Şimdi Ara

Rockstar Games Faşist Bir Firmadır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar uzun değil kısa vadede kâr istiyor kısa vadede kâr Türkiyeden gelmez oyun çıkar çıkmaz 2013 yılında anında kaç kişi orjinal aldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA 5 bedava verilmedi mi. Pek iyi bir örnek değil sanki.  

• Yazıda dediğim gibi adamlar bizi dinlimiyorlar bile yani hem Türkçe yama getirin diye kaç kişi başvurdu ama hiç dinlemediler Türkçe yamayı yapan kişiler eğer başvursaydı ve kayde alsalardı dedikleri şey bizden izinsiz nasıl yama yaparsınız
  • Türkçe oynamak istiyorum diye oyunun dosyalarini çıkar amacıyla editleyenlere gôz yummak kadar saçma birşey yok hak hukuk denilen birşey var bencilliğin alemi yok

ortada bir çıkar var haksız kazaniliyor ve hatta suna benziyor

benim elma agaclarim var yesil elmelari toplayip satmiyorum çürümeye birakmişim vatandaş yesil elma isterim diyor bazen çingenenin biri gelip toplayip satiyor benim tarlamdaki elmayi

• CN III Oculomotor kullanıcısına yanıt

O zaman 180 milyon kişinin konuştuğu bir dili yok sayamazlar değil mi

• Rajeesh kullanıcısına yanıt

GTA 5 130 milyon kopya sattı ve emin ol bunun biraz kısmı Türkiye den

• thermodynamics23 T kullanıcısına yanıt

Korsan sürümü ne zaman çıktı 1 yıl sonra yani kimse çıktığında korsan oynayamadı yani alan çok oldu ve dediğimiz bu oyun GTA5 ve yani o zaman dolarda düşüktü yani Türkye de iyi sattı sen merak etme

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Evet kardeşim çocuk hayatın gerçeklerinden kaçırıp pembe bir dünyada yaşat

• Ege_Ercel kullanıcısına yanıt

O kadar şey yazdım hiçbir şey anlamamışsın. Oyunun %0.8'ini Türkler oluşturuyor neden %0.8 için yatırım yapsınlar ki? Sen yapar mıydın? Ülkemiz bu forumdan ya da GTA 5 serverlerından ibaret değil ülkenin çok büyük bir çoğunluğu GTA 5 hayatında asla oynamamıştır. Oynayanların çoğu da korsandır mesela ben çünkü bir oyuna o kadar para verecek durumum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CN III Oculomotor -- 5 Aralık 2020; 9:49:20 >
  • Rockstar mi taketwo mu bence konuya cok hakim degilsin gibi geldi mail attin mi yada bolge sorumlusuyla konustun mu?
  • CN III Oculomotor kullanıcısına yanıt

Bugün Total War Wahammer 2 yi oynayan kaç Türk var ve % kaçını kaplıyor ama Türkçe yaması var

• onurfredy kullanıcısına yanıt

İksisde birbirinden beter

• onurfredy kullanıcısına yanıt

Bu arada 2K ve Rockstar Games in Türkiye sorumlusu yok

• Bu kadar ezmeyin kendinizi. Aynısını Sony için söylüyorlardı. Sony TR mağaza açmıyordu. Açtı zarar mı etti ? Sen müşterisin o sana değer vermek zorunda! Getirsin hepsi sunucuları, versin Türkçe desteği, yapsın bölgesel fiyat zarar ederse Pokemonum. Ne demişler “eşek olursan semer vuran çok olur”
  • quote:

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

Adam oyunu neden türkçe yapmaya uğraşsın ki türkleri sevmez tabi.

Söylesene hangi türk gta 5'i epic bedava vermeden önce parasıyla aldı?

Bütün oyunları korsan oynadığımız için adamlar bizden pek kazanmıyor ve uğraşmak istemiyor. Sadece rockstar değil büyük firmaların neredeyse hepsi oyunlarını türkçe yapmıyor.

Rusları tanimiyorsun bu konuda Rusların eline kimse su dökemez ancak Rusça seçenek var

"biraz kısmı"

türkçeyi mi 180 milyon kişi konuşuyor lol

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Araştır bakalım
    Bolge sorunlusu vardir her ulkeye sorumluluk olmaz zaten MENa yada Avrupa olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

Oyunu ne zaman aldınız ?

pc'ye çıktığı hafta aldım hocam.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.