Şimdi Ara

ROCKET LEAGUE (ANA KONU - XBOX ONE)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapımcı: Psyonix

Yayımcı: Psyonix

Platform: Xbox One (PlayStation 4/PC)

Anasayfa:http://rocketleague.psyonix.com/

Steam:http://store.steampowered.com/app/252950/

Çıkış Tarihi: 17.02.2016

XONE Oyuncu Listesi

Nickname: boramalvina GT: BORAXXXX

Nickname: MrtAltg GT: mrtaltug

Nickname: aKaSa GT: seromerocero

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 24 Haziran 2016; 11:27:21 >

• Rocket League Xbox One İçin Listelendi
    02.12.2015 15:43 Samet Konuksal

Bu senenin sürpriz yapan oyunları arasında gelen Rocket League için yapımcı Psyonix daha önceden yeni platformlarla ilgili olumlu açıklamalar yapmıştı. Şimdi ise Tayvan'daki oyun derecelendirme kurumu Rocket League'i Xbox One'a listeleyerek konuyla ilgili ilk resmi adımın gelmesini sağladı.

Hali hazırda PC ve PS4 için çıkan oyun için yapımcı firma daha önce net bir şekilde yeni platformların müjdesini vermişti. Konuyla ilgili resmi açıklamalar henüz gelmiş değil. Xbox One sahiplerinin Rocket League'i oynamaları için biraz daha beklemeleri gerecek.

Kaynak: Bölüm Sonu Canavarı
  • Ps4 te oynamistim .x1 da o guzel kumanda ile daha zevkli olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cityzens

Ps4 te oynamistim .x1 da o guzel kumanda ile daha zevkli olur :)
    Rocket League'in Xbox One Duyurusu Resmileşti

04.12.2015 05:39 Samet Konuksal

Bu senenin sürpriz yapımlarından Rocket League'in Xbox One'a geleceği The Game Awards etkinliğiyle beraber resmileşti. Psyonix, Rocket League'i Xbox One için duyurdu. Önümüzdeki sene Şubat ayında piyasaya çıkacağı belirtilen Rocket League'in Xbox One sürümünde Gears of War ve Halo temalı içerikler de yerini alacak. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 4 Aralık 2015; 13:51:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Rocket League'in Xbox One Duyurusu Resmileşti

04.12.2015 05:39 Samet Konuksal

Bu senenin sürpriz yapımlarından Rocket League'in Xbox One'a geleceği The Game Awards etkinliğiyle beraber resmileşti. Psyonix, Rocket League'i Xbox One için duyurdu. Önümüzdeki sene Şubat ayında piyasaya çıkacağı belirtilen Rocket League'in Xbox One sürümünde Gears of War ve Halo temalı içerikler de yerini alacak. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Oyunun çıkış tarihi 17.02.2016 olarak netleşti, marketplace'de 49 TL'den ön siparişe açıldı.

https://store.xbox.com/tr-TR/Xbox-One/Games/Rocket-League/233becfb-c914-4ef4-9a73-398e8195f00a

• Bende bugün us storedan 20dolara ön sipariş vericektim iyiki vermemişim. Bizim storeda 15TL daha ucuzmuş Şimdi verdim siparişi. 17sinde girelim bakalım...
  • 26 tl rusyadan aldım.
  • En para ile 25 tl ye geliyor sanırım..
    Ancak rusyada 26 tl ise oradan almak mantıklı :)
  • Az önce aldım bende kardeşlikle adam başı 25₺ ne işimiz olur Rusya store dan.
  • Satın aldım bekleyelim bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrNtlu

Satın aldım bekleyelim bakalım :)
    Bende aldım beklemedeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Bende aldım beklemedeyim..

Alıntıları Göster
    Oyuna sahip olanlar gamertag'lerini iletirlerse topluca ilk mesajda yer vereyim.
  • Oyunu alırım diyen olursa p2 hesap alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKaSa

Oyunu alırım diyen olursa p2 hesap alabilirim.
    Oyun feci sardırıyor kendine Arkadaşlarla 3 4 kişi akşam bi başlıyoruz, bu son olsun fifyaa geçelim, bu son maç olsun haloya girelim, tamam bu son derken derken ne fifaya ne haloya giremeden saat 2 yi 3 ü buluyor

Oyunda 1 season u şampiyon olarak bitirince (rookie zorlukda olur) gears of war armadillo, tüm araçlarla bi kere oyun kazanınca halo warthog açılıyormuş. Armadillo için season yapıyorum şuan...
  • Oyun harika ya ilk online maçımda gol atamadım 2. Maçımda 3 tane attım 4vs4 değilde daha fazla kişiyi destekleseymiş süper olurmuş.
  • Rocket League'in Buz Hokeyi Haritası Tüm Platformlara Geri Dönüyor

19.02.2016 17:02 Tunahan Safdır

Çıktığı dönemden bu yana pek çok içerik güncellemesi ve oturaklı yapısıyla kullanıcı kitlesini arttıran ve yakın döneme farklı bir soluk getiren Rocket League pek çok harita ve araca ev sahipliği yaptı.

2015'in sonlarına yaklaşırken oyuna eklenen ve yılbaşının akabinde oyundan kaldırılan buz hokeyi modu Snow Day, oyuncular arasında en sevilen haritalardan biriydi ve yapımcılarda bu duruma karşı sessiz kalmadı. Oyunun yapımcısı Psyonix'in geliştirici ekibinden yapılan açıklamayla birlikte Snow Day isimli buz hokeyi haritasının önümüzdeki hafta, yeni çıkış yaptığı Xbox One'da dahil olmak üzere tüm platformlarda yerini alacağını duyurdu. Rocket Labs haritalarının Xbox One sürümüne ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

• quote:

Rocket League'in Buz Hokeyi Haritası Tüm Platformlara Geri Dönüyor

19.02.2016 17:02 Tunahan Safdır

Çıktığı dönemden bu yana pek çok içerik güncellemesi ve oturaklı yapısıyla kullanıcı kitlesini arttıran ve yakın döneme farklı bir soluk getiren Rocket League pek çok harita ve araca ev sahipliği yaptı.

2015'in sonlarına yaklaşırken oyuna eklenen ve yılbaşının akabinde oyundan kaldırılan buz hokeyi modu Snow Day, oyuncular arasında en sevilen haritalardan biriydi ve yapımcılarda bu duruma karşı sessiz kalmadı. Oyunun yapımcısı Psyonix'in geliştirici ekibinden yapılan açıklamayla birlikte Snow Day isimli buz hokeyi haritasının önümüzdeki hafta, yeni çıkış yaptığı Xbox One'da dahil olmak üzere tüm platformlarda yerini alacağını duyurdu. Rocket Labs haritalarının Xbox One sürümüne ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

Yok mu online oynayan, Halo 5'deki gibi toplanıp maç yapsak.

• quote:

Yok mu online oynayan, Halo 5'deki gibi toplanıp maç yapsak.

Alıntıları Göster
    Basketbol eklentisi 26 Nisan da geliyor

• Biraz önce girmeyi denedim oyuna girdikten 15-20sn sonra oyun çöküyor dashboarda atıyor. Reddite yazdığına göre Xboxta olan genel bi sorun galiba. Update kadar 2 gün içinde çözerler işllh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leingrad

Biraz önce girmeyi denedim oyuna girdikten 15-20sn sonra oyun çöküyor dashboarda atıyor. Reddite yazdığına göre Xboxta olan genel bi sorun galiba. Update kadar 2 gün içinde çözerler işllh.
    Kimse yok mu Rocket League i aktif oynayan gamertag: BORAXXXX
    ekleyin oynayalım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.