Şimdi Ara

Rockstar Games Faşist Bir Firmadır (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Rockstar Türkiye'den çok kazandığını düşünüyorum ve neden bur oyuna yeni dil getirmek istemeyesin ve şuan GTA oynayan çok Türk varken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Ercel

Rockstar Türkiye'den çok kazandığını düşünüyorum ve neden bur oyuna yeni dil getirmek istemeyesin ve şuan GTA oynayan çok Türk varken
    Dostum bu millet bu eziklikle aşağılık kompleksiyle hiçbir şeyi hak etmiyor kurunun yanında yanan yaş da sen ve senin gibi bilinçli insanlar oluyor maalesef ki. Yine millet kendi kendini suçlu çıkartmayı başarmış. Hala korsan morsan diye zırvalıyorlar.

Şirket avukatları bile bu kadar çok savunma yapmazdı muhtemelen. Ayaklarını öpüp teşekkür edecekler neredeyse. Biat kültürü öyle bir yerleşmiş ki. Ne yapsalar doğrudur onlar tanrı çünkü yanlış yapamazlar Türkçe eklemiyorsa bildiği var sus kenara otur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef öyle
  • Ege_Ercel kullanıcısına yanıt

Bir siteyle anlaşamazlar. Bu tarz oyunların çevirilerinde ters bir şey olsa suç yine şirkete kaldığı için topa girmiyorlar.

Gönüllülük esas olsaydı zaten izin çıkardı. Bunlar işi nakite dökmeye çalışınca olay patlak verdi. Rockstar insanların genel anlamda önünü kesen bir firma değil.(2018den bu yana şirket içerisinde de büyük değişimler oldu.)

Translate yama çıkartsanız, internette paylaşsanız kimse lafını etmez ama iş; translate yama çıkarttık, o kadar uğraştık, şu fiyata satıyoruz olunca hoop dur dedi take two.

Sonuç olarak Rockstar'ı destekliyorum gibi gözüküyor ama desteklediğim kimse yok. Gerçek anlamda emek olan yamalar var, bağış bütonunu açsınlar saygı duyarım. Ama gönüllülükle başlayıp, aa iyi para var bunda diyerek satanlara da laf atmak istiyorum açıkçası. Bizi ne sanıyolar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 5 Aralık 2020; 23:23:8 >
  • quote:

Bugün Total War Wahammer 2 yi oynayan kaç Türk var ve % kaçını kaplıyor ama Türkçe yaması var

Bende tüm total war serisi orjinal steamde ben oynuyorum warhammer 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 5 Aralık 2020; 23:49:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek bilinmeyen oyunlara bile altyazı geliyor, rockstar da artık getirmelidir.

• Koymamalarının tek sebebi oç luğu, başka bir sebep yok. Ticari kaygı falan değil.

Türkçe dilini ekleyen firmaların satış beklentisi içinde olması gayet doğal,ama Türkçe dilini eklemeyip de satış olmuyor demek saçmalıktan başka bir şey değil. Ürününü satmak istiyorlarsa gerekeni yapmalılar, niyetleri yoksa s.okup gitsinler. Türkçe olmayan bir ürünü ne diye alayım. Multi oyunları hariç (fifa bf vs) Türkçe olmayan oyunları oynamıyorum ve benden beş kuruş bile çıkmaz bu oyunlar için.

CDPR den birçok yapımcı örnek alsın. Ne söylesek az kalır CDPR için. Bende onların bu ilgisine karşı oyunlarını alarak destek oluyorum. Konsolda 500 liradan ön sipariş geçtim cyberpunk ı, böyle bir firmaya desteğimizi esirgemeyelim.

• İngilizce bilmeyen de hikayeli oyun oynamasın. Biraz gelişime açık olun

• Reborned kullanıcısına yanıt
    Mantıklı
  • volkimjj V kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi düşünüyorum
  • Fire Cavalry kullanıcısına yanıt
    Neden bence onlar gelişime açık olsunlar
  • Ege_Ercel kullanıcısına yanıt

Onlar gelişime açık olmasaydı başarılı oyunlar yapamazdı. Siz gelişime açık olmadığınız için ingilizceyi bile bilmiyorsunuz

• Fire Cavalry kullanıcısına yanıt

Oyunlarını iyi yapmakla gelişime açık olmalarının alakası yok ve yukarıda dediğim gibi İngilizce biliyorum ve İngilizce öğrenmek uzun süren bir iş ve oyunlarında basit bi ingilizce kullanmıyorlar

• mr. solucan kullanıcısına yanıt

Kardeşim lütfen burayı terk eder misin çok doğru şeyler söylediğin için bizi aydınlattığın için evine polis gelebilir dikkatli ol

• hepsi anonymous game yüzünden. uyanıklık yapıp paralı yama yapmasalardı bunlar olmayacaktı.

ayrıca gta 5 mayıs ayında ücretsizdi. neresi faşist bu firmanın?

• quote:

Kardeşim lütfen burayı terk eder misin çok doğru şeyler söylediğin için bizi aydınlattığın için evine polis gelebilir dikkatli ol

Bu kafayla bir yere varamazsın. Benim söylemin senin söylemini destekler nitelikteydi ama muhtemelen sjw bir tipsin. Net bir duruş göstermezsen daha çok ağlar durursun forumda.

Bu arada ppye ve katılım tarihine baktığımda muhtemelen kardeşimden daha küçüksün ve bana kardeşim diyorsun Rockstar Games Faşist Bir Firmadır 

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    5 mayısta Gta'nın ücretsiz olmasıyla bu firmanın faşist bur firma olmasında ne alaka var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege_Ercel -- 13 Aralık 2020; 0:20:24 >
  • mr. solucan kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle senin yaşın kadar bu forumu biliyorumdur beni kendinle karıştırma
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.