DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
Rus kızla evlenir misiniz?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
316
Cevap
6
Favori
14.294
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Rus kızla evlenir misiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1583 Mesaj
      29 Ocak 2018 04:30:16
      Öyle planlarim var. Adayda var bakalim kismet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3585 Mesaj
      29 Ocak 2018 04:55:48

evet hayırlısı olsun diyelim :)
      eskiden çok karşı çıkardık yabancı eş konusuna ama artık anlayışlar değişti
      birde bizimkiler töre ,adet gibi işlerle milleti bıktırınca yabancılar çok daha cazip gelmeye başladı
      diğer konu ise bizde kızlar çok nazik yetiştiriliyor , o nedenle çok mızmızlar ve artık evlilik değil sanki holding kuruyorsun
      öyle tuhaf örnekler var ki insanlar evlenmekten korkar oldu ,nikah kıyıp çok kısa süre evli kaldıktan sonra boşanma oluyor ve artık erkek ömür boyu nafaka ödüyor (böyle insafsızlık olur mu ya)

gençlerin yabancı eşle evlenmelerine sıcak bakıyorum ama dediğim gibi ,biraz toplumumuza uyacağını düşündüğünüz , çok abes görülecek davranışları olmayanları seçmekte fayda olabilir diye düşünüyorum (gerçi insanlar değişebiliyor ,tam kafa dengi dediğin evlenince saçmalıyor ,katlanılmaz gibi görülen çok kafa dengi olabiliyor)

zaten evlilik dediğimiz olay kısaca "tencere yuvarlanmış ,kapağını bulmuş" türü olmalı ,yoksa mümkün değil yürümüyor :)
      |
      |
      Swonz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1454 Mesaj
      29 Ocak 2018 06:28:04
      Toplamda 15 aydir birlikteyiz. Son 5 aydir evliyiz. Dugun yapmadik o parayla tatil yaptik. Kendine bakmasi, sizinle ilgilenmesi, ev hayati, sosyal hayatimiz hersey cok guzel. Ben tavsiye ederim.

Feeling is Everything
    • Yarbay
      2525 Mesaj
      29 Ocak 2018 08:04:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Ron Jeremy

Anasını bile severim.

|
      |

• Yüzbaşı
      642 Mesaj
      29 Ocak 2018 08:10:35
      valla bulursam bende evlenirim türk hatunlar son yıllarda fazla havalandılar
      ama suda var tanıdığım 2 adetrus bayan ark var türkiyede evlliler ama bakıyorum hiç birisi normal gelirli bir adamla değil hapside zengin adamlar ile evlenmişler öyle ark anlattıgı gibi cok para harcatmazlar modunu ben görmedim rusyada yaşadıkları yerlerin resimlerinide gördüm bildiğin köyden gelmişler belkide gördükleri tek büyük şehir burası anlıyacağınız onların içindede çok uyanıklar var
      |
      |

• Yarbay
      11097 Mesaj
      29 Ocak 2018 09:03:52
      sadık kalabilecek karakterde biri ise neden olmasın.
      "sen istiyor duj, 100 dolar." ise sorun olabilir. sadece rus için değil, genelleme olarak söyledim.

• Yarbay
      3795 Mesaj
      29 Ocak 2018 09:37:23
      ruslarda da paraya bakan var.
      |
      |

• Teğmen
      210 Mesaj
      29 Ocak 2018 09:41:05
      Rus değil ama Slav Irkından başka bir Avrupa Ülkesi vatandaşı ile evliyim.
      Gitmezler beyler. Türklerden iyiler. Hatta bir çok konuda %100 daha iyiler bizimkilerden.
      Ama başka sorunlarınız oluyor.

• Yarbay
      2021 Mesaj
      29 Ocak 2018 10:23:35
      Eşim Rus değil ama Sırp.Güzellik açısından kalır yanları yok zaten.Ancak zaten iç güzelliği yüzünden 6 yıldır beraberim.

4 aylık evliyim ve öncesinde de 1.5 yıl kadar beraber yaşadım.

Ailem ne İngilizce, ne Sırpça biliyor.Yani ailesiyle tanıştıklarında beden dili ve benim çeviri yapmamla anlaştılar.

Ben ana dile yakın İngilizce konuşuyorum, Sırpça bilmiyorum.Ailesi İngilizce bildiği için çok rahat anlaşabiliyoruz.

Babam ilk başlarda çok önyargılıydı, sonrasında alıştı.Esas mutluluğu orada yaptığımız düğünde ailesiyle tanışınca yaşadı."Söylediği şey, Türk bir ailenin kızını alsan bu kadar doğru ve düzgün bir aile olmazdı muhtemelen" idi.

Siz saygı gösterdiğiniz sürece, sevdiğiniz sürece her kadın güzel, her kadın uyumludur.Ancak Türk kızlarında malesef ülkedeki sex açlığının yaratmış olduğu bir özgüven var.

Ne zaman ki birilerini sevip, bir şeyler feda etmeyi öğreneceksiniz, o zaman evlenmeyi düşünün.Yoksa sonuçlar hep hüsran.

İzmir'de yaşıyoruz, İngilizce seviyesi çok iyi olduğu için CELTA adlı döküman için kursa gitti ve şuan özel okulda öğretmenlik yapıyor

Buradaki düğünü ben yaptım, oradaki düğünü onun ailesi.Evimizin eşyalarını süper lüx almadık, paramızın yetiştiği kadar almaya özen gösterdik.

Bir tane ekstra altın vs istemedi, hiçbir saçma sapan talebi olmadı.Benimle evlenmek istediği için evlendi, para vs için değil.

Müslüman olmasını istemedim, herkes kendi tercihini yapma hakkına sahip olmalı.

• Binbaşı
      1363 Mesaj
      29 Ocak 2018 10:39:42
      quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

sadık kalabilecek karakterde biri ise neden olmasın.
      "sen istiyor duj, 100 dolar." ise sorun olabilir. sadece rus için değil, genelleme olarak söyledim.

siz bu zihniyetle çok sadakat bulursunuz

• Teğmen
      161 Mesaj
      29 Ocak 2018 10:51:58
      quote:

Orijinalden alıntı: sefa404

quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

Orijinalden alıntı: sefa404

quote:

Orijinalden alıntı: Yakışıklı Barzo

El değmemiş temiz bir kız ise ve müslüman olacaksa

neden evlenmeyeyim ki?

Müslüman olma meselesi çok yanlış . Onun müslümanlığı Allah katında kabul edilmiyor . Çünkü o İslama inandığı için değil , seninle evlenmek için müslüman oluyor . Yani münafık oluyor . Münafıklarla evlenmek İslam dinine göre haram .

İnanamıyorum bu nasıl bir düşünce yapısıdır, nasıl bir kafadır

Benim düşüncem değil . İslamın düşüncesini yazdım . Beğenmiyorsan dinden çık .

Vesile silsilesi vardır bilmem bilir misin? Belki ateistin birisin gelip burada boş boş konuşuyorsun.
      |
      |

MSI B350M MORTAR | Ryzen 1700 | ASUS GTX950 | GSKILL RipjawsX 8GB 3200Mhz | SEAGATE 1TB | SANDISK SSD PLUS 240GB | ZALMAN ZM500-LX | DEEPCOOL SMARTER-LED | VIEWSONIC VA2261

• Yarbay
      4020 Mesaj
      29 Ocak 2018 10:58:30
      Ulan Rus kızı dediniz.. Rüyamda Moskavada kız istedik kahve yerine tuzlu votka geldi ☺️

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      5315 Mesaj
      29 Ocak 2018 11:02:04
      evlenme arifesinden dönen biri olarak anlatayım. kendilerinde türkçe zayıf olduğu için yaptığın esprileri, deyimleri ve benzetmeleri anlamakta zorluk çekiyorlar, şakaları ciddiye alıyorlar. o yüzden sinir hastası oldum. eşin olacak kişi seni anlayacak kardeşim. he pişman oldum mu oldum o evlendi çoluk çocuğa karıştı ben mal gibi hala bekarım 38 yaşında.

Intel i7 3930K 6C/12T || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB DDR3 RAM || Asus GT710 (1180ti bekleniyor) || Samsung 850 Pro 512GB SSD || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync
    • Yüzbaşı
      339 Mesaj
      29 Ocak 2018 11:10:25
      gördüğüm hiçbir kadın evlilik anlamında beni etkilemiyor.

birçoğuyla evlilikten başka her şey yaşanır, ama hiçbiriyle evlenilmez gibi geliyor bana.

hiçbirisi çekilecek çile değil bence.

ne diyeyim Allah sabır versin.

bir gün yalnızlığı son raddede yaşarsam, belki o gün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Ocak 2018 11:13:17

Polonyalıyla mı evlisiniz?
      |
      |
      35plt35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1097 Mesaj
      29 Ocak 2018 11:20:41
      Evlenilir çok mutlu olabilirsiniz,Fakat... dikkatli olmak gerekiyor.İyi analiz etmeden evlenirseniz sonuçları kötü olacaktır.
      |
      |

• Teğmen
      210 Mesaj
      29 Ocak 2018 11:24:35

Espri şaka vs Türkçe yapmayacaksın, deyim kullanmayacaksın. Ortak dil ingilizce olacak. Türkçe pek konuşmayacaksın zaten. Unut. Yoksa olmuyor. Anadilde kavga etmeyeceksin ki zaten olmuyor.
      |
      |
      Zero Limit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1308 Mesaj
      29 Ocak 2018 11:43:55 Konu Sahibi

Düğün istememesi o parayla tatil yapmak.. sırf bu gereksiz etkinliği istemediği için bile evlenirim

Mutluluğunuz daim olsun

|
      |
      mcgoktug kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1308 Mesaj
      29 Ocak 2018 11:45:56 Konu Sahibi

Hocam ayıptır sorması ne gibi sorunlar oluyor? Evliliği çok etkileyen şeyler değildir umarım

|
      |
      35plt35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1363 Mesaj
      29 Ocak 2018 11:47:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

evlenme arifesinden dönen biri olarak anlatayım. kendilerinde türkçe zayıf olduğu için yaptığın esprileri, deyimleri ve benzetmeleri anlamakta zorluk çekiyorlar, şakaları ciddiye alıyorlar. o yüzden sinir hastası oldum. eşin olacak kişi seni anlayacak kardeşim. he pişman oldum mu oldum o evlendi çoluk çocuğa karıştı ben mal gibi hala bekarım 38 yaşında.

vah vah çok büyük bir dert adam kanser olur
      |
      |

Reklamlar
SEO
modasor
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,876
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.