Şimdi Ara

Roman hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asıl mevkisi ön libero olan roman , Fenerbahçeye geldiğinden beri defansta oynuyor .
    Bence kötü de oynamıyor , yedek kalsa sesini çıkarmıyor takım için savaşıyor.
    Sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Skrtelden iyi her türlü
  • Skrtel ve Bomba Netonun yanında yıldız gibi parlıyor Aykut Kocamanın en büyük kazanımlarından biri

• bilemiyorum okumak lazım.
  • Ayağı düzgün. Kendine güveni var. Takımı sahipleniyor. Aidiyeti her geçen gün artıyor.

Biraz vücut yapıp hacimlenmesi lazım. Aslında önemli bir şey değil ama ben kişisel olarak stoperlerin yapılı olması gerektiği görüşündeyim.
  • Çok yumuşak oynuyor
  • Bruno alves ile iyi giderdi

• Aykut Kocaman yarım ön liberodan resmen pasör stoper yarattı
  • yalnız fenerde stoper olmadı, schalkede bütün bir sezonu stoper oynamıştı zaten
    ki fenere de ön libero sıkıntısı var diye alınmadı, stoper diye alındı...

Fena oynamıyo, hamle zamanlaması ve kademesi iyi, ortasaha geçmişi olduğu için ayağı da düzgün
    ama bazen stopere göre fazla yumuşak kalıyo, vücut teması kurmadan hamle zamanlamasıyla çabukluğuyla savunma yapmaya çalışıyo

kimse fenerbahçenin altın kadrosuna stoper diye yazmaz forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

bilemiyorum okumak lazım.

Ümstad bu nasıl mizah...

• Geçen sene hiç güven vermiyordu ama bu sene sessiz sakin baya baya iyi futbol oynuyor. Bu sene çok kötü oynadığı maç yok, belli bir istikrarı yakaladı, çizgisini bozmadan ilerliyor. Yanındaki 4 farklı oyuncuyla oynadı performansı hiç değişmedi Roman abimizin.

• Roman adamdır... Yedek kalır sesi cıkmaz takıma koyarsın stoper oynar ön libero oynar
    Ha üstüne herkes burun kıvırır...
  • Hız olarak normal bir stoperden iyi ayağı normal bir stoperden iyi . Vucutu zayıf ama çoğu zaman oyun bilgisi ile bu eksikliğini kapatıyor ama zaman zaman hamle atası zamanlama hatası ve vucut gerektiren müdahale yapması gereken durumlarda hata yapıyor. Birde zaman zaman konsantrasyon kaybı yaşıyor ki stoper mevkisinde bu bize pahalıya patlıyor. Yinede Roman ile yanına sert bir savunmacı oynasın isterim .
  • Mevkisinde ondan daha iyilerin bulunduğu futbolcular, asla gerekli övgüyü ilgiyi göremezler. Mevcut şartlarda takımın en iyi stoperlerinden biri fakat daha iyi performanslar bilindiği görüldüğü için beklentiyi tam manasıyla karşılamıyor.
  • Skrtel Roman ikilisi iyi oluyor.Netoyla oynadığı zaman çok zayıf kalıyor stoper ikilisi bence.

Genede şuan elimizdeki en iyi stoperlerden.

• Çöp
  • Ben seviyorum Roman'ı. Evet çok iyi bir futbolcu değil ama görev verildiğinde arada hatalar yapsa da işini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyor. Umursamaz bir tavrı yok yani elinden geleni yapıyor. Yedek kalsa ses çıkarmıyor tribe girmiyor yani aslında kendi seviyesini biliyor yıldız oyuncu tavrı takınmıyor. Futbolculuk dışında da gayet sempatik bir kişiliği var sosyal medyadan gördüğüm kadarıyla. Böyle de devam eder umarım :)
  • Arkadaşın dediği gibi bize gelmeden önce de stoper oynuyordu zaman zaman. Geldiğinde beğenmiyordum ve hala Fenerbahçe standartında bir stoper olduğunu düşünmüyorum. Ama şu da bir gerçek ki her geçen gün kendini geliştiriyor bu bizim takımda neredeyse 1000 yılda 1 olan bişey. O yüzden helal olsun
  • Ortasahadan Fenerbahçe'de devşirildi demek yanlış . 1 seneder Schalke'de stoperdi zaten . Stoper diye aldık ve geçen sene elinden geleni yaptı . Bu sene de üzerine koydu. Yatan bir oyuncu değil aldı paranın hakkını vermeye çalışan bir oyuncu . Liberoya koy stopere koy sıkıştınmı orta sahaya koy elinden gelenin en iyisini yapar . Skrtel ile birlikte güzel gidiyor .
  • Muazzam değil ama etliyi sütlüyü karışmayan ve sahada işini yapan bir futbolcu. Fiziğini geliştirse çok daha başarılı olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.