Şimdi Ara

Rocksmith [ANA KONU] (Realtone Cable - NoCable, DLC, Custom Songs) (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
44
Favori
98.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Manyetik cıkış gücü bilgisi için teşekkürler araştıraçağım. Ayrıca les paul bozulma ihtimali varmı elektronik ve mekanik ne kadar götürür. En cok hangi bölgesini kullanaçağım. Bu arada aldığım bundle amazondan xbox versiyon kablo dahil ve resimdeki aynı gitar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregök

Manyetik cıkış gücü bilgisi için teşekkürler araştıraçağım. Ayrıca les paul bozulma ihtimali varmı elektronik ve mekanik ne kadar götürür. En cok hangi bölgesini kullanaçağım. Bu arada aldığım bundle amazondan xbox versiyon kablo dahil ve resimdeki aynı gitar :)
    Rocksmith kablo satıyorum, ihtiyacı olanlar ulaşabilir.
  • Merhabalar. Steam üzerinden orjinal oyuna sahibim fakat kablom yok. Bu yüzden nocable pbs diye bi crack buldum ve sesi harika veriyor. bu crack i steam in orjinal klasörünün içine atıp çalıştırıyorum fakat steam e bağlı görmüyor ve dolayısıyla dlc ve cdlc ler görünmüyor. oyunu silip tekrar yükledim crack yapmadan önce yerel dosya içindeki exe ye tıklayıp oyuna girmeye çalıştım ve aynı hata oldu. yine steam bağlantısını görmedi. ne yapmam lazım. bu sorunu çözersem crackle rahat oynayabilicem. başka crack var fakat sesi kötü veriyor
  • No cable kurulumdaki linklerden birisi uçmuş. İnternette de bulamadım. Yenileyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KayıtOlmayaÜsenenMisafir -- 18 Kasım 2016; 23:22:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayıtOlmayaÜsenenMisafir

No cable kurulumdaki linklerden birisi uçmuş. İnternette de bulamadım. Yenileyebilir misiniz?

Maalesef link benim yukledigim dropbox linklerinden degil.. eve dondugumde tekrar bi bulmaya calisirim ama pcde kaldigini sanmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

quote:

Orijinalden alıntı: KayıtOlmayaÜsenenMisafir

No cable kurulumdaki linklerden birisi uçmuş. İnternette de bulamadım. Yenileyebilir misiniz?

Maalesef link benim yukledigim dropbox linklerinden degil.. eve dondugumde tekrar bi bulmaya calisirim ama pcde kaldigini sanmiyorum

Çok önemli mi o rocksmith.ini dosyası, yoksa onu not defteriyle açıp değiştirebilir miyiz?
  • Hiç hatırlamıyorum hocam o dosyada ne değisiklik olduğunu. Büy7k ihtimalle girişin ayarlarıdır kurcalayarak da yapabilirsiniz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

Hiç hatırlamıyorum hocam o dosyada ne değisiklik olduğunu. Büy7k ihtimalle girişin ayarlarıdır kurcalayarak da yapabilirsiniz bence

Teşekkürler yine de oyun sizde yüklüyse o dosyanın görüntüsünü atabilir misiniz?
  • Değil maalesef
  • Selamlar,
    NoCableFix ile çalışan kablom var.
    İlgilenen özleden ulaşabilir.
  • arkadaşlar bir adet gitarım var. manyetik kısmı var galiba 3 tane :D kullanabilir miyiz? eğer kablosunu ve oyununu alırsak?
  • küfrettin K kullanıcısına yanıt
    1 gitar eksik kaplo ve steam-xbox one oyunları mevcut :)
  • quote:

1 gitar eksik kaplo ve steam-xbox one oyunları mevcut :)

Ne yani voltranımı birleştirecez?

Ps4 var elektro gitar var. Oyun ve kablomu lazım?
  • küfrettin K kullanıcısına yanıt
    Kablo ve oyun lazım evet piyasası olan bir gitar lazım bana. Bide söylenenlere göre gitar manyetik cıkış güçü iyi olması gerekiyormuş tepkisizlik ve algılama sorunları oluyormuş düşük olunca.
  • quote:

Kablo ve oyun lazım evet piyasası olan bir gitar lazım bana. Bide söylenenlere göre gitar manyetik cıkış güçü iyi olması gerekiyormuş tepkisizlik ve algılama sorunları oluyormuş düşük olunca.

ozaman sadece kabloyla başlayalım. sıkıntı olmaz ise oyunu ya pc ye yada ps4 e alırız artık.
  • Konuda belirtilen versiyonunu indirdim. Kopyala yapıştırla setupsız versiyonu. Oyun açılırken çalışmayı durdurdu hatası verdi açılmadı.
    Tinyiso versiyonunu indirdim. no cable attim. crack yaptim. ses ayarlarını yaptım ama bu sefer de a cable has been unplugged hatası alıyorum. mikrofona bakıyorum gitarı çaldığımda ses seviyesi yükseliyor. gitar yerine başka bir yerden ses çıkarınca algılamıyor. çalışıyor yani ama oyunda hata veriyor :(
  • Oyunu Steam indiriminde aldım. Şu an iniyor umarım küçültücüyle pc'ye bağlayabilirim gitarı :)

Bağlayamazsam real tone cable dışında ne önerirsiniz?
  • orijinal kablo var oyun yoktu indirimle onu da alacağım artık :D
  • enfarktus kullanıcısına yanıt
    orjinal kablom var. Remastered olanı almak istiyorum ama bunda custom dlc ve internetten diğer yollarla indirdiğim dlc ler çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

orjinal kablom var. Remastered olanı almak istiyorum ama bunda custom dlc ve internetten diğer yollarla indirdiğim dlc ler çalışıyor mu?

şu konuya bakabilirsin:https://forum.donanimhaber.com/rocksmith-2014-rm-ucretsiz-parca-yuklemek-cdlc-remastered-update--116349774
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.