Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tecrübenize dayanarak bir şey sormak istiyorum.

Roborock S5 Max TR fiyatı 4300 TL civarı. alınabiliyor. Anladığım kadarıyla forumda favori ürünlerden biri. Ancak Ecovacs T8AIVI sizin dediğiniz gibi bu segmentin en iyilerinden biri.
    Ecovacs deebot ozmo t8 aivi yurt dışı fiyat 5700 TL
    Aralarında ki 1400 tl fark vermeye sizce değer mi?
    Evimiz 130 m2 ve çok fazla halı yok.
    Kişisel fikriniz nedir acaba mahsuru yoksa

syg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertkurkcuoglu M kullanıcısına yanıt

Merhaba,

iyi günlerde kulanınız.

Fırça bir sorun yaratmaz, esnektir zaten.

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

Roomba 671 sizin için en ideali, şimdi akakçede baktim sizin için en ucuz amazonda var 1915tl.

• fdemirkol F kullanıcısına yanıt

4300TLye alacağınız ürünün garanti ve servisini iyi kontrol ediniz. Şimdi kargodan iki adet S5MAx geldi tamire, sıfır diye alınmış ama önceden kullanılmış cihazlar olduğu çok belli. Açıp anakartına bağlandım bir tanesinin, 43 saat kullanılmış ama cihazlar bir hafta önce alınmışlar.

Firmalar kullanılmış diye geri almamışlar.

T8AIVI tabii ki çok iyi bir cihaz, tavsiye ederim. Ozmo mop sistemi de çok başarılıdır. tercih meselesi.

Saygılarımla

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Bu işin cıvkı çıkmış daha da çıkacak sanırım. İnternetten değilde mağazadan alınan bir cihaz olsa, satın almadan hemen önce mağazada Tv lerdeki ölü piksel testi gibi, robot süpürgenin anakartına bağlanıp veri geçmişi sorgulansa... çok fantastik bir fikir ama bahsi geçen robot süpürgelere ciddi paralar veriyoruz ve kapalı kutu, ne çıkarsa şanzımıza...

''sıfır diye alınmış ama önceden kullanılmış cihazlar olduğu çok belli. Açıp anakartına bağlandım bir tanesinin, 43 saat kullanılmış ama cihazlar bir hafta önce alınmışlar. '' bu durumu verisel tespit dışında, cihazın içi açıldığında fiziki bulgular var mı Ali abi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 21 Ekim 2020; 12:41:19 >
  • s5 max ilk kurulumda ne yapmam gerekiyor belli bir süre şarjda kalması gerekiyor mu yoksa fişe takıp hemen çalıştırıp şarjını bitirip sonra full şarj mı yapmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Merhaba,

iyi günlerde kulanınız.

Fırça bir sorun yaratmaz, esnektir zaten.

Çok teşekkürler sayın hocam. Gerekirse yedek parça da temin ederim.

• potansiyel suçlu P kullanıcısına yanıt
  • Evim bu şekilde. Bütçem düşük. Ne kadar ucuz o kadar iyi. Halı kullanmıyorum. Mija 1c alıp geçeyim mi? Evde kedi var.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Aynı satıcıysa sıkıntı olmaz, çünkü belirli aralıktaki seri numaralar kendilerine ait diye kontrol ederler, cep telefonunda ise fatura üzerinde IMEI bulunur. Ayrıca tüketicinin kendi ayağına sıkma kısmı olmaz, en kötü sonradan aldığı siparişi iade etmiş olur, etmeye çalıştığı karı da kullanıp iade etmeye çalıştığına sayar.

Dediğim gibi birincil amaç her ne kadar mutat kullanım ibaresi varsa da kullanıp iade ettiğinizde satıcın o ürünü sıfır gibi satamamasına sebep oluyorsunuz, benim yargılarıma göre de kul hakkına giriyorsunuz. Bu sebeple satıcının hakkına da girmemek için mümkün olduğunca tekrar sıfır olarak satılacak ürünü iade etmek benim yargılarıma göre en doğrusu. (Bunlar hatalı, farklı, defolu ürünler için geçerli değildir)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Aynı satıcıysa sıkıntı olmaz, çünkü belirli aralıktaki seri numaralar kendilerine ait diye kontrol ederler, cep telefonunda ise fatura üzerinde IMEI bulunur. Ayrıca tüketicinin kendi ayağına sıkma kısmı olmaz, en kötü sonradan aldığı siparişi iade etmiş olur, etmeye çalıştığı karı da kullanıp iade etmeye çalıştığına sayar.

Dediğim gibi birincil amaç her ne kadar mutat kullanım ibaresi varsa da kullanıp iade ettiğinizde satıcın o ürünü sıfır gibi satamamasına sebep oluyorsunuz, benim yargılarıma göre de kul hakkına giriyorsunuz. Bu sebeple satıcının hakkına da girmemek için mümkün olduğunca tekrar sıfır olarak satılacak ürünü iade etmek benim yargılarıma göre en doğrusu. (Bunlar hatalı, farklı, defolu ürünler için geçerli değildir)

Tüketici hakkı, kendinden sonraki tüketiciyi de düşünmektir...

• potansiyel suçlu P kullanıcısına yanıt

Paket içinden çıkan kitapçık doğrultusunda wi-fi bağlantısını gerçekleştirin. Ali üstadın tavsiyesi en az 3 saat şarjda kalması yönünde. Ondan sonra etrafta sıkıntı yaratabilecek eşyalar ve alanları düzenleyip " clean " diyerek harita çıkarabilmesi için evin içine bırakın. Yalnız bu esnada olası aksaklıklara karşı ilk çalıştırmada göz denetiminde olmanızı tavsiye ederim. Birkaç deneyimden sonra hem sizin için hem cihaz için her şey çok daha kolay olacak. İyi günlerde kullanın.

• Merhaba ben de aranıza 360 s9 ile katıldım.1 haftadır deneyimliyoruz, artan suyu boşaltma ve şarj yerini bulamaması ve seçtiğim odaya gidememesi dışında bir sorun yok :).Acaba tekrar resetleyip yeni harita çıkarmak çözüm olabilir mi?

• Sargonix01 S kullanıcısına yanıt

artan suya çok takılmaya gerek yok demişti Ali abi, olabildiğince boşaltıp, kapağı açıp robota takmadan dışarda tutmanız yeterli. https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146088778

şarj yerini bulamamak gibi bir sıkıntı bende hiç olmadı, dock' un sağ-sol tarafında 50cm ve önünde 1,5m boş alan olması gerekli.

Seçtiğiniz odaya gidememesi durumu hakkında detay bilgi verirseniz yardımcı olmak isterim.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 21 Ekim 2020; 12:16:21 >

Nerden, ne kadara aldınız acaba? Bu modeli seçmenizde sebep nedir? Teşekkürler.

• Odyseuss kullanıcısına yanıt

Evim 240 mt.Bataryası gerçekten iyi.Hepsi burada dan aldım 3900 tl.fiyatı uygundu.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, biraz daha uğraşayım,kaçırdığım bir şeyler var sanırım

Nasıl isterseniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: StrideR10

Paket içinden çıkan kitapçık doğrultusunda wi-fi bağlantısını gerçekleştirin. Ali üstadın tavsiyesi en az 3 saat şarjda kalması yönünde. Ondan sonra etrafta sıkıntı yaratabilecek eşyalar ve alanları düzenleyip " clean " diyerek harita çıkarabilmesi için evin içine bırakın. Yalnız bu esnada olası aksaklıklara karşı ilk çalıştırmada göz denetiminde olmanızı tavsiye ederim. Birkaç deneyimden sonra hem sizin için hem cihaz için her şey çok daha kolay olacak. İyi günlerde kullanın.

teşekkür ederim.

• S5 max için mop bezi arıyorum karşıma 3 Satıcı çıkıyor
    Hubsan robovac
    Blc filtre
    Ekay online- ekaydaki orjinal değil ama kaliteli ürüne benziyor

Hangi Satıcı dan almalıyım alıp kullanan varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.