Şimdi Ara

Rocket League [ANA KONU] (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
884
Cevap
21
Favori
38.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet 23 Eylülde Epic Games üzerinde ücretsiz olacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • itemler gitti
    krediler gitti
    sunucu bağlantıları gitti
    arayüz daha kötü oldu
    ve epic gamese steam hesabımı bağlamak gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirim ve bunu niye yapayım?

teşekkürler. oyunu sildim. iyi oyunlar dilerim oynayanlara. xbox360 joysticki uzun süre kenarda duracak artık.
  • Arayüz berbat oldu :@

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dx9 desteği gitti bizim gibi külüstür makinası olanlar oyunu silebilir artık. Dx11 ile oyun açılmıyor bile ...
  • Rocket League Bedava Oldu.
    Bilgisi olmayan varsa Rocket League oyunu Epic Games üzerinde BEDAVA!
  • Menu çok kötü oldu bence. Steam'den silip epic'ten oynamaya başlarsak ne farkı olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Menu çok kötü oldu bence. Steam'den silip epic'ten oynamaya başlarsak ne farkı olacak?
    Bedava oldu diye sanırım bilmiyorum ama arayüz berbat olmuş. Eskisi çok daha yeni ve güzel duruyordu. Rank sıfırlanacak ve sıfır oyuncu gibi oynayacaksın.
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Nasıl level, sahip olduklarım araba falan hepsi siliniyor mu? Ne anlamı kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Nasıl level, sahip olduklarım araba falan hepsi siliniyor mu? Ne anlamı kaldı
    Bağlaman gerekiyor şöyle bir şey buldum senin için bir denehttps://www.epicgames.com/help/tr/epic-hesaplari-c74/hesaplari-baglama-c110/birden-fazla-rocket-league-hesabini-nasil-epic-games-hesabima-baglarim-a6916

• rocket leauge kredi item vs satılır, pm atabilirsiniz, çok fazla seçeneğim var.

• Turnuvaya katılmak isteyen ( Rocket League 2v2 ) . Oyunu en az 40-50 saat oynamış ve takım arayan bir arkadaş bana ulaşsın

10 Ocaktaymış

Steam : Grnlve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 31 Aralık 2020; 23:17:54 >
  • Ps4-Ps5 Roket lig kredisi satılır, pm ile ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Oldukça fazla kredim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andrewgoudelock

rocket leauge kredi item vs satılır, pm atabilirsiniz, çok fazla seçeneğim var.
    güncel

• nerdeyse diamond sayılırım rank 3vs3 için takım arkadaşları lazım epic id Crashris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crashris -- 7 Mart 2021; 22:49:34 >
  • Beyler endo kalıbı satıyorum 30 tl ye almak isteyen varsa eklesin steam üzeri hediye kartı gelir kalıbı veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinkurt -- 11 Mart 2021; 23:3:23 >
  • Oyuna bugün başladım, pek fazla oynayan var mı bilmiyorum ama eğlencesine oynamak isteyen yazabilir.

Art arda 8 win aldım 23 gol attım lose yok henüz, karşıya hep kötü mü denk geldi yoksa ben mi iyiyim anlamadım.

• dia + oyuncu arayan varsa eklesin

• Selamlar,

Aktif oynayan var mı?

Neredeyse her akşam oynuyorum.

Rekabetçi maçlarda 3v3 yapmak isteyen varsa yazsın. Rastgele oyuncularla eşleşmekten maç kaybediyorum bu aralar, rankim golddan silvera düştü bu yüzden.

• Zorbis kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba,

Bir sorum olacaktı:

Oyuna yeni başladım, bazı eşyalar düşüyor, envanterde gözüküyor ama arabayı kişiselleştirde gözükmüyor, dolayısıyla kullanamıyorum. Nasıl çözebiliriz bu durumu?

Bir de takas yapmak için bir kerelik para mı yatırmak gerekiyor? (Epic games ps den oynuyorum)

• @IraArel

Selam,

Aslında ben de yeni sayılırım. Uzun süredir sadece maç ve rank kasıyorum.

Ben de ps4den oynuyorum, TP yükselmesi daha iyi artırıyor diye premium paket satın aldım; 1000 kredi 39 tl sanırım. O krediyle de birkaç item aldım. Bunu yaptıktan sonra trade yapmanın yolu açılıyor diye biliyorum.

Bende de baya bir item oldu envanterimde. Eğer kullanamıyorsanız dediğim gibi premium olmadığınızdan olabilir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.