Şimdi Ara

Roccat Kave 5.1 Almayı Düşünüyorum(ALINDI!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
1
Favori
12.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni ve iyi bir kulaklık alacağım,birkaç günlük araştırma sonunda Roccat Kave 5.1 düşünüyorum almayı.Okuduğum yorumlar çok olumlu Roccat kave 5.1 kullanan arkadaşlar varsa onlarda yorum yaparlarsa çok iyi olacak.

Titreşimliymiş,titreşimli kulaklıkda ilk defa duydum sizce iyi birşeymidir Ve tabiiki en büyük özelliği gerçek 5.1 olması.Logitech g35'i düşündüm ama Roccat kave 5.1 e karar verdim gibi.

Ve tabiiki iyi bir ses kartı gerekiyor,onun içinde CREATIVE X-FI TITANIUM alacağım,2 si toplam 500 tl civarı ediyor.Tek 1 kulaklığa 500 tl vereceğime(hemde sanal ses veren)hem gerçek 5.1 olan hemde yanına xfi titanium almak daha avantajlı gibi

Ürünü sadece Sanalmarketim.com da bulabildim,herhalde güvenlikde bir problem olmaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 7 Şubat 2012; 17:56:16 >

• Sanal marketimden defalarca alisveris yaptim hic bir sorun cikmadi. En gec 1 gunde elimde oluyo aldiklarim cidden hiz konusunda 1 numaralar. Kulakliga gelirsek iyi bir kulaklik. Ancak agir oldugu soyleyenler vardi. Ses kalitesi olarak Pc 350 kadar vardir diyebilirim eger fiyat sizi zorlamiyorsa dusunmeden alin derim . Gameekstra.com dada gormustum ancak ordan alisveris yapmadim hic bilemiycem.

Titresim olayini kapatabiliyoduk sanirim senin tercihin o
  • titreşim özelligi kapatma olayı yok.Agır bass larda kulaklık titriyor.Filmlerde sıkça olur.Agırlık olayı göreceli,ama beni hiç rahatsız etmiyor.Kulaklıgı full seste dışarı cok fazla ses veriyor.Haporlor niyetine kullanılabilirBu eksi bir özellik ama,full seste verdigi sesi kulagınına takmak cesaret ister.Geçici sagırlık yapabilirGenel olarak cok iyi bir kulaklıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

titreşim özelligi kapatma olayı yok.Agır bass larda kulaklık titriyor.Filmlerde sıkça olur.Agırlık olayı göreceli,ama beni hiç rahatsız etmiyor.Kulaklıgı full seste dışarı cok fazla ses veriyor.Haporlor niyetine kullanılabilirBu eksi bir özellik ama,full seste verdigi sesi kulagınına takmak cesaret ister.Geçici sagırlık yapabilirGenel olarak cok iyi bir kulaklıktır

Peki yorumunuz için çok teşekkür ediyorum,

Şimdi Roccat kave 5.1 alırsam x fi titanium ses kartını 1-2 ay sonra alabilirim.Yani bir süre onboard ses kartıyla idare edicem siz ses kartıylamı kullanıyorsunuz acaba.Eğer ses kartınız varsa bir onboard'dan denermisiniz ses kalitesi nasıl diye.

Yada şimdi roccat'u ertelicem(3 ay sonra raccot ve x fi titanium alırım aynı anda) Klavye ve mouse alim,raccot'uda 3 ay kadar sonra alim sizce nasıl olur?

RAZER DEATHADDER v2 gamer mouse; 168 TL

Ve buna ek 150-200 tl lik güzel led aydınlatmalı bir klavye öneriniz varmıdır acaba? Teşekkürler şimdiden.

YAni şimdi toplamda 300 tl gibi bir param var bu parayla roccat kave mi alayım yoksa klavye ve mouse mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 22 Ocak 2012; 22:04:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost911

quote:

titreşim özelligi kapatma olayı yok.Agır bass larda kulaklık titriyor.Filmlerde sıkça olur.Agırlık olayı göreceli,ama beni hiç rahatsız etmiyor.Kulaklıgı full seste dışarı cok fazla ses veriyor.Haporlor niyetine kullanılabilirBu eksi bir özellik ama,full seste verdigi sesi kulagınına takmak cesaret ister.Geçici sagırlık yapabilirGenel olarak cok iyi bir kulaklıktır

Şimdi Roccat kave 5.1 alırsam x fi titanium ses kartını 1-2 ay sonra alabilirim.Yani bir süre onboard ses kartıyla idare edicem siz ses kartıylamı kullanıyorsunuz acaba.Eğer ses kartınız varsa bir onboard'dan denermisiniz ses kalitesi nasıl diye.

Yada şimdi roccat'u ertelicem(3 ay sonra raccot ve x fi titanium alırım aynı anda) Klavye ve mouse alim,raccot'uda 3 ay kadar sonra alim sizce nasıl olur?

Ve buna ek 150-200 tl lik güzel led aydınlatmalı bir klavye öneriniz varmıdır acaba? Teşekkürler şimdiden.

YAni şimdi toplamda 300 tl gibi bir param var bu parayla roccat kave mi alayım yoksa klavye ve mouse mi ?

kave i bir süre ob ile denedim, şu an creative x-fi surround pro usb ses kartı var.Ses kartı tabiki fark ediyor.Şimdi alsan bir süre ob ile yine tatminkar bir ses alırsın.Çok sırıtmıyor.Önce mi alırsın birlikte mi alırsın karar senin.Klavye,mause ları pek bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 22 Ocak 2012; 22:45:55 >

• quote:

quote:

quote:

kave i bir süre ob ile denedim, şu an creative x-fi surround pro usb ses kartı var.Ses kartı tabiki fark ediyor.Şimdi alsan bir süre ob ile yine tatminkar bir ses alırsın.Çok sırıtmıyor.Önce mi alırsın birlikte mi alırsın karar senin.Klavye,mause ları pek bilmem

Peki yine teşekkür ediyorum dostum sana,gerek olursa pm yoluyla ulaşırım yine

kave ve xfi titanium toplamda 500 tl gibi birşey yapıyor,sence 500 tl ye kave+xfi titanium mu daha iyi olur yoksa kendinden ses kartlı bir kulaklıkmı daha iyi olur?Bu soru aklımdan çıkmıyor nedense.

Bence kave + titanium daha iyi çünkü hem kave gerçek 5.1(zaten bu özelliği için alıyorum) ve ilerleyen zamanlarda alıcağım ses sistemindede gerekicek x fi titanium,bence böyle daha iyi.

Birde sonradan klavye + mouse aldımmı kebappp

Toplamda bu işler için 700 tl civarı para ayırcam,inşallah hakkını verir alacağım ürünler

• Kave kullananlar her seferinde kulaklık takmak için kasanın arkasına eğilmek zor olmuyor mu?Tek jacklı olsa düşünmeden alınır.
  • selam kardeşim game ekstradan steelseries siberia v2 aldım yanına ses kartıda al istersen ses kartlı al 7.1 ses veriyor roccat felan bilmiyorum nasıldır ama senheiserden sonra bence steelseries bomba cok rahat bikere onu diyim sana 7.1 de ses veriyor dışarıdan ses almıyor sormak istedigin bişe olursa yaz game ekstradan aldım güvenilir yer ayrıca roccatta satıyor biraz reklam gibi oldu ama yardımcı oluyum dedim kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

selam kardeşim game ekstradan steelseries siberia v2 aldım yanına ses kartıda al istersen ses kartlı al 7.1 ses veriyor roccat felan bilmiyorum nasıldır ama senheiserden sonra bence steelseries bomba cok rahat bikere onu diyim sana 7.1 de ses veriyor dışarıdan ses almıyor sormak istedigin bişe olursa yaz game ekstradan aldım güvenilir yer ayrıca roccatta satıyor biraz reklam gibi oldu ama yardımcı oluyum dedim kolay gelsin

win7 64 bitte mi kullanıyorsunuz acaba ? driver sorunu olduğundan bahsediliyordu çünkü özellike usb girişli olanlarda.

Konuyla ilgili olarak bende aynı ikiliyi çok üzün süre düşündüm ancak kave in durduğu yerde değerlenmesi yüzünden biraz soğudum.2 ay önce kave 200 lira civarı bir fiyattaydı , şimdi 270 e fırladı.Hadi ses kartını 2. el olarak alırsak 125 civarına bulunabilir bu da 400 lira civarı bir para ediyor toplam ki bu fiyata sennheiser pc333d fiyatına geliyor ( aslında başta bu modeli düşünüyordum ancak kafa ve kulak yapıma bakarak baya rahatsız edeceğini anladığımdan vazgeçtim , bütçeniz varsa bu modele de bakabilirsiniz).Ve açıkçası 400 liralık bir ses kalitesi getirisi olacağından da emin değilim kave + ses kartının.TL fiyatı baz alındığında oldukça iyi fiyat ancak $ baz alındığında orta-üst segmente yerleşiyor gibi , o yüzden 300 + para vermekte riskli gibi duruyor.Tabi bu kafayla ben ekimden beri ha bugün ha yarın derken kulaklık alamadım , fiyat uygun oluyor win7 desteği sıkıntılı çıkıyor , win7 oluyor fiyat uçuyor , fiyat düşüyor ürün olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostmourne Hungers -- 24 Ocak 2012; 0:24:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

selam kardeşim game ekstradan steelseries siberia v2 aldım yanına ses kartıda al istersen ses kartlı al 7.1 ses veriyor roccat felan bilmiyorum nasıldır ama senheiserden sonra bence steelseries bomba cok rahat bikere onu diyim sana 7.1 de ses veriyor dışarıdan ses almıyor sormak istedigin bişe olursa yaz game ekstradan aldım güvenilir yer ayrıca roccatta satıyor biraz reklam gibi oldu ama yardımcı oluyum dedim kolay gelsin

win7 64 bitte mi kullanıyorsunuz acaba ? driver sorunu olduğundan bahsediliyordu çünkü özellike usb girişli olanlarda.

Konuyla ilgili olarak bende aynı ikiliyi çok üzün süre düşündüm ancak kave in durduğu yerde değerlenmesi yüzünden biraz soğudum.2 ay önce kave 200 lira civarı bir fiyattaydı , şimdi 270 e fırladı.Hadi ses kartını 2. el olarak alırsak 125 civarına bulunabilir bu da 400 lira civarı bir para ediyor toplam ki bu fiyata sennheiser pc333d fiyatına geliyor ( aslında başta bu modeli düşünüyordum ancak kafa ve kulak yapıma bakarak baya rahatsız edeceğini anladığımdan vazgeçtim , bütçeniz varsa bu modele de bakabilirsiniz).Ve açıkçası 400 liralık bir ses kalitesi getirisi olacağından da emin değilim kave + ses kartının.TL fiyatı baz alındığında oldukça iyi fiyat ancak $ baz alındığında orta-üst segmente yerleşiyor gibi , o yüzden 300 + para vermekte riskli gibi duruyor.Tabi bu kafayla ben ekimden beri ha bugün ha yarın derken kulaklık alamadım , fiyat uygun oluyor win7 desteği sıkıntılı çıkıyor , win7 oluyor fiyat uçuyor , fiyat düşüyor ürün olmuyor

öncelikle benim aldıgım usb modeli değil ayrıca jagların ucuna usb takıyorsunuz 7.1 e dönüşüyor ses kartı olayı okadar 85 tl civarı fiyatı var bendeki beyaz ses kartı almadım alacagım ayrıca wind7 kullanan arkadaslarım var driver sorunu felan yok hocam gönül rahatlıgıyla al memnun olucaksın

• Dostum şunu söylemeliyim ben 2 haftadır ciddi şekilde bakmaya başladım ve denemelerim oldu. Roccat ı oyun için gözün kapalı alabilirsin ancak çok iyi bi ses kartı alırsan. Bu durumda çok iyi ses kartı alıp orta düzey bi kulaklık kullanmış olursun. Yüksek beklenti ve ücretlerle aldığın bu ürünü her daim kullanmak istiyorum diyosan durum değişir. Müzik dinlemeyi ve film izlemeyi seviyosan film konusunda verim alırsın ancak müzik konusunda bass a önem veriyosan tatmin etmeyebilir. Artık firmalar kulaklıklarına en iyi performansı vericek usb ses kartlarıyla birlikte veriyor. Bunlara yönelmende fayda var. Ben son aşamaya geldim Steelseries ve Sharkoon x-tactic digital. Biri ses konusunda çok iyi ancak sanal 7.1-5.1 diğeri ses konusunda iyi gerçek 5.1. İstersen bi bak derim. Ben 2 sinden birini alıcam sadece biri yorum yapsada gidip alsam diye bekliyorum
  • kardeş ben roccat aldım bana ağır geldi biraz gerçi kulaklığın içindeki kolonları gördükten sonra ağır olması normal ,sesi sona aç hoparlör niyetine kullan ,tek sorunum 5.1 ses sistemiyle beraber zırt pırt arkadaki kabloları tak çıkart yapıyom bunu düşünmemişim ,açıkçası ilerde sırf bu yüzden satabilirim onun haricinde memnunum oyun kulaklığı olaraktan ,müzik ve film performasnı fena değil ama açıkçası daha iyi bekliyordum sesin berraklığı konusunda beklentilerin çok yüksek olmasın baştan söyleyeyim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellar

kardeş ben roccat aldım bana ağır geldi biraz gerçi kulaklığın içindeki kolonları gördükten sonra ağır olması normal ,sesi sona aç hoparlör niyetine kullan ,tek sorunum 5.1 ses sistemiyle beraber zırt pırt arkadaki kabloları tak çıkart yapıyom bunu düşünmemişim ,açıkçası ilerde sırf bu yüzden satabilirim onun haricinde memnunum oyun kulaklığı olaraktan ,müzik ve film performasnı fena değil ama açıkçası daha iyi bekliyordum sesin berraklığı konusunda beklentilerin çok yüksek olmasın baştan söyleyeyim ...

Yani ben zaten oyun ve müzik için alıyorum.Alma sebeplerimden en önemliside gerçek 5.1 ses vermesi.Bundan dolayı Sanal 5.1 ve 7.1 lere pek sıcak bakmıyorum.Ama yinede sormak istiyorum,sen Roccat'ı aldıktan sonra yeniden almam gerekse Roccat kave alırdım diyormusun?.Kablo sıkıntısını bir kenara bırakıp,yeniden alırmıydın bu kulaklığı? Çünkü bu tip kulaklıklar pahalı bayağı,almışken iyi ve kaliteli bir kulaklık almak istiyor tabiiki insan.

Tabiiki kave almışkende x fi titanium gibi bir ses kartı almak lazım,onada ortalama 200 tl verince ; Kulaklık+ses kartı=500 küsür tl tutuyor.Bu yatırıma değermi sizce?

Yada gerçek ses olmasa bile USB ve sanal 5.1 veya 7.1 veren bir kulaklıkmı alayım hemen hemen kave ile aynı fiyatlarda olan bir ürün(Ses kartı masrafından kurtulmak için?)

Bu arada kave'yi aldıktan sonrada klavye ve mouse de alıcam.

Razer deathadder v2 ve razer goliathus mouse pad
    Logitech G510 Klavye

Yada kulaklık almayı 2 ay filan ertelesem,gidip mouse veya klavye alsam dahamı iyi olur acaba bunuda düşünmekteyim.Biraz uzun bir soru oldu ama insan böyle bir yatırıma girerken iyice bilgilenmek istiyor

• quote:

quote:

kardeş ben roccat aldım bana ağır geldi biraz gerçi kulaklığın içindeki kolonları gördükten sonra ağır olması normal ,sesi sona aç hoparlör niyetine kullan ,tek sorunum 5.1 ses sistemiyle beraber zırt pırt arkadaki kabloları tak çıkart yapıyom bunu düşünmemişim ,açıkçası ilerde sırf bu yüzden satabilirim onun haricinde memnunum oyun kulaklığı olaraktan ,müzik ve film performasnı fena değil ama açıkçası daha iyi bekliyordum sesin berraklığı konusunda beklentilerin çok yüksek olmasın baştan söyleyeyim ...

Yani ben zaten oyun ve müzik için alıyorum.Alma sebeplerimden en önemliside gerçek 5.1 ses vermesi.Bundan dolayı Sanal 5.1 ve 7.1 lere pek sıcak bakmıyorum.Ama yinede sormak istiyorum,sen Roccat'ı aldıktan sonra yeniden almam gerekse Roccat kave alırdım diyormusun?.Kablo sıkıntısını bir kenara bırakıp,yeniden alırmıydın bu kulaklığı? Çünkü bu tip kulaklıklar pahalı bayağı,almışken iyi ve kaliteli bir kulaklık almak istiyor tabiiki insan.

Tabiiki kave almışkende x fi titanium gibi bir ses kartı almak lazım,onada ortalama 200 tl verince ; Kulaklık+ses kartı=500 küsür tl tutuyor.Bu yatırıma değermi sizce?

Yada gerçek ses olmasa bile USB ve sanal 5.1 veya 7.1 veren bir kulaklıkmı alayım hemen hemen kave ile aynı fiyatlarda olan bir ürün(Ses kartı masrafından kurtulmak için?)

Logitech G510 Klavye

Yada kulaklık almayı 2 ay filan ertelesem,gidip mouse veya klavye alsam dahamı iyi olur acaba bunuda düşünmekteyim.Biraz uzun bir soru oldu ama insan böyle bir yatırıma girerken iyice bilgilenmek istiyor

bir daha alırım diyemem çünkü modern warfare 3 te 5.1 özelliğini fena değil açıkçası düşmanın geldiğini duyabiliyorsun nerden geldiğini tayin etmekte bazen zorlanıyorum ,filmlerde idare eder ,ama benim istediğim berrak ses malesef yok dediğim gibi herkesin beklentisi farklı ,bana göre bu kulaklık o kadar para etmez bence o kadar ses kartına buna para vereğine logitech g35 al daha iyi benim arkadaşlar yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorlar çok memnunlar ama tabi g35 kullanmadığım için karşılaştıramıyorum
    , gerçek sanal 5.1 ne kadar farkeder ? onuda deneyen bilir alıp almamak sana kalmış ama birinin beğendiğini diğeri beğenmez bu işler böyle
    karar senin ...

• quote:

quote:

quote:

Logitech G510 Klavye

bir daha alırım diyemem çünkü modern warfare 3 te 5.1 özelliğini fena değil açıkçası düşmanın geldiğini duyabiliyorsun nerden geldiğini tayin etmekte bazen zorlanıyorum ,filmlerde idare eder ,ama benim istediğim berrak ses malesef yok dediğim gibi herkesin beklentisi farklı ,bana göre bu kulaklık o kadar para etmez bence o kadar ses kartına buna para vereğine logitech g35 al daha iyi benim arkadaşlar yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorlar çok memnunlar ama tabi g35 kullanmadığım için karşılaştıramıyorum
    , gerçek sanal 5.1 ne kadar farkeder ? onuda deneyen bilir alıp almamak sana kalmış ama birinin beğendiğini diğeri beğenmez bu işler böyle
    karar senin ...

G35 asla roccat ile yarışamaz.
    Roccat'dan ve diğer tüm profesyonel kulaklıklardan verim almak istiyorsan adam akıllı bir ses kartı şarttır.
    Dün Ölümsüzler(İmmortals) filminin 720p'sini izledim.
    Kulaklıkla film gerçek bir sinema keyfi yaşatıyor.
    Hatta basların çok sert olduğu sahnelerde kulaklıktaki titreşim motorları aktif oluyor ve kulaklarınız titriyor.
    Bu sayede filmler daha etkili oluyor.
    Önceden onboard ses kartı ile kullanıyordum; fakat roccat'taki baslar çok hafif kalıyordu.
    Titanium ses kartı alınca baslar çok derinden be güçlü gelmeye başladı.
    Müziklerde de oldukça iyi bence.
    Titanium ile verilen Console ayarlarını tutturursanız coşarsınız.
    Tek eksisi kasanın arkasına uzanıp kabloları takmak ve çıkarmak olabilir.
    (Bu sadece Roccat için geçerli olan bir durum değil. Hangi gerçek 5.1 kulaklık alırsanız bu durumu yaşarsınız)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rojev

quote:

quote:

quote:

Logitech G510 Klavye

karar senin ...

G35 asla roccat ile yarışamaz.
    Roccat'dan ve diğer tüm profesyonel kulaklıklardan verim almak istiyorsan adam akıllı bir ses kartı şarttır.
    Dün Ölümsüzler(İmmortals) filminin 720p'sini izledim.
    Kulaklıkla film gerçek bir sinema keyfi yaşatıyor.
    Hatta basların çok sert olduğu sahnelerde kulaklıktaki titreşim motorları aktif oluyor ve kulaklarınız titriyor.
    Bu sayede filmler daha etkili oluyor.
    Önceden onboard ses kartı ile kullanıyordum; fakat roccat'taki baslar çok hafif kalıyordu.
    Titanium ses kartı alınca baslar çok derinden be güçlü gelmeye başladı.
    Müziklerde de oldukça iyi bence.
    Titanium ile verilen Console ayarlarını tutturursanız coşarsınız.
    Tek eksisi kasanın arkasına uzanıp kabloları takmak ve çıkarmak olabilir.
    (Bu sadece Roccat için geçerli olan bir durum değil. Hangi gerçek 5.1 kulaklık alırsanız bu durumu yaşarsınız)

Detaylı anlatımınız için teşekkür ediyorum,

Valla aslında roccat almaya %100 karar vermiştim ama kafam karıştı Zaten şu an yani yaklaşık 1 ay kadar Onboard ses kartıyla idare edicem,sonrasında x fi titanium ses kartı alıcam.

Ama yukarıda dediğim gibi Roccat Kave'nin performansı bu kadar parayı hak ediyormu? Yani Kave+ses kartı= 550 TL gibi bir fiyat ediyor.Bu masrafın karşılığını sizce alabilirmiyim?

yinede önümüzdeki hafta büyük ihtimalle Roccat kave siparişini vericem,inşallah umduğum gibidir(Titanium'u alınca esas iyi olup olmadığı ortaya çıkacak )

• MW3 için alıcam bende deli gibi araştırdım roccat üzerinde 2 gün yoğun araştırmam oldu ancak çok sağlam bi ses kartın yoksa seni sıkıntıya sokabilir. Malzeme kalitesi çok iyi ayrıca sağlam ses kartın olduğunda da çok yüksek ses çıkışı var ancak bu gümbür gümbür ses geliyo anlamına gelmiyor sadece treble oranı çok yüksek kısacası dinlemen gerekiyo. Ben kulaklığı beğenmedim ama başka bi arkadaş çok sevmiş olabilir. Son olarak çevresel ses e çok takılma steelseries sanal 5.1 veriyor gamerlerin %70 i bunu kullanır demek istediğim gamer kulaklıklarının çoğu bunu sana verir zaten.
  • Dostum roccat kave 5.1 ve x-fi titanium ses kartı kullanıyorum. Daha önce bu kulaklığı onboard ile de kullandım. ve sana tek diyeceğim şey ALMA! Kulaklık çok ağır bir kere ve çok hantal. Kafanda tuğla varmış gibi hissediyorsun. Ha titreşimi falan iyi gibi geliyor ilk başta da eğer sesi çok açmıyorsan titreşimi çok hissetmiyorsun. Ayrıca titreşimi kapatma olayı yok. Kulaklığı alalı 6 ay falan oldu ama hemen sol kulaklığın tutan plastik kırıldı. Gayet de özenli davranan bir insanım. Koli bandıyla yapıştırdım öyle takıyorum şimdi düşün yani :) Oyunlarda MW2 tarzı FPS'lerde evet hakikaten seni moda sokuyor oyundan keyif alıyorsun falan da düşmanın arkadan mı ortadan mı geldiğini 5.1 ve gerçek ses veren bir kulaklık olmasına rağmen bile anlayamıyorsun. Yani 5.1 kulaklık olayı saçmaymış bunu anladım ben. Ha ses kartının ne gibi bir artısı oldu dersen onboard ses kartındaki garip vızıldamalar gitti. Daha temiz ses var ama. 200tl'ydi ben aldığımda. Yani o fiyata değer mi bence değmez. Çünkü FPS tarzı bir oyun oynamıyorsan çok da bir artısını göremeyeceksin kulaklılğın. Film ve müzik için de tabi ki biraz daha iyi ses kalitesi alırsın ama bence yeni zamlarla beraber bu kadar pahalanan bir ürüne bu parayı vermek gereksiz. 5.1 olayı kulaklıkta saçma bence. Git onun yerine sağlam bi 2.1 seinheisser kulaklık al.

• ürünü kullanan arkadasların gercekci ve mantıklı acıklamaları ıcın tesekkur ederım, bende bu baslıgı takip ederek kave almayı dusunuyordum ama artık vazgectım. uygun fiyatlı bir gamer kulaklık alıp kullanırım artık, begenmezsem satarım. Diğer turlu kave i alsam ve memnun kalmazsam ikinci elde satması nasıl olur o bile belli degil.

Sounblaster arena dusunuyordum ama piyasa fiyatları yukselmis. Daha onceden plantronic gamecom 377 kullandım ve malzeme kalitesi bana cok ii gelmedi.
  • ürünü kullanan arkadasların gercekci ve mantıklı acıklamaları ıcın tesekkur ederım, bende bu baslıgı takip ederek kave almayı dusunuyordum ama artık vazgectım. uygun fiyatlı bir gamer kulaklık alıp kullanırım artık, begenmezsem satarım. Diğer turlu kave i alsam ve memnun kalmazsam ikinci elde satması nasıl olur o bile belli degil.

Sounblaster arena dusunuyordum ama piyasa fiyatları yukselmis. Daha onceden plantronic gamecom 377 kullandım ve malzeme kalitesi bana cok ii gelmedi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.