Şimdi Ara

Rte ile 10 günde bir konuşmak zorunda kalan Macron (!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Evet, Fransa cumhurbaşkanı kaçamak bakışlar fırlatıyor, değil mi?

Bu haberleri yapanlara kızmamak lazım. Bu haberlere bakarak, hiç anlamadığı, bilmediği ya da zaten yetersiz kaldığı konularda yorum yapan seçmenlere kızmak lazım. Aslında onlara da değil, doğal seçilimi ortadan kaldıran "Humanizm" akımına kızmak lazım.
  • Macron'u yakinda mesih ilan edebilirler, adamda peygamber sabri var
  • Şimdi gel önünde konuş.

Adam ol macron aklını alırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih Altaylı da bu konuda inanılaz bir ayar vermiş :

Tükürmek havalı, yalamak acı

FRANSA Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, geçtiğimiz haftalarda Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı “kendince” küçümsemeye çalışan bir sosyal medya paylaşımı yapmış, “Cumhurbaşkanı olmak o kadar da havalı bir iş değil. Düşünsenize 10 günde bir Recep Tayyip Erdoğan’la konuşmak zorunda kalıyorum” diyerek, ciddi bir ülke liderinin asla yapmaması gereken bir “tutum” sergilemişti.

Peki dün ne oldu?

Aynı Macron, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karşısına süt dökmüş kedi gibi oturdu.

Dünya meselelerini ele aldılar.

Macron oldukça saygılı, hatta neredeyse “Ezik” denilebilecek bir vücut diline sahipti görüşmenin fotoğraflarında.

Cumhurbaşkanlığı iletişim birimi de fırsatı kaçırmadı ve sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda Macron ile Erdoğan’ın baş başa bir fotoğrafının altına “Erdoğan’la görüşmek bir değerdir” yazdı.

Macron’un içine düştüğü durum aslında ciddi bir politik ders.

Yarın öbür gün, ülke çıkarı için, uluslararası bir mesele için, bir sorunun çözümü için bir araya gelmek zorunda olduğun liderlerle ilgili söz sarf ederken dikkatli olacaksın.

Bir başka ülkenin lideriyle alay edeceğim derken, o lideri küçük düşüreceğim derken, sonunda o liderle konuşmak, karşılıklı oturmak zorunda kaldığın zaman kendini küçük düşürmüş olursun.

Macron, ülkesinde hızla düşen popülaritesini, ülkesinde sevilmeyen Erdoğan’ı hedef alan cümlelerle kurtarmaya çalışırken, tükürdüğünü yalamanın fotoğrafını çektirdi.

İçeride üç günlük popülarite için, dışarıda yüzlerce yıllık ilişkileri yıkanın sonu Macron gibidir.

Bu nedenle liderler tükürürken dikkatli olmalı.

Havalı havalı tükürmenin, ezik ezik yalaması vardır...

http://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-altayli-1001/1639880-tukurmek-havali-yalamak-aci

• Yalnız macron eş cinsel olabilir :))))
  • Bizde neden aşağılık kompleksi var anlamıyorum?.Cumhurbaşkanı kimle görüşürse görüşsün bundan kendimize bir pay çıkartıp.."Vayyy bee dünya lideri" sonucuna varanlar var..Rahmetli Ecevit eli önünde duruyordu Tayyip Erdoğan bacak bacak üstüne atıp ta oturuyor deyip sevinen bir kitle var abi bu ülkede..Ülkede yüzlerce sorun varken kafaya taktığınız şeye bak..

Not olarak evet Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanının diğer başkanlar karşısında onlar gibi durması elbette güzel bir şey lakin bu siyasi malzeme yapılıp sevinilecek bir başarı değil kimse kusra bakmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Fatih Altaylı da bu konuda inanılaz bir ayar vermiş :

Tükürmek havalı, yalamak acı

FRANSA Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, geçtiğimiz haftalarda Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı “kendince” küçümsemeye çalışan bir sosyal medya paylaşımı yapmış, “Cumhurbaşkanı olmak o kadar da havalı bir iş değil. Düşünsenize 10 günde bir Recep Tayyip Erdoğan’la konuşmak zorunda kalıyorum” diyerek, ciddi bir ülke liderinin asla yapmaması gereken bir “tutum” sergilemişti.

Peki dün ne oldu?

Aynı Macron, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karşısına süt dökmüş kedi gibi oturdu.

Dünya meselelerini ele aldılar.

Macron oldukça saygılı, hatta neredeyse “Ezik” denilebilecek bir vücut diline sahipti görüşmenin fotoğraflarında.

Cumhurbaşkanlığı iletişim birimi de fırsatı kaçırmadı ve sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda Macron ile Erdoğan’ın baş başa bir fotoğrafının altına “Erdoğan’la görüşmek bir değerdir” yazdı.

Macron’un içine düştüğü durum aslında ciddi bir politik ders.

Yarın öbür gün, ülke çıkarı için, uluslararası bir mesele için, bir sorunun çözümü için bir araya gelmek zorunda olduğun liderlerle ilgili söz sarf ederken dikkatli olacaksın.

Bir başka ülkenin lideriyle alay edeceğim derken, o lideri küçük düşüreceğim derken, sonunda o liderle konuşmak, karşılıklı oturmak zorunda kaldığın zaman kendini küçük düşürmüş olursun.

Macron, ülkesinde hızla düşen popülaritesini, ülkesinde sevilmeyen Erdoğan’ı hedef alan cümlelerle kurtarmaya çalışırken, tükürdüğünü yalamanın fotoğrafını çektirdi.

İçeride üç günlük popülarite için, dışarıda yüzlerce yıllık ilişkileri yıkanın sonu Macron gibidir.

Bu nedenle liderler tükürürken dikkatli olmalı.

Havalı havalı tükürmenin, ezik ezik yalaması vardır...

http://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-altayli-1001/1639880-tukurmek-havali-yalamak-aci

• Aksama fransa bize silah satmiyor diye aglarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

Şimdi gel önünde konuş.

Laflarinin hepsi cocuk be dostum.Belli etmeseydin bari.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam olmuş gibi biraz Reis ayarı vermiştir
  • Öyleyse umarım aktiftirde şu... neyse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Şimdi gel önünde konuş.

KKyı destekleseydim kral yapardınız beni

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Şimdi gel önünde konuş.

KKyı destekleseydim kral yapardınız beni

Aramızdaki AKP'li genç silahşörlerden biri cevaplarsa sevinirim;

- Sizce, Macron Erdoğan'dan dayak yemekten mi korktu?
    - Sizce, Macron Erdoğan'ın Fransa'ya ekonomik ambargo uygulamasından mı korktu?
    - Sizce, Macron Erdoğan'ın Fransa'ya silah ambargosu uygulamasından mı korktu?
    - Sizce, Macron Erdoğan'ın Fransa'ya vize uygulama ihtimalinden mi korktu?
    - Sizce, Macron Erdoğan'ın Fransa'yı AB'ye almama ihtimalinden mi korktu?

Resiniz, Macron'a ayar verirken ne yapmış ya da söylemiş olabilir, ki Macron reisinizden korkmuş olsun?

Aranızdan biri çıkıp bunu açıklarsa, gerçekten ülkemle ve cumhurbaşbakanımla gurur duyarım. Biz, Fransa'ya hangi konuda ayar vermiş olabiliriz?

Hadi bordo klavyeli, perdeden kefenli Ak Gençlik, cevap bekliyorum.

• Hükümet düşmanlarının hali bir dramdır.

Abd özür diledi veya üzüntülerini bildirdi deniliyor, onlar hemen alarma geçip "yok yaaaa, asla doğru değil, en büyük abdeeeeeee !" diyorlar.

Macron önce atarlanıyor sonra da karşısında efendi gibi, ellerini nereye koyacağını bilmez vaziyette hizaya geliyor diyoruz, "yok yahu, macron çok haklı, üstelik panter gibi oturmuş, en büyük fransaaaaa !" diyorlar.

Reis Amerika da konuşma yapıyor, bir kaç terörist şov için höykürüyor ve boylarının ölçüsünü alıyor, malum kesim yine şaşırtmıyor "he heee reisinizin yüzüne bakın, hem adamları neden dövüyorlar, omuzlara alıp salonda tur attırırdım ben olsam" havalarında ülkelerinin karşısında yer alıp, eren erdem'e rahmet okutuyorlar.

Sonra da bu zihniyet her seçimde sandıkta yerle bir olunca "hile var yahuuu, biz aslında çok güçlüyüz, çok haklıyız, böyle olmamalıydı" diyor.

• Boş boş yorumlar köşe yazısı bile yazmışlar hey allahım... Fransız gazetesindeki fotoğraf aynı değil nedense

Videoda baktığımız zaman da durum aynı https://twitter.com/EmmanuelMacron/status/910261532184993792

Rte ile 10 günde bir konuşmak zorunda kalan Macron (!)

Kaç gündür bütün gazetelerde fotoğraf için haber yazıları boş boş gündemler var fransız kaynaklarında sadece 2-3 sitede görebildim ingilizce kaynaklarda bahsi geçilmemiş bile görüşmenin. Bu tip şeylerle gündem değişiyor işte. Size Wag the Dog filmini izlemenizi öneririm o zaman anlarsınız işi. Artık propaganda konusunda uzmanlaşmışız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk7 -- 22 Eylül 2017; 10:9:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Hükümet düşmanlarının hali bir dramdır.

Abd özür diledi veya üzüntülerini bildirdi deniliyor, onlar hemen alarma geçip "yok yaaaa, asla doğru değil, en büyük abdeeeeeee !" diyorlar.

Macron önce atarlanıyor sonra da karşısında efendi gibi, ellerini nereye koyacağını bilmez vaziyette hizaya geliyor diyoruz, "yok yahu, macron çok haklı, üstelik panter gibi oturmuş, en büyük fransaaaaa !" diyorlar.

Reis Amerika da konuşma yapıyor, bir kaç terörist şov için höykürüyor ve boylarının ölçüsünü alıyor, malum kesim yine şaşırtmıyor "he heee reisinizin yüzüne bakın, hem adamları neden dövüyorlar, omuzlara alıp salonda tur attırırdım ben olsam" havalarında ülkelerinin karşısında yer alıp, eren erdem'e rahmet okutuyorlar.

Sonra da bu zihniyet her seçimde sandıkta yerle bir olunca "hile var yahuuu, biz aslında çok güçlüyüz, çok haklıyız, böyle olmamalıydı" diyor.

reyis ağlıyordu
    idam yok
    yeter ki iade edin diyordu trupa
    ümmeti şaşırdı
    isteriz idam demiştik
    bu da mı yalan reyis
    bu da yalan

• Ovunecek hic bir seyimiz olmadigi icin midir surekli fotograflardan sacma sapan anlamlar cikarmak? Cocuk musunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.