Şimdi Ara

Rock Band - Çıktı (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
5.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta icinde set elimde olacakinsallah bir arkadas sagolsun...tek basima orkestra kurucam :)
  • valla ebay dan kargo dahil 220$ ye aldım gümrükten de geçti(üzerine 100$ ve gift yazdırınca) yarın elimde olucak
  • Uygun fiyata almışsınız, hayırlı olsun.
  • zaten yurt disi fiyati 199$ bundle oyun + ekipman

kargo iyi tutmus ama arkadasin :)

Grup kuralim!!!
    quote:

Orjinalden alıntı: SCoRPioN ®

Uygun fiyata almışsınız, hayırlı olsun.
  • yok bundle epey ucuzdu 159$ aldım bundle kargo girdi epey
  • yurtdışında bir oyun dükkanında 5-10 dakika guitar hero oynamıştım, beni pek sarmamıştı. gerçi o kalabalıkta plastik gitarla komik göründüğümden beğenmemişte olabilirim ama konsept ciddiden hoş.

Guitar hero ile bu oyunun çeşitli enstrümanlardan başka farkı var mı?
  • varvar multıde mesela grup kuruyorsun dnya turnelerıne cıkıyorsun. ne biliyim konsept olarak ayni gibi gorunselerde gorsel olarak cok daha iyi RB. ayrica her hafta nerdeyse 5-10 sarki ekleniyor LiveMArketplace e....
  • saat 12 den beri oyunuyorum 4 kişi olarak GH3 gitarını da bass gitarı olarak kullandık böle zevkli bir oyun yok ama bateriye ısınmak gerekiyor. RB si olan sölesin bi band kuralım
  • walla ben sarki soylemeyi tercih ederim mediumda ilk denemede radiohead creep i %100 tutturdum:)

ama herturlu davul gitar easyde %100 :=)
    quote:

Orjinalden alıntı: batubozkan

saat 12 den beri oyunuyorum 4 kişi olarak GH3 gitarını da bass gitarı olarak kullandık böle zevkli bir oyun yok ama bateriye ısınmak gerekiyor. RB si olan sölesin bi band kuralım
  • arkadas solemiş her hafta rock band e 4 şarkı geliyor xbox a çarsamba psn ye perşembe günü düşüyor tek şarkıların fiyat ları 2$ ve 1$ arası değişiyor.

Bir kaç resim koyiyim dedim

Rock Band  - Çıktı

Rock Band  - Çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batubozkan -- 26 Nisan 2008; 0:29:00 >

• Yeniden hayırlı olsun, gerçekten de verdiğin parayı kuruşu kuruşuna hak edecek, çok tatlı bir oyun...
  • öldük öldük dirildik. bir yandan mikrofonla soyleyip bir yandan gitarla haywanlar gibi caldik bu aksam
  • Bu oyunu ve donanimlari Ankara'da bulmak mümkün mü acaba ?
  • Koooop kop kop PAL ÇIKTI ÇIKTI ÇIKTII!!!!! dfhndhbsdfrbsldksaldmövsaldmbsalmbsalmbsl

Oyy öküz gibi amuda kalkarak çalmayan ne olsun ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 21 Mayıs 2008; 10:43:59 >
  • pal'da usa versiyonuna göre birkaç yeni şarkı varmış. region free olmaması kötü be yaw :/

Bu arada baget'lerin ucuna , makyaj süngerlerinden kaplayarak davul sesini %80 azaltabilirsiniz. tavsiye ederim. davulların üzerine binimum şey koymaktan iyidir.
  • oyun haric seti satiyorum almak isteyen olursa belirtirim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

Koooop kop kop PAL ÇIKTI ÇIKTI ÇIKTII!!!!! dfhndhbsdfrbsldksaldmövsaldmbsalmbsalmbsl

/>

• quote:

Koooop kop kop PAL ÇIKTI ÇIKTI ÇIKTII!!!!! dfhndhbsdfrbsldksaldmövsaldmbsalmbsalmbsl

aheuaeh süper yaa

Oyunun guitar hero dan farkı varmı acaba, birde karaoke için kutusunda gelen mic i kullanmak şartmı xbox ın kendi mic ini kullanarak karaoke yapılabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerq -- 21 Mayıs 2008; 15:02:41 >

• quote:

Salyaları sil Tugay abi.

• hayir oyunu oynamak icin gitar sart mikrofon sart... gh gibi padle oynanmiyor + headset mici olmuo.
    quote:

Orjinalden alıntı: tanerq

quote:

aheuaeh süper yaa

Oyunun guitar hero dan farkı varmı acaba, birde karaoke için kutusunda gelen mic i kullanmak şartmı xbox ın kendi mic ini kullanarak karaoke yapılabilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.