Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.234.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güneş balçıkla sıvanmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam haklısınız da sinek de küçük mide bulandırır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halil Makineci H kullanıcısına yanıt

Sinek meselesi de doğru ama o fiyata satılan ve dünyanın en gelişmiş robotu sayılan biri ürünün de gece çalışmayacağına inanmak da.. ne bileyim...

Hani hukukçuların dediği gibi ... "hayatın doğal akışına aykırı"

Neyse boşverin. Robotunuz gelsin, ağız tadıyla kullanın.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 21 Ekim 2020; 23:55:59 >
  • Bunu bende test ettim, yorumun altına s9 için imzamı atarım.

• İyi geceler Roborock s5 max şuan trendyol da 4270 TL sizce almalı öıyım 1 ay daha beklesem black fridey de daha ucuz a bulur muyum ?

• Halil Makineci H kullanıcısına yanıt

Hocam bu testlerdeki temel problem AIVI'nin öğrenerek hareket etmesi. Yani ilk başta sensörler daha iyi gözüküyor olabilir, fakat belli bir kullanım süresi sonrası aivinin nesnelere çarpma oranı sensörlerden daha düşük olacaktır.

Aşağıda paylaştığım videoyu izlerseniz bunun basit bir örneğini görebilirsiniz. Anahtara ilk seferde çarpıyor fakat sonrasında hep etrafından dolanıyor. Bir de yapay zeka kısmı daha çok taze, yazılımla daha ileriye gidecektir. Paylaştığınız metinde de bunu söylemiş zaten "the 3D does a better job at avoiding objects. Such as toys, keys, and other small items that the AIVI has trouble with. With that being said I have no doubt that over time the AIVI would do better around these objects."

Robotunuz hayırlı olsun tabi tercih meselesi. Bu arada siz sanırım T8 aivi + boşaltma istasyonu ile aynı fiyata aldınız t8+'ı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 22 Ekim 2020; 1:52:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Olması gereken de bu zaten.
    Şu yarım akıllı youtuber videoları yine akılları karıştırıyor.
    Tr de bir çok video para ve takipçi kazanma odaklı yapılıyor.
    Mesela dun izlediğim bir video da peugeot 5008 tanıtıldı ve Aracın genişliğinin 3008 de ciddi anlamda fazla olduğu dule getirildi. Halbuki iki Aracın sadece uzunlukları farklı.

Bu tarz videolari kendi Bilginiz ile sentezleyip yorumlama yapamadığınız zaman bu tarz ilginç durumlar ortaya çıkıyor.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

Xiaomi 10. yılını kutluyor, bazı serilerde özel sticker ile çıkacaklar.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

başarılı Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

benim s9 kutu içerisinden şöyle bir çıkartma çıkıyor;

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

çocuklara şirin görünsün diye Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• Herkese merhaba,

Bütçemiz 3000 TL civarında

İstediğimiz özellikler

ince olması, haritalama olması (bunu bir odaya gönderebilmek vs. için istiyoruz), mop olursa çok iyi olur

2 model bulduk ama kararsızım kullanıp tavsiye edenler var mı acaba

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Mijia-Vacuum-Ak%C4%B1ll%C4%B1-S%C3%BCp%C3%BCrge/dp/B0852NHYC7/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-dreame-vacuum-mop-f9-robot-supurge-p-HBV00000Y7499

çok benzer modeller sizin tavsiyeniz nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

başarılı  

benim s9 kutu içerisinden şöyle bir çıkartma çıkıyor;

çocuklara şirin görünsün diye  

Çocuklardan ziyade tartı niyetine kullanılmasın diye de kullanılabilir.

Iyi forumlar...

• melodramm kullanıcısına yanıt

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] Forumda öyle ürpertici bir hikayevardı galiba Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Forumda öyle ürpertici bir hikayevardı galiba  

Aynen.
    Numune olarak gönderilen robotları tartı niyetine kullanmışlardı.
    Biz millet olarak bilmiyor olmayı hazmedemiyoruz.
    Yahu sorsan ne kaybedersin di mi ama.

Geçen yazıcının kartuşunu çıkarıyorum, arkadaş geldi tornavida lazim mi dedi

Bu mantık kapasitesi, hepimizin etrafında dolanıyor daha ne olsun.

Iyi forumlar...

Aman tanrım dedim... Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• Herkese merhabalar 13 ekimde prime day kapsamında amazon.de den ozmo 950 aldım genel görüş beni bu yönde tercih yapmaya itti.
    Ancak ödeme kredi kartından daha dün çekildi ve kargo hala yapılmadı. Benzer durumda olanlar ya da gecikme konusunda fikri olan var mıdır?

• Arkadaslar mi home yaziliminda ilk harita yapiminda internetle ilgili uyari takildi kaldi ekran görüntüsünde ki yerinde ne yapmam gerekir?tiklasam da buraya giriyor Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: .::SPM::.

Herkese merhabalar 13 ekimde prime day kapsamında amazon.de den ozmo 950 aldım genel görüş beni bu yönde tercih yapmaya itti.
    Ancak ödeme kredi kartından daha dün çekildi ve kargo hala yapılmadı. Benzer durumda olanlar ya da gecikme konusunda fikri olan var mıdır?

Merhaba Amazon.de Amazon.fr ürünleri kargolamadan hemen önce ücreti kredi kartından tahsil eder. Muhtemelen bugün yarın kargoya verildiğine dair bilgi gelecektir. 7-10 gün arasında da gümrük dahil elinize ulaşması sürer.

• Herkese iyi günler arkadaşlar. Bir ara Banggood dan aşağıdaki ürünü alan arkadaşlar vardı
    [TRY3,367.42 21% OFF]Xiaomi Mijia STYTJ02YM 2 in 1 Robot Vakumlu Paspas Süpürge Süpürme Paspaslama 2100pa Wifi Akıllı Planlı Temiz Mi Ev APP Temizlik Gereçleri from Ev Aletleri
    https://banggood.app.link/DbyGGq0PLab
    Bu ürünü alan arkadaşlar vardı forumda baktım şu an yok. Banggood dan alınan süpürgelerde garanti var mı? Bir de üsteki ürün nasıldır? Moplu ürün almayı düşünüyoruz. Max 2750 3000 arası ? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan585 -- 22 Ekim 2020; 17:38:9 >
    Merhaba, bende ikisi arasında kaldım. Ama daha yeni bir model olduğu ve çekim ve şarj süresi daha fazla olduğu için dream modelini seçtim. 3 günde evin anca haritasını çıkardı. Kendi kafasına göre harita çıkarıyor. Yatak Odası, Çalışma Odası ve Salonu tek bir oda gibi algıladı. Bölme veya birleştirme yapamıyor, yada ben bulamadım. Ancak 1 den fazla sanal duvar oluşturulabiliyor. ayrıca halı gibi alanlara kare/dikdörtgen şeklinde bölge seçilebiliyor. Yerini bulamama gibi hiç bir sıkıntısı da olmadı. tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.