Şimdi Ara

rover 75 hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
6.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir süredir bu aracı internette takip ediyorum içi dışı gerçekten cezbediyor beni.Parça konusunda nasıldır sizce ve sorunsuz temizinden bulabilir miyim?Belirgin bir arızası var mı?Araç çok lüks ve üstüne üstlük 20 25 bin liralık fiyat aralığında satılıyor.Açıkçası bir toyotaya 40 milyar verene kadar kral gibi bir araçla gezmeyi yeğlerim:)ve eğer temizini bulursam ikinci elde para eder mi satarmıyım falan onu da düşünmüyorum özellikle beyaz kaplatıp biraz da egzoz falan spor yaparsam çok daha hoş olur gibi geliyor bana.Resmini de ekleyeyim bir iki tane siz ne düşünürsünüz bilmiyorum ama:

rover 75 hakkında

rover 75 hakkında

rover 75 hakkında

• babamgilin şirkette vardı.çoğu zaman babam kullanırdı. otomatik vites devamlı arızalanırdı.servisten 2 haftadan önce çıkmazdı.benim şahit olduklarım bunlar başka ne gibi sorunları var bilemiyecem . düz viteslisi olursa aslında düşünülebilir. araba güzel ama içi felan çok güzel. malzeme ve işçilik kalitesi güzel.
  • evet sık sık otomatik vites konusu dile getirilmiş benim de baktığım yerlerde hatta otomatik vites arızalanırsa yaptırmak yerine manuel vitese dönün deniyor.tekrardan arıza çıkarabiliyormuş
  • hakkaten çok hoş bir araba...
    ancak alırsan satamazsın kolay kolay..
    Türkiyede karşımızda ki şirketin 98 model yeşili vardı 1.8T modelinden...
    ilanı ortalama 2 sene sahibinden de yeniledi, en son aradığımda hala satmamıştı, daha geçenlerde satıp mercedes almış.
    ayrıca ikinci el değerinde maalesef volvolar gibi hakkına tecavüz edilen araba türlerinden birisi...

Arabayı alırım hurdası çıkana kadar binerm mantığındaysan (benim gibi) al derim...

Vites konusuna gelince; Dünyada sorunsuz araç yoktur, her aracın belli kronik sorunları vardır, eğer sorunsuz araba isterseniz 'IETT Otobüsünü Öneririm '
    Çünkü arabasız kalırsınız, her arabanın sorunları var , mercedes ve bmw dahil... zaten sorunsuz araç üreten bir firma yok olmaya ve iflasa mahkumdur :)
    o sebeple sorunlarıyla barışık olun, masraf çıkartacak illa ki...
    Yurt dışında yaşıyorum, burada tank gibi arabalar var, Türkiyede binmeye hayali edilemeyecek derecede lüx araçlar.. arıza yapması mümkün değil diyeceğeniz araçlar, ancak çoğu servislerde sürünüyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizhy -- 13 Şubat 2012; 22:26:12 >

• [l
    ink]http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-ingiliz-kraliyet-araci-101333675/detay[/link]

arkadaşlar acele cvb verirseniz sevinirim bu arabayı alıcaz cuma günü alla nasp ederse roverden anlayan arkadaşlar yorum yazarlarsa çok yardımcı olacaklar bana
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-ingiliz-kraliyet-araci-101333675/detay

arkadaşlar acele cvb verirseniz sevinirim bu arabayı alıcaz cuma günü alla nasp ederse roverden anlayan arkadaşlar yorum yazarlarsa çok yardımcı olacaklar bana
  • hocam herşeyden önce güzel arac...bende çok düşündüm...eğer biniciysen birkaçyıl kullanırım satılmazsa dert etmem diyorsan al...hatta affetme...kronik sorun olarak motor conta yakıyormuş onu biliyorum forumlarda araştırdığım kadarıyla...ilandaki fiyat uygun ama dış siyah renk ve açık renk ahşap kaplamalar şıklığına şıklık katıyor bence....kilometreside uygun....bu arada sana opel signum öneriyorum onada bak ....talihsiz lüx otomobiller sınıfında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelizx10

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-ingiliz-kraliyet-araci-101333675/detay

Hala ilanda araç. 4 sene olmuş 😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.