Şimdi Ara

Warface: Breakout [XBOX ONE ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Warface: Breakout – Çıkış Fragmanı

-

Silah kullanımının ve stratejik takım işbirliğinin PvP deneyimini büyük ölçüde belirlediği taktiksel bir çevrimiçi birinci şahıs atış oyunu olan Warface: Breakout'ta geleceğin nihai paralı askeri sen ol. Azılı çatışmalara katıl, anlık kararlar ver ve rakiplerini yenip zafere ulaşmak için çok sayıda silahta ustalaş.

-

Çıkış Tarihi: 26 Mayıs 2020
    Tür: Action, Shooter, First-Person, Tactical
    Dağıtıcı: MY.GAMES
    Geliştirici: MY.GAMES

https://gamefaqs.gamespot.com/xboxone/291211-warface-breakout
    https://www.metacritic.com/game/xbox-one/warface-breakout

Resmi Site:https://playbreakout.com/en

-

Ekran Görüntüleri:

Warface: Breakout [XBOX ONE ANA KONU] Warface: Breakout [XBOX ONE ANA KONU] Warface: Breakout [XBOX ONE ANA KONU] Warface: Breakout [XBOX ONE ANA KONU] Warface: Breakout [XBOX ONE ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 2 Şubat 2021; 12:37:1 >

• Oyun alınır mı oynayan arkadaşların yorumları bekleniyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun bence çöp. Bir de ücretli...free to play olsa suratına bakilmayacak oyuna bir de para vermemizi bekliyorlar.

Edit: Belirtmeyi unutmuşum, 2013 ve 2014'te ısıtıp ısıtıp yayınlanan Warface oyunun yapımcısı Crysis'in yapımcısı olan Crytek idi. Oyun sonra MY.GAMES'e satıldı ve bu yapımcı aslen mobil oyun yapıyor, o yüzden sırf oyunun ismine aldanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 5 Haziran 2020; 12:30:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metacritic'leri bekliyorum. Oyun epey ucuz. Videolarda da fiyatına göre kötü durmuyor.
  • Ben bu oyunu satın aldım Xbox one konsoluna ve hiç pişman değilim çünkü bana çok fena şekilde CS GO'yu anımsatıyor ve fiyatı gayet uygun 56,25₺ , tabi takım arkadaşları şart oyun içinde iletişim kurmak için cs misali, maalesef oyun çıktığında buglar ile karşı karşıyayız bugüne kadar ama kendisini oynatıyor ve bugün ilk ve büyük bir güncelleme gelecekmiş yani bugsız ve ranked modu ile geliyor o yüzden cs sevenler, konsol arkadaşları olanlar ve yeni bir oyuna başlamak isteyenler mutlaka alması gereken bir oyundur ama dikkat bağımlılık yapıyor ve kanser ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı oynanan eden bilgisi olan oyuncu sayisi nasıl 50 lira pek muhim bir ücret değil maksat eğlenirsin BR oyunlarından baydım crossfirex daha çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyuna benim anladığım kadarıyla destek lazım. playstation oyuncusu bi hayli fazla ve normalde standart versiyonu 20$ iken ülkemizde xbox store üzerinden 50 ₺ fiyat bandında satılıyor. geçenlerde oynama fırsatım oldum normal warface'i oldukça geliştirmişler ve üstüne bir çok şey katmışlar. grafik kalitesi muazzam. oynanış hantallıktan çıkmış bayağı seri. yakında ps ve xbox crossplay i eklenececeği söyleniyor. diğer fps oyunlarından sıkılanlar için tavsiyemdir.

Standart için:

PS fiyatı 144 ₺

XBO fiyatı : 50+ ₺

NOT : TÜRKÇE ARAYÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TGrdL -- 2 Şubat 2021; 11:10:2 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.