Şimdi Ara

Runaways (2017) | Marvel & Hulu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk iki bölümü izledim ben de, über süper beğenmedim ama fazla da sıkılmadım izlerken. Yavaş yavaş devam ederim herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ergen işine benziyor yaw, Ajan Carter da bu kanalda devam edecekmiş.. İzlesem mi ne yapsam bilemedim.
  • ikinci sezonu onaylandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ikinci sezonu onaylandı

Haberler yeni çıktı bölüm sayısı mı yeni belli oldu acaba? Bölüm sayısı da 13 olacak bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

ikinci sezonu onaylandı

Haberler yeni çıktı bölüm sayısı mı yeni belli oldu acaba? Bölüm sayısı da 13 olacak bu arada

runaways onaylanmıştı zaten sadece resmi açıklama gelmemişti. bugün bölüm sayısıyla birlikte runaways ve future man'i onayladılar:
    bkz;https://www.cbr.com/marvels-runaways-renewed-season-2/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

ikinci sezonu onaylandı

runaways onaylanmıştı zaten sadece resmi açıklama gelmemişti. bugün bölüm sayısıyla birlikte runaways ve future man'i onayladılar:
    bkz;https://www.cbr.com/marvels-runaways-renewed-season-2/

Anladım, teşekkürler

• Son 2 bölüm gayet iyiydi. 2. sezon izlemeye devam ederim.
  • Bence Runaways serisini olabilecek en iyi şekilde işlemişler. Bazı klişeler, mantık hataları var ama kabul edilebilir seviyede. Karakterler sıradan değil, ilgi çekiciler. Konuyu çok akıcı ve eğlenceli şekilde ilerliyor. Şuan 6.bölüm bitti, sezonun bitmesini istemiyorum açıkçası. Bu sene çıkan Inhumans ve The Gifted'dan çok daha kaliteli bir seri olmuş.
  • Dizideki sarışın kıza bayılıyorum
  • Bu arada Netflix-Marvel dizileri iptal edilirken Hulu ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Bu arada Netflix-Marvel dizileri iptal edilirken Hulu ne olacak?
    Hulu Disney'e geçiyor. Hulu üç dört kuruluş arasında ortak girişim. Disney'in Fox Broadcasting Company'yi satın alması ile birlikte Hulu'nun büyük kısmı Disney'in olacakmış, bildiğim kadarıyla böyle bir şeyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu yeni sezonu izleyen
  • Hanzee kullanıcısına yanıt
    Türkçe altyazı sitelerinde hala çeviri yok, onu bekliyorum. Dizi sitelerinde kaliteli çevirmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Türkçe altyazı sitelerinde hala çeviri yok, onu bekliyorum. Dizi sitelerinde kaliteli çevirmiyorlar.
    İzleyen çok az ya. Kullanmadığımdan bilmiyorum her dizinin altyazısı geliyor mu gelmiyor mu o sitelere ama bu dizi için uğraşmayabilirler bence.
  • 2. sezonu bitirdim

İlk sezona göre daha iyiydi açıkçası. Görsel efektler, bazı savaş sahneleri çok iyiydi. Özellikle bazı sahnelerde sanki film izliyormuşum gibi geldi. Kalite bakımından ilk sezona çok fark atmışlar.

Ekipte çok az kişi kaldı. Jonah ve ailesinin bizimklerin ailesine girmeleri hem iyi oldu hem kötü. Diğerleri tehlikede ve kurtaracak kişi sayısı çok az kaldı.
  • 3. sezon onayı aldı

• 3. sezon tarihi 13 Aralık

• 3. sezonda Cloak and Dagger ile crossover yapacaklar.
  • 3. sezonun ardından dizi iptal edildi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.