Şimdi Ara

Ronaldinho Beşiktaş'ta! (Ana Konu) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
7
Favori
17.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu rüyadan da kötü uyanmayalım taraftar olarak 1 milyon euro için. Ronaldinho ya bu, kelimeye gerek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Bu transferi takip etmeyi 2 gün önce sıkılarak bıraktım. Bir kaç cümle ile bir arkadaş güncel gelişmeyi aktaraibilir mi ?

Teklif 6m Euro'ya çıkarıldı.
    Avrupa basını Ronaldinho Beşiktaş'ta diye yazdı.
    Transfer bitti sayılır.
  • Bi futbolsever olarak dort vozle bekliyorum izlemek icin ilk kez bir futbolcunun transferi beni bu kadar etkiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelsin artık lan 6m başka kim veriyo ona, tipi bozuk
  • Bunlarla avunmaya layik bizim takimlarimiz.

• Herkes kesin gözüyle bakmaya başladı. Hadi hayırlısı....
     Ronaldinho Beşiktaş'ta! (Ana Konu)
  • Totem konusu falan yokmu R10 için ?
  • da king of football! Selam durun huleyn

• Bu adamı bari yemeyin. Gerçi bunu yemeye kimsenin gücü yetmez de sahip çıkmaya çalışın. Önemli bi bir değer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockForLive

O Değilde ben bir beşiktaşlı olarak orta sahamıza bakıyorum.

Ulan Ronaldinho,Oğuzhan birde Fernandes var.

Bu 3 ünü orta sahaya koyarsan o takımın orta sahasını millet babasının tarlası gibi kullanır.

Fernandes geri dönmez,ronaldinho dönmez imkanı yok,oğuzhan biyere kadar adam fizilsel olarak yeterli değil dk 60'ı görünce çöküyor..

Kim feda edilecek onu merak ediyorum,oğuzhan mı fernandes mi.

Bırak da orasını futbolu bilen insanlar düşüsün.
  • Ronaldinho için oynayıp oynamayacağı tartışılıyor ama önümüzde WC 2014 var. Kim katılmak istemezki?
  • Valla yıllık çok istiyor, Beşiktaş burda akıllı davranıp yıllık 4 yada 4,5 Milyon Euro verip maç başı ücretini yükseltsinler, Şuan 6 M maç başı 20 bin diyorlar, maç başını 50-60 yaparak daha fazla verim alınabilir, oynadıkça hem R10 hemde BJK kazanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockForLive

O Değilde ben bir beşiktaşlı olarak orta sahamıza bakıyorum.

Ulan Ronaldinho,Oğuzhan birde Fernandes var.

Bu 3 ünü orta sahaya koyarsan o takımın orta sahasını millet babasının tarlası gibi kullanır.

Fernandes geri dönmez,ronaldinho dönmez imkanı yok,oğuzhan biyere kadar adam fizilsel olarak yeterli değil dk 60'ı görünce çöküyor..

Kim feda edilecek onu merak ediyorum,oğuzhan mı fernandes mi.

4-1-4-1

Tolga

Serdar Sivok Escude(Ersan) Motta

Atiba

Gökhan Töre Fernandes Ronaldinho Olcay

Almeida
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Valla yıllık çok istiyor, Beşiktaş burda akıllı davranıp yıllık 4 yada 4,5 Milyon Euro verip maç başı ücretini yükseltsinler, Şuan 6 M maç başı 20 bin diyorlar, maç başını 50-60 yaparak daha fazla verim alınabilir, oynadıkça hem R10 hemde BJK kazanır.

Maç başı ücrete sıcak bakmıyor Assis ve bence maç başı ücret vermiyeceğiz sadece 6 m euro garanti para.

• Benim görüşüm, hava getirir, ama katkı olarak çok sağlıycağını düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobarak

Benim görüşüm, hava getirir, ama katkı olarak çok sağlıycağını düşünmüyorum

bende aynı düşüncedeyim. bir alex katkısı olmaz. q7 ayarında istatistikleri vardı milan'da. sert liglerde tr'de iş yapması zor.
    gene golü asisti olurda Beşiktaş'ı 2. bile yapabileceğinden şüpheliyim.

ama hava katacak olması önemli.
    demirören enkazı sonrası f.orman'ın yaptığı hatalar saymakla bitmez.

dentinho-eneramo-sezer gibi kazmalara vereceğine bir kerede r10'a ver.

sadece hava katsa bile ihtiyacımız var. Beşiktaş her yerde kaybediyor, yeni yetişen çocuklardan Beşiktaşlı olan yok derecede azınlığa düştü.
    bazı romantikler sevinmek için sevmedik diyorda yalan.

metin ali feyyaz döneminde Beşiktaşlı olan, Sergen vs izleyip Beşiktaşlı olan yada babadan kalma mirasını holigan seviyesinde tutkuya çeviren adamlar gelip bunu demesin!

ronaldinho hiçbirşey olmasa gençleri Beşiktaşlı yapar. hepsini değil ama artış sağlarız bence çok ihtiyacımız var.
    Beşiktaşlılar bile Bjk'den bahsetmiyorken ismimiz öne çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

ronaldinho iyidir gelmesini de çok isterim ama türk futbol tarihinin en büyük transferi demek cahilliktir bunun hagisi var drogbası var carlosu var sneijder i var var da var ama gelsin bjk yi izlemek için nedenimiz olur

Drogba ile Ronaldinho yu mu karsilastiriyosun kardesim. Yazik valla yazik

• RONALDINHO ZU BEŞİKTAŞ !!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09albay09

quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

ronaldinho iyidir gelmesini de çok isterim ama türk futbol tarihinin en büyük transferi demek cahilliktir bunun hagisi var drogbası var carlosu var sneijder i var var da var ama gelsin bjk yi izlemek için nedenimiz olur

Drogba ile Ronaldinho yu mu karsilastiriyosun kardesim. Yazik valla yazik

abi direk bloklayın

• yıllık 6 milyon çok gibi görünsede aslında değil çünkü bu ayarda bir oyuncuyu bonservisinle almaya kalksan minumum 10-12 milyon euro isterler hadi oyuncuyada 3-4 milyon euro ver senelik 2 senede sana maliyeti 18-20 milyon euro eder.şimdi bonservisi olmadan alınacağından maliyeti en fazla 12 milyon euro olacak nereden bakarsanız karlı görünüyor.bazı arkadaşlar şöyle diyebilir aldığın oyuncu genç olur sonrada satar para kazanırsın o beşiktaşda çok zor şimdiye kadar kaç oyuncu sattıda para kazandı.bide genç üstün yetenekli olan genç oyuncuyu 10 milyon euroya filan almanda çok zor.bence bu transfer hemen bitirilmeli
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.