bu film hakkında iyi diyordu gerçekten öyle bir filmdi. Bu kadar etkileneceğim düzeyde iyi bir film beklemiyordum. Amaaan sinemaya gitmeye gerek yok internete düşsün indirir izlerim diyenler varsa o güzelim motor seslerine ihanet ederler çünkü evde sinema sistemi bile olsa sinemada ki o bangır bangır gürültüyü elde edemeyecekler, iyisi mi sinemaya gidin böyle yapımlar nadiren çıkıyor.
  • sonunu bildiğim bir film hiç bu kadar güzel olmamıştı hele o son dakikalarda gözlerim doldu müziğinde etkisiyle müziğin girişiyle tüylerim diken diken oldu evde yada pc de izlemek oradaki kadar kesinlikle keyif vermeyecektir. Ayrıca yarışların startları tek eksik gördüğüm yön oldu aksiyon katacaz diye kötü yapmışlar bence startları onun dışında gerçekten güzel filmdi ( son olaarak geçişler içinde aynı şey geçerli o kadar farkla geçmek zor geldi bana o hız farkı )
  • Yahu bu film vizyona gireli daha çok olmadı, ama hiçbir sinemada bulamıyorum. Bursa'da yoktu, İskenderun'a geldim burdada yok. İnternetten baktım sadece belli illerde seansar var. Şimdi bu film 21 eylülden beri sadece bu illere mi geldi ( ankara,adana,antep vs) yoksa diğerlerine gelip gitti mi ? Gittiyse neden bu kadar erken ? Bilen bir arkadaş aydınlatırsa iyi olacak yoksa kafayı yiyecem.
  • BurakBilgin kullanıcısına yanıt
    Diğer illere gelmedi, wampircikler olsa 70 ilde gösterilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

film genel itibariyla güzel olmuş. mevcut hikaye en iyi şekilde aktarılmış, çekimler görmeye değer.

yonetici olsam seni ve senin gibileri sinirsiz ban yapardim . Siz sinema bolumunde olmaya layik degilsiniz . Degil burda tum forumda olmamalisiniz . Adam kalmis mclaren kazaniyor diyor . Izlemedim . Senaryoyu bile okumadim . Ama bu spoiler vermedigin anlamina gelmiyor .

• !3!ack kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Bu kadar beklenen bir film ve sadece bir avuç yerde gösterime girmiş ha, çok ilginç gerçekten.Hiç aklıma gelmezi bu filme bu muamelenin yapılacağı.
  • Gerçekten çok güzel bir filmdi sırf F1 ile ilgilenenler için değil herkesi etkileyeceğini düşünüyorum.İlk başlarda olmasa da film bittiği zaman filmi büyük ihtimalle beğenecek ve içinizde bir burukluk kafanızda düşünceler ile bulacaksınız kendinizi.F1 ile ilgilenmiyorsanız sırf bu yüzden filmi izlememezlik yapmayın insan ilişkilerini çok iyi yansıtıyor hayat boyu karşı karşıya gelen iki ezeli rekabetin işleyişi gerçekten harika olmuş.
  • şansa dün F1 13ü indirdim

-merakla beklediğim filmdir hem imdb puanı hem yorumlar, cidden şaşırtıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dicaprio96

quote:

Orijinalden alıntı: tylor

film genel itibariyla güzel olmuş. mevcut hikaye en iyi şekilde aktarılmış, çekimler görmeye değer.

yonetici olsam seni ve senin gibileri sinirsiz ban yapardim . Siz sinema bolumunde olmaya layik degilsiniz . Degil burda tum forumda olmamalisiniz . Adam kalmis mclaren kazaniyor diyor . Izlemedim . Senaryoyu bile okumadim . Ama bu spoiler vermedigin anlamina gelmiyor .

sakin ol şampiyon. james hunt'ın kariyerindeki tek şampiyonluğunu anlatan bir film için bu ifade spoiler sayılmaz. bu bir çeşit biyografi, olaylar birebir aktarılmış. örneğin 91 yılında geçen bir Michael Jordan biyografisi izlerken, filmin sonunda chicago bulls'un şampiyon olacağını bilirsin. bu filmden bir şeyler götürmez.

üstelik bahsini ettiğin cümle bir troll cümlesi değil bir motto. iyiler mutlaka kazanır ayarında bir şey. düz bakmamak lazım olan bitene.

ben ve benim gibiler olmasa forum maalesef daha iyi bir yer haline gelmezdi. çemkireceğine şikayet butonlarını kullanabilirsin veya bireysel olarak insan gibi uyarma şansına da sahipsin.

velasıl, olaya senin gibi bakacakları da bir forum fosili olarak hesaba katmam gerekirdi, haklısın.

• Gerçekten Güzel Fimldi 2013 yılındaki hemen hemen belli başlı tüm filmlere gittim en iyisi bu şuana kadar
  • quote:

Ikinci Dunya Savasi'yla ilgili bir film uzerine konusurken "ama sonunda Almanlar' in yenildigini soylemissin, spoiler bu" demeye benziyor bu. Gercek bir hikaye uzerine yapilmis bir film. Olaylarin hemen hepsini bilerek izledim ve guzel bir filmdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challenger

quote:

Ikinci Dunya Savasi'yla ilgili bir film uzerine konusurken "ama sonunda Almanlar' in yenildigini soylemissin, spoiler bu" demeye benziyor bu. Gercek bir hikaye uzerine yapilmis bir film. Olaylarin hemen hepsini bilerek izledim ve guzel bir filmdi.

gercek hikayeden bile olsa cogu insan bilmiyor bile . Belki ben o heyecanla izlemek istiyordum into the wild-de gercek hikayeden yapilmis bi film . Ama sonu hakkind bi fikrim yokdu . Sonunu bilseydim ayni etkiyi yaratmazdi . 2-ci dunya savasini bilmeyenmi kaldi ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.