Şimdi Ara

Ronaldoyu gören oldu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılpaçinoyu gören var mı ? Ben göremedim de

Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Bu adam bir harika bir başka tabii barça da başka bir takım

Ronaldoyu gören oldu mu?

• Ne demişler messi ve diğerleri
  • yaa ronaldo kimdir messi varken kendini begenmiş ukalanın tekii iste hak eden aldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReWeLLeR

Ne demişler messi ve diğerleri

aynen c.r kim yav messinin yanında gördük işte bu akşam

• Ya bir yürüyün gidin ya. Ronaldo'yu gören oldu mu? Nasıl maç izliyorsunuz nerenizle izliyorsunuz acaba anlamıyorum.

Asıl Messi'yi bugün golden başka gören oldu mu? Olumlu icraati var mıydı?

Bu maça bakarak Messi diyorsunuz şaka gibi ya.

Messi'ye de o bit kadar boyla topa kafa vurdurdular.
  • bak birazdan görürüz ronaldoyu küçük emrah gibi kupaya bakarken
  • Ben bi ara baktım ronaldo bısey yapamayınca sağa sola laf atıyordu apaçilik yapıyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wandy

bak birazdan görürüz ronaldoyu küçük emrah gibi kupaya bakarken

• Ronaldo superman ya her topa o koşacak. Adama pas yapabilecek ortasaha yok siz nasıl maç izliyorsunuz anlayamadım.

Futbolun takım oyunu olduğunu unuttunuz heralde.
  • en son gördüğümde puyola omuz atıyodu
  • messi ile ronaldoyu kıyaslayanlara futboldan anlamıyorsunuz diye hakaret etmem ama benim düşünceme göre ronaldo messinin boş forması ile bile kıyaslanamaz ..... şut atmaktan ve hızlı koşmaktan başka hiçbir özelliği yok ...
  • Ben maçtan önce gördüm artist artist bakınıyodu apaçi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kadir Nar

Ya bir yürüyün gidin ya. Ronaldo'yu gören oldu mu? Nasıl maç izliyorsunuz nerenizle izliyorsunuz acaba anlamıyorum.

Kadirciğim sen gıda mühendisliğine devam et.
  • quote:

Ya bir yürüyün gidin ya. Ronaldo'yu gören oldu mu? Nasıl maç izliyorsunuz nerenizle izliyorsunuz acaba anlamıyorum.

Bir final maçında 'Gol'den büyük ne olabilir ki?

Lio Messi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seca2

quote:

Lio Messi

@Alp

Alaka?

Tabi canım. Futbolcu kötüde oynasa gol attığı zaman iyidir değil mi?

Xavi ile İniesta olmasa bugün Barcelona bu galibiyeti bu kadar rahat alabilirmiydi?

• Siz nasıl futbol izliyorsunuz anlamış değilim. Bana göre de Messi, Ronaldo'dan iyi futbolcu. Ama şu maçı kriter olarak alıyorsunuz? Ya da Ronaldo'yu gören oldu mu diyorsunuz? Messi ne yaptı mesela? Xavi'nin müthiş pasına ismine yakışır derecede güzel vurdu. Peki onun dışında? Ortada yok. Bir de Ronaldo'nun dezavantajı var. Orta saha yok, kanat yok, Rooney, Carrick dışında destek veren yok. Pas gelmiyor. Ne yapsın adam? Her maçı kurtaramaz ki. Messi'nin arkasında Xavi, Inıesta gibi adamlar var, sağında solunda Eto, Henry ve Barcelona müthiş takım futbolu oynuyor. Messi'ye çok iş düşmüyor haliyle. Ama Ronaldo'nun yükü ağır. Her maçta da kaldıramıyor haliyle. Şu Manu, Cleveland'e benziyor. Tek işi Lebron yapıyor. Lebron'un kötü oynadığı günde yeniliyorlar. Olay bundan ibaret bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: De-Niro

Siz nasıl futbol izliyorsunuz anlamış değilim. Bana göre de Messi, Ronaldo'dan iyi futbolcu. Ama şu maçı kriter olarak alıyorsunuz? Ya da Ronaldo'yu gören oldu mu diyorsunuz? Messi ne yaptı mesela? Xavi'nin müthiş pasına ismine yakışır derecede güzel vurdu. Peki onun dışında? Ortada yok. Bir de Ronaldo'nun dezavantajı var. Orta saha yok, kanat yok, Rooney, Carrick dışında destek veren yok. Pas gelmiyor. Ne yapsın adam? Her maçı kurtaramaz ki. Messi'nin arkasında Xavi, Inıesta gibi adamlar var, sağında solunda Eto, Henry ve Barcelona müthiş takım futbolu oynuyor. Messi'ye çok iş düşmüyor haliyle. Ama Ronaldo'nun yükü ağır. Her maçta da kaldıramıyor haliyle. Şu Manu, Cleveland'e benziyor. Tek işi Lebron yapıyor. Lebron'un kötü oynadığı günde yeniliyorlar. Olay bundan ibaret bence.

Bir saattir şu kısımı anlatmaya çalışıyorum ama ısrarla kimse anlamamaya çalışıyor. Ronaldo bugün iyiydi zaten yine ama adam tek başına ne yapsın? Bugün onun kadar oynayan bir tane adam yoktu. Messi öyle mi ama bugün kötü oynasa da arkasında maçı kurtaracak iki tane adam var. Anlamıyorlar ki ama.

• ya bu akşam da aynı şey oldu.senelerdir dünyanın en iyi futbolcusu hedesi hödösü ronaldo deniyor ya arkadaş bi maçında seyredeyim şunu bakalım nasılmış kimmiş en iyi futbolcu.gene fos gene fos.bende mi bi acaiplik var yoksa bu adam mı kendini benden saklıyo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: De-Niro

Siz nasıl futbol izliyorsunuz anlamış değilim. Bana göre de Messi, Ronaldo'dan iyi futbolcu. Ama şu maçı kriter olarak alıyorsunuz? Ya da Ronaldo'yu gören oldu mu diyorsunuz? Messi ne yaptı mesela? Xavi'nin müthiş pasına ismine yakışır derecede güzel vurdu. Peki onun dışında? Ortada yok. Bir de Ronaldo'nun dezavantajı var. Orta saha yok, kanat yok, Rooney, Carrick dışında destek veren yok. Pas gelmiyor. Ne yapsın adam? Her maçı kurtaramaz ki. Messi'nin arkasında Xavi, Inıesta gibi adamlar var, sağında solunda Eto, Henry ve Barcelona müthiş takım futbolu oynuyor. Messi'ye çok iş düşmüyor haliyle. Ama Ronaldo'nun yükü ağır. Her maçta da kaldıramıyor haliyle. Şu Manu, Cleveland'e benziyor. Tek işi Lebron yapıyor. Lebron'un kötü oynadığı günde yeniliyorlar. Olay bundan ibaret bence.

yapma Allah aşkına man utd'ı bilmeyen adam bunu okusa diğer futbolcuları sıradan sanır.barca'dan aşağı kalır ne yanları var ki oyun sistemi dışında.ronaldo her maçı kurtaramaz demişsin iyi güzel de messi için de aynı şey geçerli oluyor.ayrıca nasıl sahada yoktu anlamış değilim rıdvan dilmen kaç kere söyledi messiiii çok rahat geçiyor adamları diye.tamam xavi iniesta kesinlikle daha iyi oynadı bugün ama messi kesinlikle sahadaydı ve tam olmasa da gücünü gösterdi.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Seca2

quote:

Lio Messi

@Alp

Alaka?

Tabi canım. Futbolcu kötüde oynasa gol attığı zaman iyidir değil mi?

Xavi ile İniesta olmasa bugün Barcelona bu galibiyeti bu kadar rahat alabilirmiydi?

Elbette o iki maestroya lafım yok. Ama bugun messinin işi serbest oynatıp Gol atmaktı ve görevini yerine getirdi. Ve sen final maçı oynuyorsun 1 gol okadar önemli ki bunu sende biliyorsun. Ama tabi sadece messi değil, tüm barcelona mükemmeldi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.