Şimdi Ara

Rothschild dünyayı karıştıran bu aile şirketini kimler biliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    diğer olaylardan sorumlu hep hükümet

Rothschild

dolar basma yetkisi bu şirketin kenedy öldürlmesi daha bir sürü ...

Rothschild
    1870 tarihinde osmanlıyı mithat paşa başbakan iken rusya savaştırarak toprak kaybetmesi borca sokması(mithat paşa padişah adulaziz şehit edilmesi rol oynadı kendisi siyonist uşağıdır)
    1908 ittihat terraki emir görüşleri doğrultusunda padişan tahtan indirilmesi ,1911 balkan savaşı ,1914 1. dünya savaşı
    2018 iyi parti( fetö) ortağı chp ile türkiye cumhurbaşkanlığı seçimini kazansaydı
    Direk talimat alarak
    1- rusya ilişkilerin bozulması
    2- iran la savaş 5 milyon genç ölür türkiye cumhuriyet zayıf hasta adam (1876 osmanlı rus savaşından çıktıktan sonra avrupa hasta adam denmesi)
    3- özerklik kürt devleti

dolar yükselsin 10 000 tl varsın olsun
    vatansız kalmayak

• Erdoğan'ın bildiği hatta onlarla aynı masaya oturduğu aşikar, bu adamın seçim kaybetmeme ve her seçimden önceki İngiltere gezisinin amacı budur ;) Adminler bunu da kaldırmayın bak Cumhurbaşkanlığı sitesinden direkt link veriyorum.

https://www.tccb.gov.tr/haberler/410/52396/cumhurbaskani-erdogan-abdli-ust-duzey-yatirimci-ve-is-adamlariyla-gorustu.html
  • Biliyorum. Şu Erdoğan'ın genelde seçimlerden önce ingilterede ziyaret ettiği ailelerden biri.
  • Dünyadaki tüm salgın bulaşıcı hastalık virüslerin mucididir bu aileler, bu ve rockefeller.

Ebola ve daha nice virüslerin son bulması için bu ailelerin çükünün keyifini bekliyor insanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşinize geldiğini buraya yazın, varsayımlarla iyi partiye fetö ortaklığını ispat etsene!

Ama bizzati Rockefeller'in ölmeden önce Özal'ı da, DP'nin başına Adnan Menderes'i getirtiğini açıkça biz getirttik derken buraya onu yazmazsın. İşine gelmez çünkü.

Ayrıca kimi suçluyacaz Rothschild ailesini mi? Adamlar senin düşmanın, düşmana dur ateş etme bizi yıkma mı diyeceksin. Sizin zihniyetinizin altında ne biçim fundemental temeller yatıyor anlamıyorum ki? Adam düşman düşmanlığını yapacak. Sen kapını kapıyıp, ona uşaklık etmeyeceksin. Sen güçlü ol, nüfuzlu ol sana etki edemesin düşmanların.

Listede bi kendinizi saymamışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 8 Ağustos 2018; 23:37:58 >
  • Okumayın iq türk lirası gibi düşüyor.

• türk ve islam dostu bi aile

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Biliyorum. Şu Erdoğan'ın genelde seçimlerden önce ingilterede ziyaret ettiği ailelerden biri.
  • adamı s.. daha iyiydi
  • James Rotschild ilede görüşmüştür Sayın Devlet Başkanı Erdoğan. Hatta toplantı da Micheal Bloomberg ( Bloomberg in sahibi ve ceosu) ve Henry Kissinger da vardır ki Henry Kissinger David Rockefellerin 1numarali adamıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Dünyadaki tüm salgın bulaşıcı hastalık virüslerin mucididir bu aileler, bu ve rockefeller.

Ebola ve daha nice virüslerin son bulması için bu ailelerin çükünün keyifini bekliyor insanlar.
    Adamlar euro,dolar ve sterlin basan bankaların sahibi. JP Morgan(2.4trilyon mal varlıkları burda) ve HSBC bile bu ailenin elinde. Ve Ingiltere Abd ve Avrupa 'nın parasını basan kişilerin başkasının elinde olduğunu düşün hatta onu geçtim bir devletin para basmasinin yetkisinin başkasında olduğunu düşün.

Abd Merkez Bankası
    Ingiltere Merkez Bankasi (Birleşik Krallığın merkez bankası. direkt Kraliyet ailesi ile bağlantılı)
    Avrupa Merkez Bankası
    Dünya Bankası (emin degilim)
    Türkiye Merkez Bankası %15 ı ingilizlere ait yani rotschild ailesine. Uluslarası finans yatırım Danışman Mete Akinci kendisi söylemiş.

Insan istede elinden bir şey gelemiyor. Onu geçtim Sovyet ler Birliği Kruscev(tam olarak emin degilim) ve Brejnev sayesinde yıkıldı. Bunları getiren kim? Koskoca Dünya devi olmuş ülkeyi bitiriyorlar bu adamlar. Nazi Almanya'si nı finansör eden de onlardi. Nasıl stalingarda geldiler sanıyorsun? Yahudileri Filistine çekip Israil Devleti Kuranda onlar. Hatta ilk onaylayan Kraliyet Ailesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 9 Ağustos 2018; 1:09:57 >

• Bu ailelerin varlığı doğru tabii ki ancak ben bu kadar nüfuzlu olduklarını düşünmüyorum. Biraz komplo teorisi ve Dünya üzerindeki bütün muhafazakar seçmenlere bir hedef gösterilmesi için çıkartılmış bir aile gibi. Dünyanın en zengin insanı diyorlar ama en zengin top 10 listede adamların hiçbirinin ismi yok.
  • Konu sahibi; iyi parti kelimesinin yanına parantez açarak feto demişsinde kardeş Iyi partinin " Feto siyasi ayağı araştırılsın " önergesi Akp ve neden Mhp tarafından reddedildi açıkla bakayım???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 9 Ağustos 2018; 1:20:39 >
  • Ben Erdoğandan biliyorum. Sık sık ayağına asrın liderimize çağırıp kapalı kapılar ardında görüsürler.

Sonra RTE ülkeye cebinde sıcak para ile döner.

• quote:

Orijinalden alıntı: FakeGörünümlüAdmin

Bu ailelerin varlığı doğru tabii ki ancak ben bu kadar nüfuzlu olduklarını düşünmüyorum. Biraz komplo teorisi ve Dünya üzerindeki bütün muhafazakar seçmenlere bir hedef gösterilmesi için çıkartılmış bir aile gibi. Dünyanın en zengin insanı diyorlar ama en zengin top 10 listede adamların hiçbirinin ismi yok.
    Öyle zaten. Bizim insanımız dünyada olan olayları direk komplo teorilerine bağlayıp insanlara anlattıgında kendini zeki hissediyor.

Evet Rothschild ailesi zengin ve güclü bir aile ama eski güclerinden eser yok. Milyarderler listesinde aileden 3-4 isim var. Milyoner listesinde de öyle . Ailedeki insan sayısı artıkca miras bölünmesi de coğalıyor. Bir cok alanda devasa firmaları da var ama onlarda aşırı bölünmüş durumda. yani piyasada hala etkileri ve gücleri var bu doğru ama direk dünyayı yönettiklerini düşünenler sacmalıyor. Büyük ihtimalle tüm aile ve servetlerini toplasan şu anda anca en fazla taş catlasa 1 trilyona anca ulaşır. Ki tahminlere göre Apple'ın banka hesabında daha fazla para duruyor şuan da. Bu dünyadaki tüm olayların apple tarafından mı yapıldıgını gösterir ?

• op a direk blok
  • Sevgili dostum Rothschild'in evini ziyaret etmiştim bayramda. Evindeki oturma odasında "Biz Eskiye, Siz Deliye" diye bir yazının altında Abdülhamit Han Hz.nin portresi asılıydı. Dinsiz, din düşmanı Kemalistler ters psikoloji yaparak bu Allah dostu aileyi kötü gösteriyor. Oyuna gelmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 9 Ağustos 2018; 7:38:20 >
  • Rothschild dünyayı karıştıran bu aile şirketini kimler biliyor.
  • Akrabam olur kendileri 3-4 defa ziyaret etmiştim hatta bir ziyarette Erdoğan'ı da gördük. Çok dinine bağlı insanlardı. Karıncaya zarar verecek değiller yani. Biraz var yemezler ama olsun.

Nereden bileceğiz bu adamları bilmiyorum. Ancak internette komplocular oluyor. Ha bir de arada TV'de çıkıyorlar. Bazen abartıyorlar gülüyorum.

• Dolar 10000 TL olursa sömürge olursun . Bu senin için vatan sahibi olmak demekse durum kötü.

Ayrıca hiç kimse dış güçler demesin. RTE ne zaman konuşsa , artık eski güçsüz türkiye yok, herşey çok güzel, çok süper gidiyoruz, dünya bizi parmakla gösteriyor diyorsa o zaman dış güçler bizim üzerimize oynuyor deme hakkınız yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.