Şimdi Ara

Ronaldosuz daha iyiyiz diyen Real Madrid 4 maçtır gol atamıyor ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarihinin en kötü kadrosu, Ronaldo gibi bir yıldız uzun süre bulamayacakları için Barcelona'nın başarısını seyreder dururlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Tarihinin en kötü kadrosu, Ronaldo gibi bir yıldız uzun süre bulamayacakları için Barcelona'nın başarısını seyreder dururlar artık.
    Ronaldo gibisi zor gelir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Segefendi

Harbiden hocam siz Avrupa futboluylada baya ilgileniyorsunuz bu Başkan Perez niye Ronaldo yerine adam almadı egomu yaptı ne yaptı veya benim anladığım açıklamalardan gördüğüm kadarıyla Ronaldo bize değil biz Ronaldoya kattık gibi birşeymi kanıtlamaya çalıştılar.

Baksanıza Ronaldo bi gitti Realde üst üste 2 galibiyet alınca gelmiş hepsi yok Modric dünyanın en iyisi yok Ronaldosuz iyiyiz vs vs

Kısacası Perez ne hesapladıysa yanlış hesapladı gibi.

Alıntıları Göster
    kurtua transferi çok gereksizdi

hazard messi sonrası best. Messiyi alamayacağına göre
    icardi dünyanın aktif en iyi forveti
    koulibaly dünyanın aktif en iyi defans oyuncusu
    3'lüsü mutlaka alınmalıydı

sen real madridsin alamayacaksan işin ne?

++ kovacic'i bedavaya kiralık verdiler çok enteresan işler döndü

artık izlerler barça'yı

• quote:

Orijinalden alıntı: l053r

çünkü hocaları muhteşem bir teknik direktör bunun örneğini portoda ğörmüştük
    Ne oldu üstad gözüne girememe sebebi Fiorentina'yı çalıştırmayıp Juve'ye karşı maça çıkarken hakeme kafa tutmaması mı Ya da 291421951395913 yıllık kariyerinde tek bir kupa alamamasına rağmen olsun iyi kadro abi tesellisini yapmaması mı

Konuya gelirsek Ronaldo düşmanlarının sevgili futbolcusu Gareth Bale dedi bu lafı. Bu adamı övenler klinikte tedaviye alınmalıdır.
    Ama hala diğer futbolculara laf edecekler, çünkü bu dünyada ne yaparsa yapsın asla eleştiri almayan 2 topçu var. Biri Mehmet Topal diğeri Gareth Bale. Gülerek izliyorum.

• quote:

çünkü hocaları muhteşem bir teknik direktör bunun örneğini portoda ğörmüştük
    Vitor Perreira denen herif de Porto'da şampiyon olmuştu. @Lord Joker

-The bomb has been planted.

Haydi size hayırlı işler.
  • Real Madrid kullanıcısına yanıt
    aynen süper hoca uçuyor kanatlarından derin barca tutuyor portekizde de sportinğ + benfica tutmuşştu vay hainler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

-Bale dışında son 5 sezonda 15 golün üstüne çıkabilen adam yok.(Benzema'yı adamdan saymıyorum.)

-Yedekler kötü.

-TD çöp.
    Bir takımda kaç kişi 15 golün üstüne çıkacak zaten

Ronaldo benzema bale daha ne olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olur mu kardeş. adamlarda yüzyılın binyılın topcusu modriç var ya. adam harikalar yaratıyor. üfffff.

acaba uefa daki şerro lar utanıyor mudur merak ediyorum. mehmet topaldan hallice adama yılın topcusu ödülünü nasıl da utanmadan verdiler.

bu arada beter olsun real.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Vitor Perreira denen herif de Porto'da şampiyon olmuştu. @Lord Joker

-The bomb has been planted.

Haydi size hayırlı işler.

Alıntıları Göster
    Hocam aynı örnek değil. Vitor hoca Porto'da şampiyon oldu ama şu anda Real'in başındaki Julen şampiyon olamadı

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Bir takımda kaç kişi 15 golün üstüne çıkacak zaten

Ronaldo benzema bale daha ne olsun

Alıntıları Göster
    Blokluymuşsun nedense. Girişs yapmadan önce gördüm mesajini cevap vereyim:

Benzema geçen sezon 5 önceki sezon 11 gol attı. Yani onu o klasmana koyamıyoruz. Ronaldo desen zaten Real Madrid futbolcusu değil. Bale'a da +15 atıyor dediğime bakma max. 16-17 gol atıyor.(Bahsettiğim rakamlar lig için geçerli.) Ronaldo gibi en kötü sezonunda 30-35 atan olsa hiç gerek yok.

• Adamlar puan durumunda 2. sırada. Ronaldo varken de oradalardı. Değişen bir şey yok.

• Ronaldo geçen sene başında Real Madrid'de kaç gol atmıştı? Şu anki futbolun Ronaldo'nun eksikliği ile ilgisi yok. Hoca ve yapılmayan transferlerle alakalı bir durum.

Real Madrid, Ronaldo'yu asıl ligin ikinci yarılarında, şampiyonlar liginin elemeli kısımlarında arayacaktır. Ama bu gidişle zaten gerek kalmayacak gibi, berbat oynuyorlar.
  • Ronaldo geçen sene 4 maç cezalıydı bilmeden konuşuyorsunuz işte ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Ronaldo geçen sene 4 maç cezalıydı bilmeden konuşuyorsunuz işte ne güzel
    birader Ronaldo aşkından hafızan ve dolayısıyla aklın sulanmış senin, bloklusun normalde ama boş konuştuğun için bir defasına açıyorum bloğunu.

4 maçı saymazsan ligde oynadığı ilk 14 maçta sadece 4 gol atmış.

bir daha bomboş konuşma benim mesajlarım hakkında.
  • quote:

aynen süper hoca uçuyor kanatlarından derin barca tutuyor portekizde de sportinğ + benfica tutmuşştu vay hainler
    uza kıstas portekiz'de şampiyon olamamaksa favori hocan da enteresan şeylere imza atıp rezil olup arap yarımadası gördü ama onlar göze batmaz :)
  • Real Madrid kullanıcısına yanıt
    kim ğördü? porto tarihinin en kötü td lerinde top 3 e oynar löpedeçöpe hocasız oynasalar daha iyi biitirlerdi sezonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

birader Ronaldo aşkından hafızan ve dolayısıyla aklın sulanmış senin, bloklusun normalde ama boş konuştuğun için bir defasına açıyorum bloğunu.

4 maçı saymazsan ligde oynadığı ilk 14 maçta sadece 4 gol atmış.

bir daha bomboş konuşma benim mesajlarım hakkında.

Alıntıları Göster
    Eee formsuz başlamasının nedeni 4 maç ceza işte ne boş konuşuyorsun? 4 maç cezası varken maç kondisyonunu antrenmanda yakalamaya çalıştı azcık futboldan anla da sonra yorum yap gereksiz nickinde hayır yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 7 Ekim 2018; 17:21:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Eee formsuz başlamasının nedeni 4 maç ceza işte ne boş konuşuyorsun? 4 maç cezası varken maç kondisyonunu antrenmanda yakalamaya çalıştı azcık futboldan anla da sonra yorum yap gereksiz nickinde hayır yok

Alıntıları Göster
    ya bir yürü git adamın asabını bozma. aynı dönem içerisinde şampiyonlar ligi'nde golleri sıralıyordu Ronaldo. bomboş yorum yazma bana, sinir etme insanı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.