Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drhiziracil

İkinci monitorum eski nesil xl2411z vede dp giriş yok sadece dvi üzerinden 144hz veriyordu. Su an yalnizca hdmı üzerinden 1440x900 çözünürlükte 120 hz alabiliyorum.

Normal dp dvi çevirici adaptörler ise yaramıyor yalnızca gerçek aktif çeviriciler 1080p 144 hz verebiliyor. Onlarda 100 dolardan başlıyor.

Benim gene ikinci monitor olduğu için şimdilik böyle idare ediyorum ama asıl monitör olarak kullanan biri için gerçekten sıkıntı. O parayı vereceğine monitör değişmek daha mantıklı.

Yeni nesil 144 hz monitörlerde dp girişi oluyor ama yeni monitör alacak adamın genede dikkat etmesi lazım girişe.

Alıntıları Göster
    bilgilendirme için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Perturbator kullanıcısına yanıt
    çıkar
  • Merak edenlere..

• inceleme geldi

https://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_rtx_2080_ti_lightning_z_review,1.html

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    kartın diğerlerine göre verebileceği tek şey daha az ses ve sıcaklık. ikisini de tam veremiyor. 1080ti zamanı en iyinin de üzerine çıkmışlardı bu sefer beklentimi karşılamadı kart.
  • 7 Şubatta kargoya verilecek. Belleklerde sorun çıkarmı sizce yoksa iptal mi edeyim.

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti
  • ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Onu kimse bilemez
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    İncelemelerde forumlarda geçtiyse o manada demek istedim
  • Şuan elimde i5 8400 a takılı 1070 var bunu rtx 2060 la değiştirmemin bir mantığı varmı, fark nedir? Bu arada 144 hz 1080p de kullanıyorum ekranı.

• İkinci el 1070 almak üzereyken 600 fazla verip rtx 2060 aldım.Bence ikinci el 1000 serisi kartları düşünmeyin artık.Adama mining yapıldı mı diyorum,muhakkak yapılmıştır seni fiziksel ve garanti durumuna bak diyor.Böyle adamlar var piyasada.
  • K U N kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli nereden kaça aldınız ?
  • ckaracar C kullanıcısına yanıt
    bilirkişilere bakarsak sorun çıkar canlı bomba aldın, bendeki kart 45 gündür yaşıyor bellekler 7800-8000 mhz 2055-2115 gpu arasında çalışıyor. 2. kart da artifact verir diye beklerken üzerindeki ledler bozuldu iade alındı elektronik işi şans işi milletin rtx kartlarla yaşadığı sorunu ben 1080 ti ile yaşadım 3 defa değişti aorus xtreme kartım artifact yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Bazen ekran birden kararıyor sonra geliyor daha önce aynı sisteme 980 ti takılıydı böyle bir şey olmuyordu yaşayan varmı, oyun oynarken olmadı film izlerken oldu yada nette gezinirken
    Merhabalar, özelden cevap verilmiştir diye düşünüyorum ancak ben de benzer bir sorunu MSI Gaming X 1080 ve Asus VG248 QE arasında yaşıyorum. Araştırmalarıma göre Display Port / HDMI kablosunda sorun oluşabiliyormuş o nedenle sorun yaşayan bir hayli kişi olmuş. Bende bazen saatlerce sorun olmuyor bazen bir kaç saniyeliğine monitöre görüntü gelmeyip sonra kendiliğinden düzeliyor. Display port kablo ve ikinci bir monitör kullanıyorum. İkinci Monitörümü sökerek denedim yine aynı sorunu yaşadım. Display port yuvasını değiştirdim (monitörümü diğer yuvaya taktım )bir kaç haftadır denk gelmiyordum dün yine aynı durum oldu. Yazılımsal bir sorun da olabileceğini düşünüyorum aslında ama internette benzer sorunu yaşayanlar kablolarını değiştirerek çözüm bulmuşlar. Sizin durumunuzda da bir gelişme olursa beni de haberdar ederseniz memnun olurum.

• Arkadaşlar hangi rtx 2080 tercih edilmeli sizce

Asus rogstrix

Evga ftw3

Msi trio

Gigabyte auros water etxtreme

Sizce bunlardan hangisi tercih edilmeli Gigabyte ile evga bi tık daha pahalı

• En uygun olanı al veya anakartın hangi modelse ona uyanı al derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Panzer VIE Tiger

En uygun olanı al veya anakartın hangi modelse ona uyanı al derim
    anakart modeline uyan ekran kartı ne demek ya?

• rylai2113 kullanıcısına yanıt
    Belki AGP kullanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rylai2113

anakart modeline uyan ekran kartı ne demek ya?

Alıntıları Göster
    Tam anlatamadım sanırım asus anakart ise asus ekran kartını alır

Msi ise msi alır uyumlu olur sistemi

• quote:

Orijinalden alıntı: Panzer VIE Tiger

Tam anlatamadım sanırım asus anakart ise asus ekran kartını alır

Msi ise msi alır uyumlu olur sistemi

Alıntıları Göster
    msi anakarta asus ekran kartı alınmaz mı yani? asus anakarta evga ekran kartı takınca uyumsuz mu olacak yani? neler görüyor bu gözler sene 2019 ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rylai2113 -- 22 Ocak 2019; 13:29:2 >
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.