Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
46.488
Cevap
1.063
Favori
1.476.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3886
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10506
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7722
  • Favoriye Eklediklerim 1384
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hepsirobot (10506 mesaj) mali_bu16 (2729 mesaj) oqi (931 mesaj) ShadowOfSpirit (790 mesaj) Volkan_Taner (696 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23617 mesaj) Mobil (11226 mesaj) Tablet (55 mesaj) Mini (660 mesaj) Uygulama (6631 mesaj) (1939 mesaj) (2987 mesaj)
  • @
176 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Herkese merhabalar 13 ekimde prime day kapsamında amazon.de den ozmo 950 aldım genel görüş beni bu yönde tercih yapmaya itti.
    Ancak ödeme kredi kartından daha dün çekildi ve kargo hala yapılmadı. Benzer durumda olanlar ya da gecikme konusunda fikri olan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar mi home yaziliminda ilk harita yapiminda internetle ilgili uyari takildi kaldi ekran görüntüsünde ki yerinde ne yapmam gerekir?tiklasam da buraya giriyor Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: .::SPM::.

Herkese merhabalar 13 ekimde prime day kapsamında amazon.de den ozmo 950 aldım genel görüş beni bu yönde tercih yapmaya itti.
    Ancak ödeme kredi kartından daha dün çekildi ve kargo hala yapılmadı. Benzer durumda olanlar ya da gecikme konusunda fikri olan var mıdır?

Merhaba Amazon.de Amazon.fr ürünleri kargolamadan hemen önce ücreti kredi kartından tahsil eder. Muhtemelen bugün yarın kargoya verildiğine dair bilgi gelecektir. 7-10 gün arasında da gümrük dahil elinize ulaşması sürer.

• Herkese iyi günler arkadaşlar. Bir ara Banggood dan aşağıdaki ürünü alan arkadaşlar vardı
    [TRY3,367.42 21% OFF]Xiaomi Mijia STYTJ02YM 2 in 1 Robot Vakumlu Paspas Süpürge Süpürme Paspaslama 2100pa Wifi Akıllı Planlı Temiz Mi Ev APP Temizlik Gereçleri from Ev Aletleri
    https://banggood.app.link/DbyGGq0PLab
    Bu ürünü alan arkadaşlar vardı forumda baktım şu an yok. Banggood dan alınan süpürgelerde garanti var mı? Bir de üsteki ürün nasıldır? Moplu ürün almayı düşünüyoruz. Max 2750 3000 arası ? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan585 -- 22 Ekim 2020; 17:38:9 >

• Merhaba, bende ikisi arasında kaldım. Ama daha yeni bir model olduğu ve çekim ve şarj süresi daha fazla olduğu için dream modelini seçtim. 3 günde evin anca haritasını çıkardı. Kendi kafasına göre harita çıkarıyor. Yatak Odası, Çalışma Odası ve Salonu tek bir oda gibi algıladı. Bölme veya birleştirme yapamıyor, yada ben bulamadım. Ancak 1 den fazla sanal duvar oluşturulabiliyor. ayrıca halı gibi alanlara kare/dikdörtgen şeklinde bölge seçilebiliyor. Yerini bulamama gibi hiç bir sıkıntısı da olmadı. tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    melodramm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Maddi imkanlarinizi bilmiyorum fakat xiaomi den çok roborock tabsiye ediliyor malzeme parca kalitesi bakimindan.Benim de telefonlar ve diger cevre urunleri olarak alistigim xiaomi kalitesinden uzak bence..

|
    |
    mnybjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Arkadaşlar 120 m2 halı + parke zemin evim var . Moplu bir robot arıyorum. Bütçem max 2750 zorlasam 3000. Aliexpressden 2600 civarı xaomi mijia stytj02ym diye bir ürün alacaktım ancak forumda ali bey in de belirttiği gibi yazılımsal problemlerden vazgeçtim . Bu bütçeye başka ne alabilirim . Teşekkürler @Hepsirobot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan585 -- 22 Ekim 2020; 21:44:46 >
  • Herkese merhabalar. Bugün bir roborock s5Max alarak aranıza katıldım. İlk kurulum konusunda şu ana kadar yaptıklarım ve yapacaklarımla ilgili atladıgım bir konu varsa yardımcı olursanız sevinirim

Step 1- ürünü şarza taktıktan sonra yaklaşık 3 saatlik şarz etme sürecini başlattım. Daha önce Ali beyin bir cevabında ilk şarzın ( şarz dolsa bile) 3 saat kadar şarzda kalmasını tavsiye etmişti..Hala şarz dolmaya devam ediyor. %100 olsa bil 3 saatlik sürenin dolmasını beleyeceğim ilk kullanımdan önce

Step 2-Roborock applikasyonu indirdim. Cihaz ile telefonun baglantısının sağladım.

Step 3: Clean modunda tüm evin haritalanması işlemini başlatacağım. Evdeki engel olacak şeyleri toplayarak ( kablo, kırılacak eşya vs gibi), tüm evin temiz bir haritasının çıkarılmasını amaçlıyorum

Step 4: Eğer başarabilirsem daha sonra bazı alanları daha sonra NO GO zone olarak belirleyeceğim

Step 5: Step 4 e ek olarak halı vb gibi mop lanmaması gereken yerleri No Mop zone olarak belirleyeceğim

Step 6: Böylece tüm haritalama ve no go/no mop zonlar belirlendikten sonra harita işlemi tamam demektir

Step 7: 15 gün den fazla kullanmayacagım durumlar hariç şarz üniesinn üzerinde şarz da kalacak

Step 8: Her kullanımdan sonra mop yıkanacak, her hafta veya gerekli oldukça fırça temizlenecek, filtre 6 ayda bir yenilenecek

Şu ana kadar yanlış yaptıgım veya yanlış planladıgım bir konu varmı acaba ! Çok teşekkürler

• Yazılım sorunları illaki size rastlayacak diye bir şey yok, o bütçeye Mijia 1C de alabilirsiniz ama onda da zaman içinde yazılım sorunları oldu.

MopPro (STYJ02YM) her şekilde daha iyi bir robottur.

Saygılarımla

|
    |
    ercan585 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hayırlı olsun.

Clean basmadan önce modu kontrol edin, ıslak mod görünüyorsa (bende öyleydi, sonradan farkedip kapattım) kapatıp süpürge modunu en düşüğe alın.

(Su tankı boşken mop modunda çalışması zarar verebilir mi, bir fikrim yok. Tedbir olarak kapatmak gerek diye düşünüyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 22 Ekim 2020; 21:18:14 >

• Electrolux Eer7allrgy kullanıyorum ben bu durum için.

|
    |
    alibalyedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın.

Özetiniz de çok doğru bence.

|
    |
    mertmerve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teşekkürler dikkat edeceğim...clean tuşuna basarak temizlik başladıgında yaparken zaten mop yapmayacaktır diye düşünüyorum ve hazne de su olup olmaması onemli değildir diye umuyorum

bu arada yanlış anlamadıysam clean yaparken - haritalandırma amaçlı-

• eğer şarz azalır veya bitecek gibi olursa robot kendiliğinden docka dönecek şarz ettikten sonra kaldıgı yerden devam edecek : benim manuel bir müdehale yapmama gerek yok
    • eğer toz haznesi dolar ise ( ev büyük oldugundan olabilir- robot beni uyaracak ve ben "pause "tuşuna basıp, robotun yerini değiştirmeyip sadece hazneyi temizledikten sonra tekrar temizliğe ve dolayısı ile haritalamaya kaldıgı yerden devam edecek...

doğrumudur ?

• @szkrb S5 max modelinde toz haznesi dolum uyarısı var mı?

• Elbette mop yapamaz ama ıslak temizlikde suyu pompalıyor, tabiatıyla pompa çalışacak, sakıncası olabilir sanırım.

(Bu konulardan hiç anlamam, kendimce mantık yürütüyorum)

• Arkadaşlar Merhaba ,

Son zamanlarda amazon.de den Ecovacs Ozmo 950 alan oldumu aranızda? Kargo kaç günde gönderildi ?

• Aslında yok ama ara sıra yazı olarak çıkıyor.

Bazen hazne dolu değilken çıkıyor, bazen de doluyken çıkmıyor.

Ya da dikkatimden kaçıyor.

• İlk haritalamada vakum gücünü en düşüğe alın ve ortalıkta çok engel olmamasına özen gösterin, kolayca gezinebilsin yani.
    Haznenin dolması o kadar da kolay değildir en düşük ayarda

saygılarımla

|
    |
    mertmerve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Mop bez takılı değil iken uygulamadan mop su seviyesini değiştirmenize veya kapatmanıza gerek yok zaten deaktif durumda.Mop paspas takılı değil iken su seviyesinin karşısında " no mop installed" yani ,"paspas takılı değil " yazar.

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKRİFTER -- 22 Ekim 2020; 23:29:23 >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.