Şimdi Ara

Rocksmith [ANA KONU] (Realtone Cable - NoCable, DLC, Custom Songs) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
44
Favori
98.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kapatıp tekrar dene. ilk açılışta bende de hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

kapatıp tekrar dene. ilk açılışta bende de hata veriyor.

hala aynı hocam . dediğiniz video'yu atma şansınız varmı ?
  • Vinewood kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=OHaAPcq13xU
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

https://www.youtube.com/watch?v=OHaAPcq13xU

Yok hocam hala aynı hatayı alıyorum , delirecem her şeyide düzgün yapıyorum
  • Merhabalar son zamanlarda bu oyuna sardım da biraz merak ediyorum acaba Real tone Cable'ı oyunla birlikte veya oyun olmadan tek başına uygun fiyata alabileceğim bir yer var mıdır Türkiye içinde? Ülke nasıl bir geldiyse 60 dolarlık basit bir kabloyla bir oyunu 200-300 liraya satmakta beis görmeyen ahlaksız paragöz insanlarla doldu, yaşam kalitesini bile rezil etti başımızdakiler sağolsun, dur diyen de yok alenen soygun yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrangerLovely -- 21 Haziran 2016; 1:10:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

Oyuna guitar link usb kablosu ile gitarı bağladım nocable ile oyuna giriyorum ancak cable unplugged uyarısı veriyor calibration ekranında yani gitarı görmüyor oyun, asio4all ve guitar rig programında sorunsuz kullanabiliyorum guitar link usb kablosunu. Sorunu nasıl çözerim?

Sorunu çözdünüzmü hocam bende de aynı problem var .

Yok hocam internetteki her türlü şeyi buldum denedşm ama nafile olmadı kabloyu görmüüyor, ben rocksmith 2012 ile idare ediyorum. Ona da dlc falan yükleniyor mu bilmiyorum, olursa o güzel olur.
  • Arkadaşlar ben de evdeki bas gitarımla haşır neşir olabilmek için bu oyunu almaya karar verdim. Kabloyu şu an en uygun almanın yolu amazon mudur acaba ? Baktım da 49 dolara falan geliyor ordan. Tr de 200 tl civarlarında baya fark var arada. Başka bir yolu var mıdır ? İkinci el dışında.

Bir de 2014 sürümünü alacağız di mi oyunun ?
  • orijinal oyuna custom song eklenebiliyor mu yoksa Guitar Pro 5'e devam mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Oyuna guitar link usb kablosu ile gitarı bağladım nocable ile oyuna giriyorum ancak cable unplugged uyarısı veriyor calibration ekranında yani gitarı görmüyor oyun, asio4all ve guitar rig programında sorunsuz kullanabiliyorum guitar link usb kablosunu. Sorunu nasıl çözerim?

Sorunu çözdünüzmü hocam bende de aynı problem var .

Yok hocam internetteki her türlü şeyi buldum denedşm ama nafile olmadı kabloyu görmüüyor, ben rocksmith 2012 ile idare ediyorum. Ona da dlc falan yükleniyor mu bilmiyorum, olursa o güzel olur.

bende senin gibi nocable.exe ile 2012 versiyonu ile idare ediyorum mic girişinden çevirici ile bağlayarak (2014 de çok aşırı cızırtı sorunu oluyor) dlc olarak eskiden çıkmış veya önceden 2012 yi oynayan elemanların yaptığı şarkılar var torrent'te mevcut ama 2014 versiyon kadar çok değil tabi ki. rs2014 nocable ile bi şekilde halledebilirsen haber ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

orijinal oyuna custom song eklenebiliyor mu yoksa Guitar Pro 5'e devam mı?

rs2014 e eklenebiliyor. bilmiyorum link vermekte sorun var mı ama ,http://ignition.customsforge.com/search/collection buradan üye olarak giriş yapıp pek çok şarkıyı indirip ekleyebiliyorsunuz binlerce şarkı var(az da olsa türkçe şarkılarda dahil)
  • Hwy2hell H kullanıcısına yanıt
    Oyun+kablo bundle'ı 170 TL
  • Xbox kablo bundle sipariş gectim pcde de satın aldım tek sorun elektrom yok ödünç aranıyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bişi sorucaktım ben 2 parça aldım ps3 te fakat kurdum göremiyorum nasıl görürüm bu aldıgım parçaları
  • beyler bilen yokmudur 2 parça aldım gözükmedi bi türlü learn a song ta 2 kez indir kur yaptım ps3 te nafile varmı bilen çözümü yoksa biraz ilerliyip öle mi gelicek elime?
  • Arkadaşlar yardım edebilir misiniz,kablom geldi bilgisayar kabloyu gördü ama oyunda ses yok. Daha önce oyunu kablo yokken açmıştım ses vardı şu an kesinlikle ses yok. Ne yapmam lazım anlamadım.
  • Real Tone Cable almayı düşünüyorum bende ama orjinal oyunu almasam sıkıntı olur mu acaba? , Torrent'ten indirdiğim vardı hali hazırda onunla çalışır mı bi sıkıntı olur mu? zaten alırsam custom song atmayı düşünüyorum genelde
  • alptugdilbaz A kullanıcısına yanıt
    Ufak tefek sıkıntılar oluyor. Örneğin eğitim oyunlarına girdiğinde oyun bitince oyundan atmaması için oyunu oynarken 2 kere durdurup sonra devam etmen lazım. Online olarak yaptığın puanları göremiyorsun. Aklıma gelen başka yok.

Steam temmuz indiriminde cherub rock dlc siyle birlikte 26 tl ye aldım ben. Oyun toplam 200 tl olsa bile fiyatını hak ediyor bence. 10 yıldır gitar çalan bana bile inanılmaz zevk veriyor. Zaten dlcleri değişik yollardan ediniyoruz oyuna para verip destek olmak lazım bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opeth_Tr -- 16 Ağustos 2016; 17:47:46 >
  • Real tone Cable elden verebilecek veya kargo ile yollayabilecek birisi var mydyr? 150tl - 180tl arasyna aryyorum daha ucuza verebilecek olursa makbule geçer tabiki türkiyedeki aly?veri? sitelerinde en ucuz 190tl civary sadece kablo amazon.comda oyun ile birlikte 200 tl civaryna geliyor tek kablo satanlarda ya türkiye ye göndermiyolar ya ba?ka sykyntylar var
    Sonuç olarak elden veya kargo ile yollayabiecek satan varsa ileti?ime geçerse sevinirim
    Çorumda oturuyorum bu arada.
  • Oyun için 90 lardan kalma lespaul hatta aldığım bundledeki gitar resminin aynı gitar alayım mı??
    Fiziksel durumu yerinde...
    Veya jay turser jt300 faturalı kullanılmamış olanımı alayım?
    İkisidw 400 lira civarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • manyetik cikis gucu daha iyi olanı secmek lazim. single manyetik gitarlarda sıkıntı olabiliyo zor ses algilama gibi. lespaul tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.