Şimdi Ara

Rus kızla evlenir misiniz? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
7
Favori
23.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle planlarim var. Adayda var bakalim kismet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swonz kullanıcısına yanıt
    evet hayırlısı olsun diyelim :)
    eskiden çok karşı çıkardık yabancı eş konusuna ama artık anlayışlar değişti
    birde bizimkiler töre ,adet gibi işlerle milleti bıktırınca yabancılar çok daha cazip gelmeye başladı
    diğer konu ise bizde kızlar çok nazik yetiştiriliyor , o nedenle çok mızmızlar ve artık evlilik değil sanki holding kuruyorsun
    öyle tuhaf örnekler var ki insanlar evlenmekten korkar oldu ,nikah kıyıp çok kısa süre evli kaldıktan sonra boşanma oluyor ve artık erkek ömür boyu nafaka ödüyor (böyle insafsızlık olur mu ya)

gençlerin yabancı eşle evlenmelerine sıcak bakıyorum ama dediğim gibi ,biraz toplumumuza uyacağını düşündüğünüz , çok abes görülecek davranışları olmayanları seçmekte fayda olabilir diye düşünüyorum (gerçi insanlar değişebiliyor ,tam kafa dengi dediğin evlenince saçmalıyor ,katlanılmaz gibi görülen çok kafa dengi olabiliyor)

zaten evlilik dediğimiz olay kısaca "tencere yuvarlanmış ,kapağını bulmuş" türü olmalı ,yoksa mümkün değil yürümüyor :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 25 Ocak 2021; 0:0:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Jeremy

Anasını bile severim.

• valla bulursam bende evlenirim türk hatunlar son yıllarda fazla havalandılar
    ama suda var tanıdığım 2 adetrus bayan ark var türkiyede evlliler ama bakıyorum hiç birisi normal gelirli bir adamla değil hapside zengin adamlar ile evlenmişler öyle ark anlattıgı gibi cok para harcatmazlar modunu ben görmedim rusyada yaşadıkları yerlerin resimlerinide gördüm bildiğin köyden gelmişler belkide gördükleri tek büyük şehir burası anlıyacağınız onların içindede çok uyanıklar var
  • sadık kalabilecek karakterde biri ise neden olmasın.
    "sen istiyor duj, 100 dolar." ise sorun olabilir. sadece rus için değil, genelleme olarak söyledim.
  • ruslarda da paraya bakan var.
  • Rus değil ama Slav Irkından başka bir Avrupa Ülkesi vatandaşı ile evliyim.
    Gitmezler beyler. Türklerden iyiler. Hatta bir çok konuda %100 daha iyiler bizimkilerden.
    Ama başka sorunlarınız oluyor.
  • Eşim Rus değil ama Sırp.Güzellik açısından kalır yanları yok zaten.Ancak zaten iç güzelliği yüzünden 6 yıldır beraberim.

4 aylık evliyim ve öncesinde de 1.5 yıl kadar beraber yaşadım.

Ailem ne İngilizce, ne Sırpça biliyor.Yani ailesiyle tanıştıklarında beden dili ve benim çeviri yapmamla anlaştılar.

Ben ana dile yakın İngilizce konuşuyorum, Sırpça bilmiyorum.Ailesi İngilizce bildiği için çok rahat anlaşabiliyoruz.

Babam ilk başlarda çok önyargılıydı, sonrasında alıştı.Esas mutluluğu orada yaptığımız düğünde ailesiyle tanışınca yaşadı."Söylediği şey, Türk bir ailenin kızını alsan bu kadar doğru ve düzgün bir aile olmazdı muhtemelen" idi.

Siz saygı gösterdiğiniz sürece, sevdiğiniz sürece her kadın güzel, her kadın uyumludur.Ancak Türk kızlarında malesef ülkedeki sex açlığının yaratmış olduğu bir özgüven var.

Ne zaman ki birilerini sevip, bir şeyler feda etmeyi öğreneceksiniz, o zaman evlenmeyi düşünün.Yoksa sonuçlar hep hüsran.

İzmir'de yaşıyoruz, İngilizce seviyesi çok iyi olduğu için CELTA adlı döküman için kursa gitti ve şuan özel okulda öğretmenlik yapıyor

Buradaki düğünü ben yaptım, oradaki düğünü onun ailesi.Evimizin eşyalarını süper lüx almadık, paramızın yetiştiği kadar almaya özen gösterdik.

Bir tane ekstra altın vs istemedi, hiçbir saçma sapan talebi olmadı.Benimle evlenmek istediği için evlendi, para vs için değil.

Müslüman olmasını istemedim, herkes kendi tercihini yapma hakkına sahip olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

sadık kalabilecek karakterde biri ise neden olmasın.
    "sen istiyor duj, 100 dolar." ise sorun olabilir. sadece rus için değil, genelleme olarak söyledim.

siz bu zihniyetle çok sadakat bulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa404

quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

Orijinalden alıntı: sefa404

quote:

Orijinalden alıntı: Yakışıklı Barzo

El değmemiş temiz bir kız ise ve müslüman olacaksa

neden evlenmeyeyim ki?

Müslüman olma meselesi çok yanlış . Onun müslümanlığı Allah katında kabul edilmiyor . Çünkü o İslama inandığı için değil , seninle evlenmek için müslüman oluyor . Yani münafık oluyor . Münafıklarla evlenmek İslam dinine göre haram .

İnanamıyorum bu nasıl bir düşünce yapısıdır, nasıl bir kafadır

Benim düşüncem değil . İslamın düşüncesini yazdım . Beğenmiyorsan dinden çık .

Vesile silsilesi vardır bilmem bilir misin? Belki ateistin birisin gelip burada boş boş konuşuyorsun.

• Ulan Rus kızı dediniz.. Rüyamda Moskavada kız istedik kahve yerine tuzlu votka geldi ☺️

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evlenme arifesinden dönen biri olarak anlatayım. kendilerinde türkçe zayıf olduğu için yaptığın esprileri, deyimleri ve benzetmeleri anlamakta zorluk çekiyorlar, şakaları ciddiye alıyorlar. o yüzden sinir hastası oldum. eşin olacak kişi seni anlayacak kardeşim. he pişman oldum mu oldum o evlendi çoluk çocuğa karıştı ben mal gibi hala bekarım 38 yaşında.
  • gördüğüm hiçbir kadın evlilik anlamında beni etkilemiyor.

birçoğuyla evlilikten başka her şey yaşanır, ama hiçbiriyle evlenilmez gibi geliyor bana.

hiçbirisi çekilecek çile değil bence.

ne diyeyim Allah sabır versin.

bir gün yalnızlığı son raddede yaşarsam, belki o gün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35plt35 kullanıcısına yanıt
    Polonyalıyla mı evlisiniz?
  • Evlenilir çok mutlu olabilirsiniz,Fakat... dikkatli olmak gerekiyor.İyi analiz etmeden evlenirseniz sonuçları kötü olacaktır.
  • Espri şaka vs Türkçe yapmayacaksın, deyim kullanmayacaksın. Ortak dil ingilizce olacak. Türkçe pek konuşmayacaksın zaten. Unut. Yoksa olmuyor. Anadilde kavga etmeyeceksin ki zaten olmuyor.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Düğün istememesi o parayla tatil yapmak.. sırf bu gereksiz etkinliği istemediği için bile evlenirim

Mutluluğunuz daim olsun

• 35plt35 kullanıcısına yanıt
    Hocam ayıptır sorması ne gibi sorunlar oluyor? Evliliği çok etkileyen şeyler değildir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

evlenme arifesinden dönen biri olarak anlatayım. kendilerinde türkçe zayıf olduğu için yaptığın esprileri, deyimleri ve benzetmeleri anlamakta zorluk çekiyorlar, şakaları ciddiye alıyorlar. o yüzden sinir hastası oldum. eşin olacak kişi seni anlayacak kardeşim. he pişman oldum mu oldum o evlendi çoluk çocuğa karıştı ben mal gibi hala bekarım 38 yaşında.

vah vah çok büyük bir dert adam kanser olur
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.