Şimdi Ara

RUHİ ÇENET Youtubeden 487 BİN LİRA kazanmış(Kanıtlı ve videolu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
5
Favori
18.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YouTube'dan ne kadar para kazandım derken esas parayı şimdi vuracak kerata. Udemy eğitim seti satacak . Millette harıl harıl alacak . Ne diyeyim hayırlı işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    millet riski almış ''insanlar ne düşünür acaba'' demeden yapmış yayınını ve milyonlar kazanmış, niye adamlara ''maymunluk, soytarılık yapıyorlar'' diyorsun o zaman? çok biliyorsan sen de yapıp milyonlar kazan. kendi kendini mat ediyorsun yukarıdaki kişiye karşı çıkmaya çalışıp. yukarıdaki kişi ruhi çenetin para kazanamadığını ve başarısız olduğunu iddia etmemiş zaten, içeriklerine çalıntı demiş ve buna itiraz etmişsin sonra da ''çok biliyorsan sen de kopya et'' diyorsun adama

''beceremediğiniz işler hakkında yorum yapmayı kesin'' diye millete öğüt vermeden önce bunu kendin uygula ve youtube türkiyede başarılı olmuş adamlara ''soytarılık, maymunluk'' diye laf atma
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

quote:

Orijinalden alıntı: Koliba Rha

Birader akraban falan mı bu youtuberlar 20 tane mesaj atmışsın onları savunan. Türk dizisi de izlemem Türk youtuber da takip etmem. Ama bu bir gerçek Ruhi denilen kanal sadece çeviri kanalıdır. Özgün içerik yoktur. Beni ilgilendirmez tabi izleyen varsa yapılır. Tek isteğim onların da vergi vermesidir. 0 vergi ile tüm parayı ceplerine atıyorlar

neyse zaten benim onu savunmama ihtiyacı yok. adamın 2.5 milyon abonesi var parayı kazanıyor beğensenizde beğenmeseniz de. Bir Türk ata sözü derki meyve veren ağaç taşlanır. sizinkisi de o hesap.
    sizler ancak eleştirmesini bilirsiniz,şu hayatta ürettiğiniz bir tek şey var mı?
    o adam para kazanmaya devam edecektir,sizlerse ezik ve fakir kalmaya devam edeceksiniz işin özeti bu aslında.

Kardeşim neden eleştiriye bu kadar tahammülsüzsünüz anlamıyorum.Eleştiri olmasa hataları farkedemezsin.Hatasız da insan olmaz.O zaman ülkede kötü giden olayları eleştirmeyelim,kötü filmleri eleştirmeyelim,adaleti eğitim sistemini eleştirmeyelim... Biz para kazanan herkese "iyi kazansın ne güzel" diyip geçelim öyle şey mi olur? Ben Barış Özcan'ı kendi kanalımmış gibi savunurum kazandığı parayı da dibibe kadar hakettiğini düşünürüm.Keza işini iyi yapan onun gibi bir sürü Youtuber var.Hadi popüler olanlara getireyim konuyu ; mesela Danla Bilic ya da Orkun Işıtmak diyelim.Bu insanların kanalları güzel mi? Kişiden kişiye değişir ama bence güzel değil.Ama kazandıkları parayı hakediyorlar mı? diye sorarsan bence hakediyorlar.Çünkü her ne kadar benim ilgimi çekmesede kabul etmeliyim ki kendi içeriklerini üretiyorlar.En azından tamamını çalmıyorlar.Ama ruhi öyle değil.Tamamen videoları çevirip kendisi araştırmış gibi sunuyo ona sinirleniyorum.

Emek veren insan her türlü karşılığını almalı ona lafım yok zaten.

iyi siz eleştirmeye devam edin. Ruhi daha videoyu atalı 5 saat oldu. 80 kişi o eğitim setini satın almış yani 80x50tl=4000tl ediyor bunun belli bir oranı udemy ın komisyonu. yani 4000tl nin 1000tl sini udemy kesse bile Ruhiye 3000tl kalıyor.
    5 saatte günde 3000tl kazanmak mütmüş bir şey.
    asgari ücretli de ayda 180 saat çalışıp 1603tl alıyor.

kısaca siz dürüst olup ayda 1603tl ye çalışmak mı istersiniz,yoksa yabancıların videolarını kopyalayıp günde 1600tl mi kazanmak istersiniz tercih sizin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

millet riski almış ''insanlar ne düşünür acaba'' demeden yapmış yayınını ve milyonlar kazanmış, niye adamlara ''maymunluk, soytarılık yapıyorlar'' diyorsun o zaman? çok biliyorsan sen de yapıp milyonlar kazan. kendi kendini mat ediyorsun yukarıdaki kişiye karşı çıkmaya çalışıp. yukarıdaki kişi ruhi çenetin para kazanamadığını ve başarısız olduğunu iddia etmemiş zaten, içeriklerine çalıntı demiş ve buna itiraz etmişsin sonra da ''çok biliyorsan sen de kopya et'' diyorsun adama

''beceremediğiniz işler hakkında yorum yapmayı kesin'' diye millete öğüt vermeden önce bunu kendin uygula ve youtube türkiyede başarılı olmuş adamlara ''soytarılık, maymunluk'' diye laf atma

ben şahsen bu işi yapmayı çok düşünüyorum ama sesimi beğeniyorum. ses düzeltici bir yazılım bulsam hemen şuan başlayacam youtube işine.

• adnansetek kullanıcısına yanıt
    Kahrol facebook al sana bomba.

• daha şimdiden (5 saat) 300 kişi seti satın almış. 300x50= 15.000 Tl. kazandı. Kaç para kazandığını söylerken bile para kazanıyor adam. Gerçekten de akıllı adam.
    80 değil hocam 300 oldu. gir udemy e ordan bak
  • Ve bu gibi insanlarin soyledigi tek cumle; askeri maasls calisan insanlar hicbi sey bilmiyodur.

Cs go diye bi oyun var bunun hilesini yapan iki duzenbazlar 1.sirswagger 2.csrkpremium, adamlarin aylik kazanci 250, 300 bin lira arasi :)

Ayni sekilde lol de hile yapanlarda oyle ve kesinlikle kendileri yazmiyor hileyi

Yabanci insanlarin ref sistemiyle uyelik kabul edip aylik 10 dolara kiraladigi programin arayuzunu turkce yapip satiyorlar

Knight onlinein pvp serverlarda oyun ici para satisi yapanlarada ornek vereyim;

adamin evinde ya da bu is icin kiraladigi kucuk bi depoda 12-24 adet netbook u var

Her bilgisayara hile satin aliyor(ozetle oyun ici otomstik farm yapiyor) ve kazandiklarini sonteklif uzerinden satiyorlar

Bu isi 8 bilgisayardan yapan arkadasim ayni klanda oynuyoruz :) aylik kazanci 10-15 bin lira arasi

Bu bilgisayarla alinan hileleri siz dusunun :D devilcrafty 2007 den beri falan vardir

Knightta pvp server acanlar ise bambaska paralar kazaniyor

Guzel reklam, genis kapasite ile ilk acilis gununden 2. haftasina kadar 700, 800 bin lira kazanan sunucular

esrar satanlari soylemiyorum bile :D eleman 5 bin liraya toplu 70 gram dalga aliyor

Gramini 100 liraya satiyor temiz para shjkf

ulkede okuyup para kazanmak saflik oldu.. O isiklarda gordugunuz 5 6 yasindaki dilenci cocugun bile aylik geliri sizden daha fazladir emin olun

Bpyle sacma sapan bi ulke olduk iste.. 15senede delik desik edildik

Helal sutu emmis kisi lojistik okumus 2.5k maas aliyor

Elin hirsizi yakalanmaya bile ugrasilmayan hirsiz aylik 50, 60 bin lira para kazaniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NicksizadAMQ

daha şimdiden (5 saat) 300 kişi seti satın almış. 300x50= 15.000 Tl. kazandı. Kaç para kazandığını söylerken bile para kazanıyor adam. Gerçekten de akıllı adam.

ben de şuan alsam mı almasam mı,yapabilir miyim yapamam mı? kararsızlık içindeyim. şu forumda geçirdiğim boş vakti youtube için harcasaydım belki de ben de günde en azında 30tl yoube kazancım olurdu.
    burada millete laf yetiştirmektense gerçekten,vaktimi youtuba içerik üretmeye harcasam ufaktan ufaktan akmaya başlar paracıklar..
    yapılabilir bence.
  • A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    Cocugu basdan oyle alistirirsan utanmaz tabi. Parayla onur gurur olmuyor sadece.

• Jack-White kullanıcısına yanıt
    Bende oyle dusundum gireyim dedim ama maymunluk cok daha fazla tutuyor piyasayi ele gecirmisler. Bizim egitimsiz veletlerde bunlara kazandiriyor.

• Her eline tablet alan velet bunları izleyip zengin ediyor.Benim çocuğum olacak bunları izleyecek o tableti kırıp atarım.Birde youtube tan gelen para yetmiyor sinema filmi çekiyorlar üstüne.Youtube olmasa doğru düzgün üniversite okuyacak kapasitede bile değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 20 Ocak 2018; 16:40:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosMos.

Bende hobi amaçlı video çekip yayınlamaya başladım fakat insan bu rakamları gördükten sonra nerede hata yapıyorum diye düşünmüyor değil :D ( youtube : Plansızlar)

youtube 1000 aboneye çıkarmışya para kazanmayı aktifleştirmek için. şimdi biz de 10000 kişi karşılıklı bir birimizin kanalına abone olsak. rahatlıkla günde 5tl kazanırız.
    şimdi diyeceksinki ünlük 5tl için uğraşılmaz,ama şöyle de düşün burada harcadığın ve yazdığın yazılardan 1 kuruş bile kazanmıyorsun. boş vakit öldürüyoruz burada.

ben şöyle 1000 kişilik saadet zinciri kurmayı düşüniyorum, bir grup kuralım orada karşılıklı birbirimizin kanalına abone oluruz böylece ufaktan ufaktan para kazanırız.
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Ruhi ceneti sevmem umrumda da degil ama kiskanmadan kabul etmek gerekir ki guzel para kazanmis adam

Yarim milyonu birak 50k para icin bile adam olduruyorlar memlektte sen nerede yasiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Ruhi Çenet'in yaptığı şey yabancı videoların neredeyse aynısını Türkçe olarak izleyiciye sunmak. Özgünlük anlamında sıfır bir eleman. 2005'li bebeler sayesinde köşeyi dönüyor bu Youtube camiası. Ne diyeyim dilediği gibi harcasın.

Saçma ve mantıksız bir düşünce. O zaman sizde yapın böyle bir konsept. Adam gayet başarılı, yaptığı iş kaliteli. Takipçisi değilim ama bu başarılı olduğu gerçeğini değiştirmez.

• Yapabildiyse ne mutlu lakin şu ses sisteminin basına biraz abanmasalar. YouTube türk olarak tek baktığım Ruhi dir oda ayda bir. Hele bazi saçma salak içeriklerin bu denli dikkat çekmesi ayrı garip.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    1000 kişide az değil ki...Bu kadar kişiyi bir araya nasıl getireceksin nasıl kordine edeceksin zor iş. Kural belli çok keskin içerikler üretmek. Gerisinin geleceğine inananlardanım. Para kazanmak amaçlı değil destek amaçlı toplanmak daha iyi olur. Para kazanmak için başlanırsa hüsran ile biteceğini düşünmekteyim. Hobi, uğraş olarak görmek kişiyi daha motive ediyor öncelik insanlara bilgi aktarmak yanı sıra eğlendirmek olmalı. Herkesin youtube’a giriş nedeni farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosMos. -- 20 Ocak 2018; 17:23:24 >
  • 1000 izlenmeye 3 dolar veriliyo diye duydum yabancı içerik tabi.

1 Milyon izlenmeye 3000 dolar eder buda 11.000 gibi bir para yapar iyi para valla.

• Türkiyede yabanci dilin bilinmemesinden dolayi kazaniyorlar yurtdisindaki iceriklere hicbir sey katmadan turkceye ceviriyorlar adam gibi ingilizce ogretebilseydi egitim sistemimiz kimse bunlari izlemezdi. İngilizce bilen adam pewdiepie izlemek isterse onu izler zaten enes baturu izlemez , ama bunlar olmadigi icin bu çakma icerik ureticilerinin kazandigi milyonlari goruyoruz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.