Şimdi Ara

RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum geçen yıl
 • Cevaplayan Üyeler 4
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
 • Ortalama Mesaj Aralığı 41 dakika
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • -Hattori- (2 mesaj) Guest-4020D9D24 (1 mesaj) lazer__ (1 mesaj) Redeemertr (1 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj) (1 mesaj)
 • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj • |
  |
 • kıskanan uzaylılıar açıklamalı tam liste:  Asariler  Asariler, biotic güçleri ustalıkla kullanan sakin huylu ama bi o kadarda güçlerini kullanmaktan çekinmeyen ırklar. Protheanlarla kafayı bozmuşturlar. Ana gezegenleri Thessia.  Turianlar  Turianlar, Keskin nişancı olmakla beraber disiplinli askeri orduları vardır. Ana gezegenleri Palaven.

  Quarianlar  Quarianlar, teknoloji,bilim ve mühendislik alanlarında ustadırlar. Gethlerle hiçbir zaman anlaşamazlar ve hava koşulları hiçbiryerde müsait olmadığı için maskelerini asla çıkarmazlar. Böylece üçlemede herzaman gizem ve merak uyandırmıştırlar. Ana gezegenleri Migrant Fleet.


  Kroganlar  Kroganlar, sert mizaçları vardır. Kendi ırklarının tüm galaksiden üstün olduğunu düşünürler. Sağlam savaşçıdırlar. Salarianları ayrı olarak hiç sevmezler. Ana gezegenleri Tuchanka.
  Salarianlar  Salarianlar, akıllı bilge kişilikleri vardır. Bilimle uğraşırlar. Akıllıkları sanki çenelerine vurmuş gibi çok süratle konuşurlar. Hızlı düşünürler. Ana gezegenleri Sur'kesh.
  Gethler  Gethler, tamir işlerinde ustadırlar. çok kötü bir ırk olarak bahsedilmelerine rağmen aslında sadece kullanıldıkları anlaşılmaktadır. Quarianlarla ezeli savaş halindedirler. Ana gezegenleri Perseus Veil.


  Protheanlar  Protheanlar, usta savaşçıdırlar. Çok eski bir uygarlık olup collectorlarla yapılan savaştan sadece bir tanesi sağ kalır

  Drelller  Dreller, asari ve insan karışımı bir ırktır. Doğaları gereği sulu ortamları severler.
  Voluslar  Voluslar sempatik görünmekle beraber davranışları ve güvenilirlikleri kötüdür.
  Batarianlar  Batarianlar, İnsan ve asari karışımı bir ırktır. Güvenilmezdirler. Galakside Korsanlık her türlü kötülük yaparlar.
  Vorchalar  Vorchalar, saldırgandırlar. Emir alırlar ama asla onlarla pazarlık yapamazsınız.


  Uzayda gelişmemizi kıskanan dış uzay güjleri:  Galactic Federation of Allied Systems


  Systems Alliance  Citadel Council


  Interstellar Republic

 • Uzaylılar da kıskanıyor mu  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4020D9D24 -- 22 Haziran 2021; 20:53:32 >
  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • quote:

  Orijinalden alıntı: Guest-4020D9D24

  Uzaylılar da kıskanıyor mu

  klingonlar ve romulanlar kıskandıkları için federasyonla bir olup ekonomimize saldırıyorlar

 • quote:

  Orijinalden alıntı: Guest-4020D9D24

  Uzaylılar da kıskanıyor mu

  kıskanan uzaylılıar açıklamalı tam liste:  Asariler  Asariler, biotic güçleri ustalıkla kullanan sakin huylu ama bi o kadarda güçlerini kullanmaktan çekinmeyen ırklar. Protheanlarla kafayı bozmuşturlar. Ana gezegenleri Thessia.


  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !


  Turianlar  Turianlar, Keskin nişancı olmakla beraber disiplinli askeri orduları vardır. Ana gezegenleri Palaven.  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Quarianlar  Quarianlar, teknoloji,bilim ve mühendislik alanlarında ustadırlar. Gethlerle hiçbir zaman anlaşamazlar ve hava koşulları hiçbiryerde müsait olmadığı için maskelerini asla çıkarmazlar. Böylece üçlemede herzaman gizem ve merak uyandırmıştırlar. Ana gezegenleri Migrant Fleet.
  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Kroganlar  Kroganlar, sert mizaçları vardır. Kendi ırklarının tüm galaksiden üstün olduğunu düşünürler. Sağlam savaşçıdırlar. Salarianları ayrı olarak hiç sevmezler. Ana gezegenleri Tuchanka.


  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Salarianlar  Salarianlar, akıllı bilge kişilikleri vardır. Bilimle uğraşırlar. Akıllıkları sanki çenelerine vurmuş gibi çok süratle konuşurlar. Hızlı düşünürler. Ana gezegenleri Sur'kesh.


  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Gethler  Gethler, tamir işlerinde ustadırlar. çok kötü bir ırk olarak bahsedilmelerine rağmen aslında sadece kullanıldıkları anlaşılmaktadır. Quarianlarla ezeli savaş halindedirler. Ana gezegenleri Perseus Veil.
  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Protheanlar  Protheanlar, usta savaşçıdırlar. Çok eski bir uygarlık olup collectorlarla yapılan savaştan sadece bir tanesi sağ kalır  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Drelller  Dreller, asari ve insan karışımı bir ırktır. Doğaları gereği sulu ortamları severler.


  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Voluslar  Voluslar sempatik görünmekle beraber davranışları ve güvenilirlikleri kötüdür.


  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Batarianlar  Batarianlar, İnsan ve asari karışımı bir ırktır. Güvenilmezdirler. Galakside Korsanlık her türlü kötülük yaparlar.


  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Vorchalar  Vorchalar, saldırgandırlar. Emir alırlar ama asla onlarla pazarlık yapamazsınız.
  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !  Uzayda gelişmemizi kıskanan dış uzay güjleri:


  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !


  Galactic Federation of Allied Systems


  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !

  Systems Alliance  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !

  Citadel Council


  RTE: DÜNYA BİZİ KISKANIYOR, KISKANMAKTA DA HAKLILAR !

  Interstellar Republic
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 22 Haziran 2021; 20:55:22 >
 • lazer__ kullanıcısına yanıt

  bence darth wader bile kiskaniodur


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.