Şimdi Ara

Rus kızla evlenir misiniz? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
7
Favori
23.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsan olduktan sonra pek bir engel yok.
    Ha ateist olursa daha iyi olur benim için anlaşmada kolaylık olur, gerçi puta tapsa da bir şey demem ya. Şu hayatta nelere nelere tapan gördüm.
  • evlenmeden önce kısa bir süre birlikte evliymiş gibi yaşarım herşey yolunda devam ediyorsa tabikide evlenirim niye evlenmeyim hem daha iyi olur tr kızlarından neye inandığı önemli değil insan olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 30 Ocak 2018; 0:39:8 >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Aynen işte tam benim düşüncem. Kısa bi deneme süresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swonz kullanıcısına yanıt
    banlarlar
  • Evlenirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bazarov0734

Rus kadınıyla evlenin ...
    felaket sadıklar
    para harcatmazlar
    bunu bir rusla evlilik planı kuran adam olarak diyorum

not; rusyada yaşıyorum

çok cefakarlardır.

bebek gibi güzel bir rus kızının tembel bir tekniker ile evlenip o adamın anasıyla babasıyla yaşadğı türkiyenin bir ilinin ufak ilçesinde 2+1 evin ufak odasında yaşamaya razı olduğunu ve eşini mutlu ettiğini gördükten sonra buna karar verdim.

öyle lüzumsuz bir adamla bile evlenen bebek gibi bir kız düşün. ruslar çok çile çekmiş bir millet. gerçekten vefalıdırlar. erkeğinden beklediği tek şey alkolik olmasın ve kadınını dövmesin

ama bizim türk kızları

- evlenirken 15 burma bilezik
    - en güzel ev eşyaları
    - evlilik boyunca yorgun mutsuz olmana aldırış etmeden gezmek istemeyi hava atmak istemesi ve sürekli yüksek cinsel performans beklemesi ki kendisi seks yapmayı bile bilmez ama kocası tatmin edemediğinde ona buna herkese anlatır
    -iyi maaşı olsun boyu uzun olsun yakışıklı olsun
    -her zaman parası olsun , parasız kaldığında onu herkesin içinde itin götüne sokayım. ben mi ? elimde kumandayla televizyon izlerim o bana bakmak zorunda (not rus kızı inşaat işçliği bile yapar yapanı çok gördüm)

- ov bi de kamuda çalışan gereksiz bir memursa havasından geçilmez türk kızının :) bukadar da vizyonsuzdur

abi işinize gücünüze bakın öne
    kendinizi güçlü hissetiğinizde evlenin

türk rus kürt alman fark etmez kadın köleniz olur o zaman
    hayatınızı karı kız peşinde harcamayın
    en güzel zamanlarınızda mesleki gelişime önem verin

quote:

ama bizim türk kızları

- evlenirken 15 burma bilezik

- en güzel ev eşyaları

İşin içine maddi boyutu girecekse, nasıl ki 50 milyara Türk malı Linea yerine daha iyi diye 150 milyara Alman malı Passat alıyorsan, 15 burma bilezik yerine 45 burma bileziğe İthal gelin alınır gerçi İthal dedin mi ona bile gerek yok

• La hani SS ler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varsa bana ulaşın
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Evliliği toplum,resmi makam onaylı seks yapma izni olarak gören ergenlerin hayali...

güzelliklerine laf yok, sadakat gösterdiğiniz ilgiye ve ona sağladığınız maddi manevi imkanlara bağlı, para harcatmazlar lafını geçin kılık kıyafet, estetik,ev,araba ve gezmeye deli gibi para harcatırlar bunları küçüklükten beri rus arkadaşları ve ruslarla evli Türk arkadaşları olan, soyunun bir kısmı ruslara dayanan biri olarak söylüyorum.

Din,dil,kültür konusu apayrı bir mevzu zaten,evlilik seksten ibaret değildir

Kesinlikle katılıyorum. Rus kızları güzelliklerine, kıyafete, makyaja deli para harcar. Forumdakiler şanslıymış ne diyelim.

• Papazdan at duldan kız alma"

Bir Rus atasözü böyle söyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Evliliği toplum,resmi makam onaylı seks yapma izni olarak gören ergenlerin hayali...

güzelliklerine laf yok, sadakat gösterdiğiniz ilgiye ve ona sağladığınız maddi manevi imkanlara bağlı, para harcatmazlar lafını geçin kılık kıyafet, estetik,ev,araba ve gezmeye deli gibi para harcatırlar bunları küçüklükten beri rus arkadaşları ve ruslarla evli Türk arkadaşları olan, soyunun bir kısmı ruslara dayanan biri olarak söylüyorum.

Din,dil,kültür konusu apayrı bir mevzu zaten,evlilik seksten ibaret değildir

bakımlıdırlar, bakımlarına güzelliklerine, makyaj vb bu nedenle harcarlar normalden fazla.

ancak araba, ev kısmına katılmıyorum, yani en azından ortalama bir türk kızına göre bir fazlalıkları yok ve daha iyiler bence bu konuda.

• Neden olmasın? Bizimkilerden daha iyidir.
  • Türk kızı kozmetiğe çok para harcayınca "süslenmekten başka bir şey bilmeyen masraflı kezban"

Rus kızı kozmetiğe çok para harcayınca "bakımlı kadınlar abi"

Türk erkeğine her şey müstahak.

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

evlenmeden önce kısa bir süre birlikte evliymiş gibi yaşarım herşey yolunda devam ediyorsa tabikide evlenirim niye evlenmeyim hem daha iyi olur tr kızlarından neye inandığı önemli değil insan olsun yeter

O mevzuyu nasıl yapcan kim kabul edecek ??

Anca üniden bi kız bulursun aydı kafadan 1 yıl yaşarsın beraber gerek cinsel gerek duygusal dediğin olur normal şartlarda bi kızın veya yaşı bi yere gelmiş kadın kabul etmez bunu.

Banada mantıklı geliyor de nerden bulcan kız dicek evlenince sevişiriz napcan tamam olay seks değilde o işi yapamazsan en ufak temastan bahsediyorum ne evlilik denemesi yürür ne gerçek evlilik yürür iyi bi evliliğin temeli sevgi saygı ve sekstir bunu uzmanlar araştırmalar söylüyor.

• Rus kızı geçtim.. RUS RAHİBE ile bile evlenirim..

Yaş 35 oldu lan... Çok kötüyüm.. Papazı bile....

Neyse...

• Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?
    Rus kızla evlenir misiniz?

Kuru kuru gitmez Çok daha fazlası için bknz; Google...

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Konu rus olunca herkes bildiğinden midir nedir sizden başka kimse SS ile destekleyelim dememiş

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?Rus kızla evlenir misiniz?

Kuru kuru gitmez Çok daha fazlası için bknz; Google...

Bunlara köylü diyenin, ağzına kürekle vururum

Hepsi sanat eseri maaşallah

• Etnik Türk olmayan birisi ile evlenmem, bunu herkese söylüyorum Türk Türkle, Kürt Kürtle, Ermeni Ermeni ile evlensin. Melezleştirme Yahudi oyunudur.

• Lene kullanıcısına yanıt
    Alttan ikincisi köylü olabilir

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.