Şimdi Ara

RTX 20 serisi neden hala çok pahalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2080ti gaming x trio serisine baktım şuan 15000 TL fiyat yazılmış aşşşırı pahalı değil mi? Forumda denk geldim RTX 2070 Super Gaming X Trio 6.500TL aynı fiyata 3070 aldım.

• Bak ne güzel yazdınız aldım.Yani di li geçmiş zaman.Sizin bu miningciliğin tekrar patlama yapıp kartların fiyatının fırladığından haberiniz yok galiba.1 ay önceki piyasayla şimdiki çok farklı.Şimdi bulun rtx 3070 6500 e beraber alalım.

• 4 bin liradan rx 480 sattıkları zamanlara geri döndük sanırım

• 2000 serisi kartlarla da mining yapılabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kahretsin arkadaş ya. Tam 3000 TL civarına ekran kartı düşünüyordum. 5600 XT bol bol o fiyat civarında vardı. Şimdi 4500-5000 TL olmuş 1 hafta içerisinde.

Buna sebebiyet verenlerin mining sistemleri hakkında çok kötü düşüncelerim var ama dile getirmek istemiyorum.

• mining laneti + düşük üretim kapasitesi + çindeki üretim yavaşlığı

RTX 20 serisi de tabii ki kıymete bindi isteseniz de bulamıorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanCOO

Bak ne güzel yazdınız aldım.Yani di li geçmiş zaman.Sizin bu miningciliğin tekrar patlama yapıp kartların fiyatının fırladığından haberiniz yok galiba.1 ay önceki piyasayla şimdiki çok farklı.Şimdi bulun rtx 3070 6500 e beraber alalım.

İşte bugunu düşünürek aldım. 3070 dediğim fiyatlarda iken de 2080ti neredeyse bu fiyatlardaydı işte

• quote:

Orijinalden alıntı: HALO

İşte bugunu düşünürek aldım. 3070 dediğim fiyatlarda iken de 2080ti neredeyse bu fiyatlardaydı işte

Alıntıları Göster

Sizde benim gibi şanslıymışsınız baya.Bir kesimde almayın sakın 16gb belleklileri çıkınca rtx3070 5000 e düşer diyorlardıda 5000'e rx5700xt yada düz rtx2080 satmıyorlar artık  

• Mining

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanCOO

Sizde benim gibi şanslıymışsınız baya.Bir kesimde almayın sakın 16gb belleklileri çıkınca rtx3070 5000 e düşer diyorlardıda 5000'e rx5700xt yada düz rtx2080 satmıyorlar artık  

Alıntıları Göster

Çok şükür alabildim. Bende beklemek istedim açıkcası stoklar otursun fiyatta oturur diye de sonra da dedim olan olsun çünkü sistem hazırdı sadece gpu yoktu bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO -- 9 Şubat 2021; 23:11:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.