Şimdi Ara

Rover alınırmı ? 2. el (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
12
Favori
355.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • düze çevirelim hocam sen yeterki iste :)
  • dimi ya rover olsun çamurdan olsun.
  • hacam durum acil eğer düşünürseniz görüşelim.. iyi bir pazarlık yaparız.
  • hatta bir arabam var satıp rover alıcam demişsiniz takasta yapabiliriz ama üste en az 2 bin tl alabiliceğim bir araba olmalı.. durum o kadar sıkı:)
  • dediğim gibi düz vites arıyorum ben .
  • arabamı sattım. iş düz vites lpg li temiz bi rover bulup almaya kaldı. tercihen 45
  • merhaba 216 coupe almak istiyorum 216si ile motorları aynı mıdır? farkları nelerdir sitede hep 216 4 kapıdan bahsedilmiş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nv gece

merhaba 216 coupe almak istiyorum 216si ile motorları aynı mıdır? farkları nelerdir sitede hep 216 4 kapıdan bahsedilmiş .

diğer konu başlığındaki mesajın aynını buraya da yazıyorum :

motor da vites kutusu da birebir aynıdır. tek bir kablo ya da hortum farkı bile yoktur...
  • evet arkadaşlar 99 model 416 alarak aranıza katıldım ben de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpower14

evet arkadaşlar 99 model 416 alarak aranıza katıldım ben de...

Hayırlısı olsun.
    Kazasız, belasız günlerde kullanın.

• Teşekkür ederim.
  • arkadaşlar rover almak üzereyim 25 mi 216 mı tteşekkürler...
  • sağolasın kardeş güzel bi yazı valla içimi rahatlattın,rover 25 almak üzereydim peugeot 206 rover 25 mi derken aklım hep roverde kalıyordu gidecem alacam bi rover hayırlısyla...
    yakıt ını yazmışın ya benzinde bu kadar yakıyor demi, bide şehir içi nasıl yakıtı ben genelde ş içi kullanacağım,
    birde sen nerdesin bilmiyorum ama ben çorumdayım,alacağım araç bursada aracı alırken nelere dikkat etmeliyim teşekkürler...
  • arkadaşlar 620 ti ler nasıl. sorun çok çıkartan motorlar mı? özellikle lpg uyumlu mu*
  • Konunun bir kısmını okudum tamamını en kısa sürede okuyacağım. Anladığım kadarıyla yedek parça sıkıntısı söylenenin aksine yok.

416 başta olmak üzere 620lere resmen hastayım. Eski araba görünümü veriyor ve şuanki 2011 çoğu arabadan daha iyi donanımlara sahip.

Mesela şu ilan:http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/401376_10150523563875762_756570761_8758093_1185608358_n.jpg

Araba gerçekten göze hoş gelmeli, LPG takıldığı takdirde şehir içi kaç yakar acaba ?

Bir de 2.elden ağzımız yandığı için biraz tecrübeli arkadaşlardan direktif bekliyorum

• bu forumda yer alan tüm arkadaşlara öncelikle hayırlı günler dilerim. Ben 1991 yılından bu yana Renault 21 Turbo, Concorde, R25, Laguna, Laguna 2 Privilage (OV), mutsubishi carisma araclar kullandım. kullandığım bu aracların hepsi icin de "kesinlikle alma, cok zarar edersin, cok masraflı araç, çok yakar v.b." söylemlerde bulunan bircok kişiyle karşılaştım.... farklı aracları "cok yakıyor-parcası pahalı argümanıyla kötüleyen, yada başkalarını etkilemeye calışanların %90ı, doğan-şahin-r9 grubundan başka aracları hayatlarında görmemiş - sahip olmamış insanlardır.. onlar icin , az yaksın, vergisi düşük olsun, parçası ucuz olsun, CAN güvenliği varsın olmasın"...
    Bu forumda sormak istediğim husus şudur arkadaşlar: Rover 820 Tİ arac almak istiyorum. gerek komfor, gerek güvenlik ve gerekse aile aracı olarak cok özellikli bir arac olduğunu düşünüyorum... internet ilanlarında aracın fiyatlarını ve özelliklerini 2 gündür inceliyorum.. her arac markasının alımlarında dikkat edilmesi birtakım hususlar vardır... rover markasına cok yabancıyım. sizce bakacağım 820Tİ aracın dikkat edilmesi en önemli husus neresidir? LPG konusu sorun olur mu?
    yardımcı olması icin almayı düşünğüm aracın ilani ile ilgili linki de vermek istiyorum
    şimdiden herkese teşekkür ederim.
    saygılarımla
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-yok-boylesi-fuul-fuul-bir-arac-tuplu-otomatik-takasli-78665329/detay/

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-2005-model-18-000-orjinal-km-kazasizz-tr-de-tek-45804321/detay

Yukarıdaki otomobilin gerçekten o fiyata verilebilme ihtimali var mıdır 18000 km demişi bana göre 18000 km hiç bir şey
  • Merhaba Arkadaşlar,

Trabzon'da yaşıyorum. Ben bu ROVER la ilgili bir deneyim ve bilgiye sahip değilim. formu okudum ancak tecrübenize ihtiyacım var. Sahibinden.com'da 3 ilan var

1.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-tam-bir-aile-arabasi-bakmadan-gecme-83930907/detay/
    2.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-sahibinden-cok-temiz-1997-model-168-000-km-84228114/detay/
    3.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-ilk-sahibinden-1-6-si-orjinal-lpg-yeni-takildi-84416617/detay/

Ben bu arabayı satmak amaçlı almıyacam. Tüplü yapıp kullanacam. Ben pişman olmak isteymiyorum. Siz olsaydınız hangisni tercih edersiniz? Kaça? 1.,2. veya 3. Hangisi?

• Rover alama diyen o arkadaşlara size ınat gittim roverımı aldım ve iyiki almayın demişsiniz..
    Arkadaşımın Rover 200 serisi aracına bindikten sonra alacağım araba kesinlikle bu dedim bukadar güzel yoltutuşu konforu 99 model bır araçta bulmak garip bir duygu Rover kullanan bir daha başka araba almak istemez diyen Rover kullanıcıları var kesinlikle katılıyorum bugün aracımı satsam gene gider bir Rover alırım, parça konusuna gelince kesinlikle parça sıkıntısı yok ben Antalyada yaşıyorum ve Sanayıde servisi var ve on numarada bir ustam var. Servisi geçtim aracın parcalarını bile internetten buluyorsunuz evet Bir kuş serisinin parcası kadar ucuz olamaz ama Bindiğinizde verdiği o güveni hissetiğinizde 3 kurus daha fazla pahalı olsun diyorsunuz
    parca fiyatlarına gelincede peugeot 206 dan pek bir farkı yok alacak arkdaşlar hiç düşünmesin alsınlar
    En basit bir parca fıyatı veriyim ön far takımım eskidiğinden dolayı değiştirmek zorunda kaldım ve sağ sol artı far motoru toplam tutar 300 TL tuttu.

• Merhaba arkadaşım,

Roverlardan (özellikle honda motor) asla korkma... bende 96 model 416 hb vardı yıllarca sorunsuz kullandım arkadaşıma sattım. Parça sorunu asla yaşamazsın, parça fiyatları da uygundur...

geçen sene 97 model 416 sedan ov aldım ve Giresun'a babama gönderdim.
    1 yıldır kullanıyor.

Not: radyatörleri küçük olduğu için hararet sorunu yaşanabilir, radyatörünü temizletir veya değiştirisen, sogutma sistemini elden geçirir ve temiz tutarsan konforuna, yol tutuşuna doyamazsın.

Hayırlısı olur inşallah...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.