Şimdi Ara

RUHİ ÇENET Youtubeden 487 BİN LİRA kazanmış(Kanıtlı ve videolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
5
Favori
18.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Vay be Ruhi hiç kimsenin yapamadığı şeyi yaptı ve tüm istatistikleri paylaştı ve yetmedi youtubeye başlayacak olanlar için bir eğitim seti hazırlamış. Videoyu izleyin göreceksiniz her şeyi.
    Adamın dibi be.

Edit: Daha şimdiden (5 saat) 300 kişi seti satın almış. 300x50= 15.000 Tl. kazandı. Kaç para kazandığını söylerken bile para kazanıyor adam. Gerçekten de akıllı adam.

Edit2 : 638 kişi seti satın almış. 12 saate 638x50 den 32.000 Tl. kazandı.

Edt3: 972x50 = 48.600 ... adam sadece eğitim seti işinden 23 saate 50 bin liraya yakın para kazandı. Tebrik etmek gerek güzel iş çıkardı adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polizom -- 21 Ocak 2018; 10:20:26 >

• Yıl 2009, ortaokuldayım

Arkadaşlar ile oyun oynardık bazen oyunlarla ilgili birşeyler sorarlardı, arkadaş ortamının en iyi oynayanı bendim

Çözüm videoları çeker seslendirir bunlara facebook üzerinden atardım bazı oyunlarda

Keşke o zaman bunları youtube'a yükleseymişim şimdi enes gibi orkun gibi yürümüştüm
    Birader akraban falan mı bu youtuberlar 20 tane mesaj atmışsın onları savunan. Türk dizisi de izlemem Türk youtuber da takip etmem. Ama bu bir gerçek Ruhi denilen kanal sadece çeviri kanalıdır. Özgün içerik yoktur. Beni ilgilendirmez tabi izleyen varsa yapılır. Tek isteğim onların da vergi vermesidir. 0 vergi ile tüm parayı ceplerine atıyorlar
  • Sayenizdee
  • Bunlar sadece izlenmeden gelen paralar bide ekstralar reklamlar sponsorlar var bunlarla birlikte 2-3 milyon liraya ulaşmıştır geliri
  • Asıl parayı UDEMY den vuracak yalnız. Set 50 TL . 1000 kişi satın alsa 50 bin TL cepte ki daha fazla kişi satın alır
  • Ruhi bu kadar kazanmışsa, Enes ve Orkun kim bilir kaç milyon lira kazanmış.
  • Hani lan yasakti aciklamak biri oyle demisti aciklamamisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerpetenalim K kullanıcısına yanıt
    adam işini biliyor.
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Yalan gardaşım sende inandın mı youtube kendi açıkca veriyor parayı zaten niye yasak olsun.

• Spastik enees konuşmayı bilmiyor daha diyen arkadaşlar konuya bekleniyor

Ruhi 487 binse enes 1-2 milyon vardır herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke zamanında ben de youtuber olsaydım diyenler
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Ruhi Çenet in toplam 303 milyon izlenmesi var, Enes in ise toplam 2 milyar 400 milyon izlenmesi var. Bence enes 10 milyon lira bile kazanmış. Bir de Enes in bol sponsoru var sürekli reklam yapıyordu.
  • Oyle maymun olup millete kendimi rezil edecegime olurum daha iyi. Cocuguma ailemin yuzune nasil bakacagim ? Onlar maymunlugu saklabanligi kaldirabiliyorlar demekki.

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Aga çocuğunun önüne atar birkaç yüz bin krallar gibi yaşatır bak bakalım kim kimden utanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Aga çocuğunun önüne atar birkaç yüz bin krallar gibi yaşatır bak bakalım kim kimden utanıyor

mantığına tüküreyim, youtube işine girecek olsam bile, kendimi bu hallere sokmadan işimi yaparım, varsın az para kazanayım.

• Yıl 2009, ortaokuldayım

Arkadaşlar ile oyun oynardık bazen oyunlarla ilgili birşeyler sorarlardı, arkadaş ortamının en iyi oynayanı bendim

Çözüm videoları çeker seslendirir bunlara facebook üzerinden atardım bazı oyunlarda

Keşke o zaman bunları youtube'a yükleseymişim şimdi enes gibi orkun gibi yürümüştüm

• floki20 kullanıcısına yanıt
    O zamana kadar zaten bol paraları olacak ve istediği gibi yaşayabilir. Ayrıca yine video çekmeye devam edebilirler farklı videolar çekebilirler yani.
  • Enes 5 milyon tl kazanmıştır.

• Bir video izlenmesine 1,40 tl mi veriyormuş YouTube. Arada istatistik olmaması kafa karıştırıcı. Bir yerlerde bir hata var. İnsanlar 0,10’ lardan bahsederken 14 katı oran bana hiç mantıklı gelmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Bin video izlenmesine 1,4 diyor

• Youtube'da bize ağlıyor, yok 1000 abonen yoksa ödeme yapmam, 12 ayda 4000 saat izlen falan filan. Hiç içerik olarak bakmıyor artist
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.