Şimdi Ara

Ronaldo-Messi tartışması bitti hale neyi tartışıyosunuz sosyal medyada (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
3.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ha bitti mi tmm knk sagol haber verdigin icin tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro 2016 da nerdeyse en az katkı verenlerın içinde olmasına rağmen hala o kupa üzerinden Ronaldo'ya prim kastıranlar var. Üstelik bunu yapan fb ve bjklilerin olmasıda enteresan. Bjk de q7 ve pepe fb de nani ilk 3 te o kupayı en çok katkı verenler içinde.En iyiside nani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ya ne demezsin 3 gol 3 asist yapanda q7 ile naniydi

Bunlar nasıl fikirler Yarabbi hazımsızlığın geldiği son nokta pes doğrusu.

Ama ne hikmetse dünya kupssında grup maçları dışında gol atmayan Messi Arjantini finale çıkardı sayışır iki yüzlülüğün bu kadarı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 6 Nisan 2018; 12:57:51 >
  • Ben ronaldo juventusa gol attığı için açmadım konuyu.Hala messiyi savunanların argümanlarının yetersiz oldugunu,fanatiklikten başka bir şey yapmadıklarını söylemek için açtım konuyu.Euro 2016 ronaldo en az katkı verdi diyen arkadaşa ne desem bilemedim.Pepe,q7,nani,renato sanchez,eder bunların katkıları var tabi.Ama ronaldo en az katkı verdi demek için bir nedenin olması lazım.
  • 2016'da takımı finale taşıyan Ronaldo'ya hiçbir şey yapmadı diyen insanların beyninden istiyorum. Bu kafalara nasıl ulaşıyorsunuz söyler misiniz? Galler maçını falan geç Ronaldo olmasa gruptan çıkamayacak çöpler ordusu Portekiz'den bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diego Tristan

Euro 2016 da nerdeyse en az katkı verenlerın içinde olmasına rağmen hala o kupa üzerinden Ronaldo'ya prim kastıranlar var. Üstelik bunu yapan fb ve bjklilerin olmasıda enteresan. Bjk de q7 ve pepe fb de nani ilk 3 te o kupayı en çok katkı verenler içinde.En iyiside nani

En az katkı veren dediğin adam en skorer 2.oyuncuydu. Adamın ismi yetiyor katkı sağlamak için. Boşsunuz.

Edit= turnuvanın en skorer 2.si

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Detective W. -- 6 Nisan 2018; 13:44:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

quote:

Euro 2016 da nerdeyse en az katkı verenlerın içinde olmasına rağmen hala o kupa üzerinden Ronaldo'ya prim kastıranlar var. Üstelik bunu yapan fb ve bjklilerin olmasıda enteresan. Bjk de q7 ve pepe fb de nani ilk 3 te o kupayı en çok katkı verenler içinde.En iyiside nani

En az katkı veren dediğin adam en skorer 2.oyuncuydu. Adamın ismi yetiyor katkı sağlamak için. Boşsunuz.

Alıntıları Göster
    Arkadaş Afrika kupasını izlemiş

• 10 tane forvet ve 10 tane Messinin yerine oynayacak topcu sayiyorlar, sonra Arjantinin kadrosu cok iyi.

Messiyle birlikte onlarin en fazla 1i oynar, hadi diyelim 2si oynar.

Bir takimin kalitesini bekleri, CMleri, stoperleri, kanatlari belirler, isleket onlardır.

Euro 2016daki Portekiz takimina bakalim, bekleri iyiydi, kalecisi iyiydi, stoperleri iyiydi, ortasahalari cok direncliydi ve oyunu iyi kitliyordu. Kanatlari is yapiyordu. Ayrica, abi, Ronaldo Euro 2016da top falan oynamadi, Macaristan maci, birde Galler maci haricti, onu pek hatirlamiyorum. Finalde zaten sakatlandi veya sakatlanma numarasi yapti. Ronaldo tek basina kazandirdi? Heralde ben farkli turnuva izledim.

Buyuk takimlari birbirine kirdirdilar, Portekiz,Gallerle, Polonyayla oynadi. Fransa zaten kanatsiz takimdi. kanatlar berbat turnuva gecirdiler.

Arjantin 2014te farkliydi, Garay, Demichelis,Rojo, Zabaleta, Biglia, Perez, Banega, Di Maria, cok iyi turnuva gecirdiler, Messi de onlara katildi, final oynadılar. Sansli olsalar kupayi da alirlardi.

Messi, Barcada kalarak hata yapti. Munih veya M.Citye gitse, Realin hakem destegi de yetmezdi, ezer gecerlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

quote:

Alıntıları Göster
    Ronaldo turnuvada berbattı. Oyun içinde hiç yoktu nerdeyse. Skor olarak bakacaksak al sana istatistik

http://www.goal.com/tr/haber/ronaldo-ve-messinin-kariyer-istatistikleri/1g8u6l70rsx0i1x92bgs29kp3u

Gol atıyor diye iyi mi diyeyim. O takımda naniden az katkı vermiştir.Oyunun üstünlüğü q7 ve nani sayesinde geldi. Ronaldo her zamanki gibi beleşe kondu kupayada sizin gibiler kondurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ula adamın dediğine bak,grup maçları haricinde gol atamayan adam demiş.

Euro 2016 yı ronaldo aldırdı diyorsan messi için de finale çıkardı demen lazım.Aksi halde yaptığın fanatiklik olur.

Arjantinin messi olmadan grupta 3 puan toplayacağından bile bi haber adam ya gelmiş bi de + almış.Messi olmasa gruptan çıkabilirler miydi o bile şüpheli.İsviçre maçında yoktan gol var edip takımı bi üst tura taşımasını saymıyorum daha.Arjantinin attığı 8 golün 5 ine etki ettiğini(4 gol,1asist) de saymıyorum.

Ama sorsan ronaldo oynamadığı finalde takımına kupa aldırdı,messi ise finale çıkarmadı.Sizin gibi gereksizler yüzünden real konusuna yazan kalmadı,kendi konunuzdan bile kaçırttınız realli adamları.

Zaten biri maşık ki kendisi çokça alay konusu oldu bu bölümde,diğeri de yeni türedi bullpower
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Ula adamın dediğine bak,grup maçları haricinde gol atamayan adam demiş.

Euro 2016 yı ronaldo aldırdı diyorsan messi için de finale çıkardı demen lazım.Aksi halde yaptığın fanatiklik olur.

Arjantinin messi olmadan grupta 3 puan toplayacağından bile bi haber adam ya gelmiş bi de + almış.Messi olmasa gruptan çıkabilirler miydi o bile şüpheli.İsviçre maçında yoktan gol var edip takımı bi üst tura taşımasını saymıyorum daha.Arjantinin attığı 8 golün 5 ine etki ettiğini(4 gol,1asist) de saymıyorum.

Ama sorsan ronaldo oynamadığı finalde takımına kupa aldırdı,messi ise finale çıkarmadı.Sizin gibi gereksizler yüzünden real konusuna yazan kalmadı,kendi konunuzdan bile kaçırttınız realli adamları.

Zaten biri maşık ki kendisi çokça alay konusu oldu bu bölümde,diğeri de yeni türedi bullpower
    Bu küfürbaz arkadaş hakikaten bir garip.Real konusundan kendisi çıkmıyor ama Reallileri siz kaçırdınız diyor bize.Şunu gene ekleyelim Ronaldo-Messi tartışması bitti hale neyi tartışıyosunuz sosyal medyada

Kendisi geliyor Ronaldo Avrupa şampiyonasında hiçbir şey yapmadı Messi dünya kupasında finale taşıdı diyor.Sonra biz kanıtlarla gösterince biz ikiyüzlülük yapmış sayılıyoruz.

Ne güzel kafa bügün A dediğine yarın B diyebiliyor

Dünya kupasında gruplarda 4 gol atıp ikinci turda bir assist Çeyrek Final Yarı Final Final hiçbir skor üretimi yok.

Ne hikmetse İkinci turdan sonra Messi hep bi suskun gerek cl de gerek Milli takımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 6 Nisan 2018; 14:9:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Romaldo yazmandan anladı herkes zaten
    Cevap veremiyorsun zaten ben romaldo da derim penaldo da derim sen yazıklarıma cevap ver önce

• Bunları kendi haline bırakın. Hem Ronaldo'nun turnuvayı kazandırmadığını iddia edip hem de istatistikten kariyer istatistiğine kaçıyor. Ben böyle riyakarlık görmedim.

Yav he kesin Quaresma ve Nani çöpleri kazandırmıştır o kupayı. Türkiye'de bile tutunamayan Nani ile Beşiktaş taraftarının devamlı sövdüğü Quaresma muhteşem futbolcular.
  • messiyi seviyorum diyen adama bak

her yerinden haterlık akıyor,senin gibi yalancı değilim hiç olmazsa ronaldoyu sevmediğimi söyleyebiliyorum.

Millet dalga geçerdi seninle okumayın maşık diye,kendini nimetten saydın yaşın biraz büyüyünce.Gerçi daha hala ergensin 95 doğumlusun senin gibi çocukla muhattap olmamak lazım da aslında.
  • Evet 2009-2012 jenerasyonunu da dedem domine etmişti zaten yılda 6-7 kupa alarak
  • maşık ve bullpower güzel ikili olmuşlar birbirine hemen + basıyorlar
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Hahahahahahahah Messiyi seviyor olmam Ronaldo karşısında gereksiz yere öveceğim anlamına gelmiyor.Messiyi sevme şeklimde yeteneği.Kişiliği veya başka bir şeyi değil.Messiyi izlerken keyif almamak futbola ihanettir.Ancak olmayan başarıları ile övünüp Ronaldodan yüksek tutacak değiliz.Ciddi anlamda okumada sıkıntın var.

.Zamanında seni blockladım diyip şimdi neden cevap yazıp duruyorsun.Adama bak ya.Gerçek kimliğinin olmadığı bir yerde gerçek kimliği olmayan kişilerle yarışa girmiş.Aynen en kral sensin büyüksün üstat.Daha da Real konusuna yazma orada her yazdığında ne zaman yazmışım delikanlı dediğin ss'i yapıştıracağım bilmiş ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 6 Nisan 2018; 14:22:25 >
  • Higuain 2014'te o pozisyonlari gole ceviremedi diye messi dunyanin en iyisi olamiyor yani oyle mi? atabilseydi dunyanin en iyisi messi idi ama atamadi diye degil :) naninin taşıdığı ederin bitirdigi turnuva, zaten finale gelisi facia portekiz'in, sakatlanip oyundan cikti ama hocasiyla el kol hareketleri yapip takima taktik vermis de aglamis da kıyamam yaaa :)

Maclari mackolikten takip edenler icin ronaldo efsanedir ama maclari izleyip gorenler messi ile kimseyi kiyaslamaz. Bunu yapmak adama hakarettir zaten. Kiyaslamalari yapanlar messi tarafi degil her zaman ronaldo tarafi olmuştur.

'Ronaldo Dünya Kupası'ni kazanmali' cümlesini pek duymazsınız. Herkes Messi için 'Dünya Kupası yok veya olmali' yorumlarinda bulunuyor çünkü bu adam tarihte görüp görebileceğimiz en eşsiz oyuncu. Onu DK ile ödüllendirmek istiyorlar onu hak ediyor çünkü.

Bir de hep barcad oynadi plye falan gitsin gorelim diyenler var. Niye olm niye gitsin? Clde ayağına gelip tokatlıyor zaten. Olmayan seylerle arguman yaratiyolar ya yiyosa pttye gelsin hadi bakiim tek ayak ustunde oynasin ama oynayamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 6 Nisan 2018; 14:26:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Hahahahahahahah Messiyi seviyor olmam Ronaldo karşısında gereksiz yere öveceğim anlamına gelmiyor.Messiyi sevme şeklimde yeteneği.Kişiliği veya başka bir şeyi değil.Messiyi izlerken keyif almamak futbola ihanettir.Ancak olmayan başarıları ile övünüp Ronaldodan yüksek tutacak değiliz.Ciddi anlamda okumada sıkıntın var.

.Zamanında seni blockladım diyip şimdi neden cevap yazıp duruyorsun.Adama bak ya.Gerçek kimliğinin olmadığı bir yerde gerçek kimliği olmayan kişilerle yarışa girmiş.Aynen en kral sensin büyüksün üstat.Daha da Real konusuna yazma orada her yazdığında ne zaman yazmışım delikanlı dediğin ss'i yapıştıracağım bilmiş ol.
    tahrik olduğu sürece her yere cevap yazarım.İstediğin kadar paylaş.Bizi tahrik eden kudur,ağla falan yazan veledin teki,gelmemizi istemiyorsan arkadaşını dizginle ki gelip ona cevap yazmayalım.

Evet blokluydun ama herkesin blokunu actım senin değil sadece.Sebebi de forumdaki blok sisteminin bi işe yaramaması.

• Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Yahu git işine baştan aşağı ofsaytsın.Biz neden Barça konusunda tahrik olmuyoruz acaba?

Her sözün her lafın fail.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.