Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.065
Cevap
1.321
Favori
2.233.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onlar satıcı, biz sadece tecrübeliyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dogusvar D kullanıcısına yanıt

Stok fazladır, prime az kalmıştır, bıraktığı kâr fazladır vs vs... zaten 2600 paskal olayında açık etmişler =) forumun ilk sayfasında bu işe yıllarını vermiş değerli büyüğümüz Ali abinin uzun uzadıya bir açıklaması var, vakit ayırıp okumanızı rica ederim.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 27 Ekim 2020; 21:54:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Atamızın en önemli hediyelerinden birisi olan güzel Türkçe’mizi özenli kullanmaya gayret ederim.

Ama kimseyi buna zorlayamam. Herkesin faydalandığı bu forumda da bu tip atışmaların uzamaması gerektiğini düşünüyorum.

Saygılarımla

• Ali hocam iRobot Roomba 605 modelinin, her gün 1 defa şarjı bitinceye kadar kullanmak şartıyla, yaklaşık bir süre olarak pil ömrü nedir ?

• MKRİFTER M kullanıcısına yanıt
    18-22 ay
    Yaklaşık beşbin robota dayalı tecrübeyle sabittir.

• absolutcihan A kullanıcısına yanıt

Merhaba ben de yakın zamanda s5 max aldım. Açıkçası mop konusuna biraz mesafeliydim yani onun sildiginden nolacak diye düşünüyordum :) ama gerçekten baya iyi iş çıkarıyor, önce bir defa süpürtüp sonra mop yaptırıyoruz tertemiz oluyor. Yere yapışmış inatçı lekeleri çıkartmaz ama zaten onu elle silersiniz geri kalan toz ufak tefek şeyleri çok iyi temizliyor. Sadece süpürmede o temizlik olmaz, süpürmeyle yere yapışmış tozlar gitmiyor. Halı da yoksa bence kesinlikle moplu modellere bakmanızı öneririm.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Forumda sizin önerileriniz doğrultusunda akıllı telefon kullanamadığı için anneme bu modeli aldım. Her gün bir odaya kapatıp süpürmesini söyleyeceğim. Süpürürken biraz hızlı ve etrafa biraz sert çarpıyor bu çarpmalar zamanla robotda herhangi bir arızaya sebep oluyor mu? Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKRİFTER -- 27 Ekim 2020; 22:10:30 >
    R6XX serisi kaya gibidir, ona hiç bir şey olmaz. iRobot firmasının en sağlam serisidir, milyonlarca üretildi ve hala çalışıyorlar.
    Güle güle kullanın, inanıyorum hanımefendi de memnun kalacaktır.

Saygılarımla

Bu konuda sizi tebrik ediyorum, ben de geçen gün ne kadar özen gösterdiginize dikkat etmiştim. 🙏

Merhaba sizi çok yoruyorum, cidden çok müteşekkirim bu konuda. Simdi 1c almaya karar verdim. A101 xiaomi garantisinde demiş, Amazon da satıyor aynı fiyatlar neredeyse, sizce hangisinden almalıyım? Garanti bakimindan soruyorum. Cevap için şimdiden teşekkürler🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinandro -- 27 Ekim 2020; 22:32:32 >

Çok teşekkürler hocam yaklaşık 80 dk çalıştı mutfak salon ve oturma odasını süpürdü ve Dock a geri gitti. S 5 Max ın bazen alamadığı fındık fıstık gibi şeyleri çok rahat alıyor yine s 5 max ın çıkamadığı yüksekliklere çok rahat çıkıyor. Neyse daha fazla karşılaştırmayayım aynı kulvarda değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Her zaman diyoruz. Ürün alınacaksa Amazon öncelikli olmalı diye! En güzel örneklerden biri olmuş.

Bu arada ben mi yanlış anladım yoksa Amazon; olası bir durumda, ürünün yarı değerine kadar(kargo ücreti adı altında) bir meblağı ödemeyi göze almış mı?

Sattığı malın arkasında nasıl durulur görüyorsunuz arkadaşlar. Hepsiburada, Trendyol, n11! İyi gör Amazon'u da düzelt kendini... Yoksa bu gidişle kaybolup gidersiniz...

Alıntıları Göster

ilerde karşılaşacak olanlar için referans olabilir düşüncesi ile garanti ile alakalı durumumu birkez daha güncelleme gereği duydum.

ecovacs almanya'ya gönderdiğim kargo, biraz türkiye biraz da almanyadaki gümrük sıkıntıları sebebi ile 15 gün gibi bir sürede ancak iletildi. ecovacs a birkaç email attım ama yanıt alamadım. amazon'a bu durumu iletme fikri birkaç gündür aklımdaydı. bu akşam yazdım. birkaç dk içinde para iadesi yapmayı önerdiler. bende kabul ettim.

yeni bir süpürge için önerileriniz var mıdır ? yahut yeniden deboot 950 mi almalıyım?

Çift ana fırça hakikaten çok iyidir. Vakum gücünün robotlarda çok da önemli olmadığının iyi bir örneği.
    Gelecekte tabii ki çok daha güçlü fanlar olacaktır ama günümüzde kuru süpürmede fırça sistemi çok önemli.

• Halıdaki performansı hala tartışılıyor mu acaba ?

• sinandro S kullanıcısına yanıt
    Ben Xiaomi garantisi diye bir konu bilemiyorum, olsa olsa ithalatçısının garantisindedir.
    Amazon’dan almanız en azından ticari etik açısından avantajınıza olur diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim yeniden, son bir sorumla bu akşamlık rahatsız etme işimi sonlandırmak istiyorum. Pili 2400 Mah ya, bu pil yakın gelecekte başımı ağrıtır mi? Pil performansi iki yılda zayıflayip mesela temizliği yarıda bırakıp sık sık dock a mi gidecek? Demek istediğim düşük Mah in bize dönüşü ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: _XaNDeR_

ilerde karşılaşacak olanlar için referans olabilir düşüncesi ile garanti ile alakalı durumumu birkez daha güncelleme gereği duydum.

ecovacs almanya'ya gönderdiğim kargo, biraz türkiye biraz da almanyadaki gümrük sıkıntıları sebebi ile 15 gün gibi bir sürede ancak iletildi. ecovacs a birkaç email attım ama yanıt alamadım. amazon'a bu durumu iletme fikri birkaç gündür aklımdaydı. bu akşam yazdım. birkaç dk içinde para iadesi yapmayı önerdiler. bende kabul ettim.

yeni bir süpürge için önerileriniz var mıdır ? yahut yeniden deboot 950 mi almalıyım?

Alıntıları Göster
    Sattığı malın arkasında durduğu sürece Amazon'a devam...

İadeyi şu anda satışta olan değer üzerinden mi aldınız yoksa o dönemde ödediğiniz miktarı mı iade ettiler? Gerçi ödemeyi döviz cinsinden yaptıysanız zaten sıkıntı olmamıştır.

Ecovacs, bu işin piri Ali Bey'e göre, bu pazarın en iyilerinden birisi, belki de en iyisi... Ben yerinizde olsam T8'i eğer aldığım fiyata denk geliyorsa deneyimlerdim. Aksi durumda ise Amazon Türkiye'den Roborock S5 Max alırdım ki öyle de yaptım ve şimdilik benim hatun çok memnun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 27 Ekim 2020; 22:53:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• roborock s5 max cihazımı bugün aldım ama kurulumun son aşamasında resimdeki gib hata alıyorum mavi wifi indicator ışığı son aşamaya gelince hızlı yanıp sönmeye başlıyor sorun ne olabilir?

• StrideR10 kullanıcısına yanıt

Süreç hala devam ediyor. Gelişmeleri paylaşacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Sattığı malın arkasında durduğu sürece Amazon'a devam...

İadeyi şu anda satışta olan değer üzerinden mi aldınız yoksa o dönemde ödediğiniz miktarı mı iade ettiler? Gerçi ödemeyi döviz cinsinden yaptıysanız zaten sıkıntı olmamıştır.

Ecovacs, bu işin piri Ali Bey'e göre, bu pazarın en iyilerinden birisi, belki de en iyisi... Ben yerinizde olsam T8'i eğer aldığım fiyata denk geliyorsa deneyimlerdim. Aksi durumda ise Amazon Türkiye'den Roborock S5 Max alırdım ki öyle de yaptım ve şimdilik benim hatun çok memnun.

Alıntıları Göster

tüm vergileri ve masrafları iade edecekler.

hatta garanti tamiri için ödediğim 230 TL 'i de iade edecekler.

t8 aivi kafama yatıyor fakat türkiye gönderimi yokmuş.

keşke olsaydı hiç düşünmez amazondan alırdım.

irobot modellerini araştırıyorum. bilgi edinip karar verecem.

• 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.