Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.064
Cevap
1.321
Favori
2.233.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Viomi den uzak durun dediğinizde otoamtikman Xiaomi' den uzak durun demek oluyor. Yaşamış olduğunuz bir tecrübe mi var

? var ise paylaşmanızı rica ederim.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Hocam git gel sonrası sorun ilk çalıştırmada ortaya çıktı. Güncelleme yapıp muhtemelen kontrol etmeden, denemeden paketleyip yolladılar. Bu açıdan servis zafiyeti denebilir. Verdikleri sözün arkasında dururlarsa hatalarını fazlasıyla telafi etmiş olurlar gibi 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wesley35 kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi, tahminen denemeden göndermek kötü bir durum.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ali hocam s5 max in 5 ghz uzerinden baglanti yapma ihtimali var mi? Çünkü ttnet cihazinda ayni anda 2 band da aktif.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Bildiğim ve okuduğum kadarı ile hayır, sadece 2.4Ghz üzerinden çalıştığı belirtiliyor.
    Ama hiç denemedim.

• Bölgeyi Çin yapıp öyle deneyin. Olmayacak. Sonra tekrar Türkiye seçip deneyin. O zaman olacak büyük ihtimalle. Bende de aynı durum oldu bu şekilde çözdüm

• Benim superonline modemimde, aynı şekilde 2.4 üzerinden bağlantıyı yapamadım. TP link extender üzerinden bağlantıyı yaptı ne hikmetse.

• cherqes kullanıcısına yanıt

Ben de Superonline kullanıyorum, yeni tip modem, antensiz olandan. Robotlar için ayrı bir 2.4Ghz çıkış tanımladım, sorunsuz bağlanıyorlar. Sanırım bir kaç denemeden sonra olacaktır, internet bağlantısı bazen inat ediyor.

• nejdeath N kullanıcısına yanıt

Robotum dün geldi. Bağlantı ayarlarını yaptım. İlk çalıştırmasını yaptım fakat erken bırakmak durumunda kaldım. Halı saçakları vs gibi robotun çalışmasını etkileyecek düzenlemeleri yapmamıştım. Birkaç sorum olacaktı.

1- İlk kurulum, çalıştırma ve pratik kullanım için ecovacs kullanıcılarının bir tavsiyesi olur mu?

2- Kutu içeriğinden bir paket beyaz ince bez gibi bir şey çıktı. 5 adet var. Muhtemelen mop ünitesi ile ilgili fakat mop ünitesi üzerinde kutudan kalitesi bir bezle takılı olarak çıktı. Bu beyaz ince bezler hangi kullanım için acaba?

3- Perdelerim yere kadar değiyor, bunları kısaltmak gerekir mi?

4- Baza, şifonyer vs gibi robotun mevcut durumda altına giremeyeceği birkaç eşya var. Bunlar için nasıl yükselticiler almak gerekir? Bunu yaparken o eşyaların da dengesini bozmak ve zarar vermek istemiyorum.

5- Eşyaların ideal yüksekliği kaç olmalı? Cihaz 9.4 cm yüksekliğinde. 11 cm yeterli olur mu?

• nejdeath N kullanıcısına yanıt

İyi günlerde kullanınız, çok güzel cihazdır.

1- Öncelikle şarj edin, en az 3 saat kalsın şarj istasyonunda. Kurulum için zaten kitapçığından yararlanabilirsiniz.

2- O ince bezler tek kullanımlık moplardır, kalın mikrofiber bezi çıkartıp onları da kullanabilirsiniz.

3- Eğer robotun altına girip dolanabilecek kadar uzun ise kısaltmanızda fayda olabilir, gözlemleyiniz çalıştırdığınızda.

4- Forumun eski sayfalarında linkleri ile birlikte bir çok ürün önerilmişti, inceleyebilirsiniz.

5-11-12cm arası gayet uygundur ancak mobilyaların sadece önlerini değil ortalarını da kontrol ediniz, asrkan çivi vs olmasın.

Saygılarımla

• Bizim oyuncak bugün geldi, az önce güvenliğe bırakmışlar.
    Akşam temizlik var

Iyi forumlar...

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• melodramm kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

• Merhaba arkadaşlar

Çiçek sepetinde

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner 

Xiaomi S5 Max Akıllı Navigasyonlu

Robot Süpürge ilanları var. Bunlar ayı ürünler midir? muhtemelen aynı da emin omak için soruyorum...

Bunlar XİAOMİ TR garantilisini nasıl anlarız. TR den alıp Xiaomi garantili alan oldu mu?

syg

• fdemirkol F kullanıcısına yanıt

Roborock Xiaomi den ayrıldı, Roborock s5 max doğrusu.

• Bildiğim kadarı ile xiaomi ve viomi farklı firma. Bu forumda gearbest tecrübemi paylaştım. Aldığınız ürün kadar imalatçı desteği de önemlidir. Viominin resmi satış sitesine e posta gonderdim, hiç bir şekilde geri dönmediler. Viomi official store ye defalarca yazdım. Cogu zaman donmediler ya da saçma sapan cevaplar verdiler. Yabancı forum sitelerinde de yazılım ve sensörler konusunda şikayetler var. Firma ürününün arkasında durmuyor özetle

• cdrs C kullanıcısına yanıt

Viomi, Xiaomi' nin bünyesinde alt markası hocam. Roborock düne kadar Xiaomi' nin bünyesinde daha üst kalite ürün odaklı markasıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 28 Ekim 2020; 14:1:9 >
  • Selamlar. Maksimum 3000tl bütçe için fiyat/performans olarak ne önerirsiniz arkadaşlar? Mop özellikli olması faydalı olur, yaklaşık 140m2 alanda kullanılacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koltukların altına girebilse süper olurdu. Şöyle uğraşmadan 6.5 cm e giebilen bir robot var mıdır acaba.?

En son bu detaylar kaldı. Son kararımız S5 MAX olacak sanırım. Önce Tr garantisine bakıcam nerden alırım diye . Ort 4200-4400 TL gibi fiyatlar var

Forum da S5 MAX ı TR DEN ALANLAR varsa nereden aldıklarını paylaşabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jorah Mormont

Selamlar. Maksimum 3000tl bütçe için fiyat/performans olarak ne önerirsiniz arkadaşlar? Mop özellikli olması faydalı olur, yaklaşık 140m2 alanda kullanılacak.

Bende 3000 den başladım S5 MAX da karar verdim . :) bu işin sonu yok bi an önce almak lazım

• 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.