Şimdi Ara

Rus kızla evlenir misiniz? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
338
Cevap
7
Favori
23.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bir rus kızı için rus bile olunur beyler yemişim kültür farkını vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiye34BJK T kullanıcısına yanıt
    Birak cocugu. Neye inanacagina zamani gelince kendi karar versin

• bulabilirsen bul bro. analdan yapmış kızı anlayamazsın. sana daha önce hiç ilişkiye girmedim diyecek ama şimdilerde yemediği halt, denemediği fantezi kalmayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhiLum

bulabilirsen bul bro. analdan yapmış kızı anlayamazsın. sana daha önce hiç ilişkiye girmedim diyecek ama şimdilerde yemediği halt, denemediği fantezi kalmayacak..

anal yaptığını öyle bir anlarım ki(büyük konuşmuyorum tabiki)

okadar video izledik, neyin ne olduğunu biliyoruz

ama oral falan filan tabiki bilemeyiz
  • deneme mi yapacan la nasıl anlayacan? 'aç kıçını kalite kontrol yapıcam' diyecek halin yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhiLum

deneme mi yapacan la nasıl anlayacan? 'aç kıçını kalite kontrol yapıcam' diyecek halin yok.

haliyle evlilik öncesi cinsel ilişki yapmayacağıma göre ancak gerdek gecesi belli olur

ve anal yapan büyük ihtimal bağımlısı olacağı için kimbilir kaç kez yapmıştır ve ben de senelerdir 1080p detaylı detaylı izleyip büyük bir bilgi birikimine sahip olduğum için anlarım diye düşünüyorum

lakin umarım böyle kötü bir olayla karşılaşmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45Barzo45 -- 29 Ocak 2018; 17:4:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

sadık kalabilecek karakterde biri ise neden olmasın.
    "sen istiyor duj, 100 dolar." ise sorun olabilir. sadece rus için değil, genelleme olarak söyledim.

siz bu zihniyetle çok sadakat bulursunuz

niye zoruna gitti?

sizin gibiler için rus kadınının ne olduğunu çok iyi ifade ettiniz
    tebriks

bahsettiğim gibi birisine denk gelirsen ya da böyle biri ile evlenmek istersen sorun olur mealinde yazdım.
    tüm rusların böyle olduğunu söylemedim. sanırım duymak istediğiniz şekilde anladınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Düşünsene çok sevdiğin rus eşin bir KGB ajanı

Yabancıların bizle evlenme ihtimallerinin ardında buna benzer olaylar yaşaşnıyor kgb ajanı değil ama orada daha soft bir şekilde yanı yumuşak bir şekilde bilgi toplama yapan dedektif firmaları var ve bunun gibi çalışanları oluyor sırf bu işten maaş almak için siz eş olanlar bile olabiliyor.. Devletten maaş almak için evlenenler bile var bu düşünce ile yabancı ile evlenip yurtdışı evlilik avantajlarından yararlanmak isteyenler de olabiliyor ha isterim arkadaş doğru kadını bulmuş olsun ve mutlu olsun ama her detayı düşünmek lazım..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Orijinalden alıntı: semantik41

Ferrari varken tabi ki Ferrari'ye binerim. Modifiyeli Şahin'e niye bineyim!

Kadına böyle bakan zaten baştan kaybetmiştir, iyi o zaman ferrari ile kaza yaparsak servisten arabayı çıkaramayız direk çöpe atalım diyelim senin mantıkla gidersek..

onu geç parası olsa bile herkese ferrari satmazlar
    anlayana

Onu geçme işte paradan haber ver bugün paran olsun anında gider Ferari alırsın o işler kolaylaştı artık gidin galerilere bakın gayrettepe astoria karşısındaki galeriye bakın ya da darphane karşısı olan galeriye bakın gıcır gıcı ferari orada yatıyor 2015 ten tut 2018 'e kadar her versiyonlar var paradan haber verin..

• quote:

Orijinalden alıntı: semantik41

sen kendi mantığınla git, herkesin mantığı kendine.

Tabiki sonra duvara toslama da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Türkiye'de yaşayacakmışız. Evlenmem

Hocam öyle bir şart yok sadece öyle bir teklife kız sıcak bakıyor gibi düşün ki zaten ben olsam cennet gibi ülkemi bırakıp orda yaşamam. Ruslar Türkiyeyi çok seviyor özellikle antalyayı. Ben izmirliyim ama olsun alırız antalyadan muğladan bi yazlık :D

Rusya belki b.k gibi bir yerdir bilemem ama şu ülkeye nasıl cennet diyorsunuz şaşırıyorum. Beşeri faktörle cennet ülke mi olunur yahu. Milattan öncesinde yaşamıyoruz neticede.

Haberleri açıp baksan 30 saniyede ülkenin durumunu çözebilirsin. Ya da açmana gerek yok zaten şu forumun popüler konuları ülkenin hep ülke gündemiyle alakalı.

Asgari ücretle 300 küsür litre benzin, 20 kilo kuzu pirzola, 30 asgari ücretle 15-20 yıllık araba alınan bir ülke pek cennet olamaz bence. Bunlar en önemli parametreler değildir belki sana göre, önem konusu kişiye göre değişir neticede. Ama direk ekonomiyi yansıtıyor şu alım gücü. Ekonomi de o ülkenin yaşanabilirliğinin %70idir en az. İklim filan %10 eder anca.

İnsanın eğitim durumu, çevreye verdiği önem filan da belli.

Eğer güney avrupada yaşarsan burayı hiç aramazsın. Fransa'da İspanya'da İtalya'da filan güzel sahiller var. Batı avrupada yaşıyorsan da yaz tatiline buraya gelirsin olur biter. Zaten euro olmuş 4.6, pound olmuş 5.2. Ucuza bir tatil yaparsın.

Dublin'de, Glasgow'da taksicilik yapan insanlar doğma büyüme buralı olan annem babamdan daha çok tatil yapmıştır bu ülkede ki statü olarak taksiciden üst konumdalar. Şu çoğu kişinin kpss filan kasıp olmaya çalıştığı memurluk işini yapıyorlar senelerdir. Taksicileri filan küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın sakın, sadece alım gücünü göstermek için örnek verdim.

• Kızlar her türlü para yiyecek zaten, Ruslar en azından karşılığını verir
  • Sizin ananız türk değil mi lan utanmıyor musunuz türk kızlarıyla ilgili böyle konuşmaya?

• Evlenin rica ediyorum evlenin. Hayat amacı haline getirin gerekirse herşeyi satıp bunu gaye haline getirin ki şu memletekin bi genetik çeşitliliği artsın. Arkaba evlilikleri ile gen havuzu çorba olmuş.

Türk kızı söyle böyle diye yapmayın bunu. Eş seçimi hayatın en önemli kararı olduğu için yapın. Abi erkeklerde 1 puan evde kalma korkusu varsa kadınlar da 10 puan. Buna rağmen halen ev isterim araba isterim yat kat diyorsa ve evde kalmıyorsa burada suç onun değil. O yüzden işin o tarafına takılmayın. Ne güzel mavi gözlü sarışın bebekleriniz olur.
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    https://www.uludagsozluk.com/k/o-rus-bu-çocuğu/

aynı zihniyet fark yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım tecrübe var bağımlılık yaptığını bilecek kadar

• quote:

sanırım tecrübe var bağımlılık yaptığını bilecek kadar

hayır lakin kızlarsoruyor vs gibi sitelerdeki yorumlar veya canlı chat sitelerinde para kazanmak için şov yapan kızların sitelerinde aynı kişiler hep yaptıkları için çok memnun gözüküyorlar

hatta yanlış hatırlamıyosam bir hadis mi vardı bilmiyorum bak emin değilim, bunu yapan birdaha bırakamaz vsvs gibi lut kavminin sonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45Barzo45 -- 29 Ocak 2018; 18:14:50 >
  • Evlenilmez. 2 evli rusla yattım

• yukarıda yazdığın bi sürü şeyden hareket ederek diyebilirim ki, Sıfır hayat deneyimi sadece filmlerden yola çıkarak olmayan bilgiyle bir sürü fikre sahip olmak..
    Konu insan olması neler yaptığını irdelemek iki tarafa da zarar verecektir. Tabi bu bahsettiğim şey mesleğini yatarak kazanmayan kişiler için geçerli...
    yoksa başı kapalı insanların bile nasıl marjinal olabildiklerini öğrensen çevrene bakış açın değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

yukarıda yazdığın bi sürü şeyden hareket ederek diyebilirim ki, Sıfır hayat deneyimi sadece filmlerden yola çıkarak olmayan bilgiyle bir sürü fikre sahip olmak..
    Konu insan olması neler yaptığını irdelemek iki tarafa da zarar verecektir. Tabi bu bahsettiğim şey mesleğini yatarak kazanmayan kişiler için geçerli...
    yoksa başı kapalı insanların bile nasıl marjinal olabildiklerini öğrensen çevrene bakış açın değişir.

ben başı kapalıda bir sürü kötü kişi biliyorum merak etme. bunun zaten açık olmayla ve ya kapalı olmakla alakası yok

2.si işte bu tercih meselesine giriyor çünkü ben geçmişe önem veren biriyim. herşeyi oldu bitti kabul edemem, eğer olmuyorsa herkes kendi yoluna. yani kız mı yok etrafda neden herşeyi kabulleneyim ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45Barzo45 -- 29 Ocak 2018; 18:52:55 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.