Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1765. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17631764176517661767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi günlerde kullanın hocam tekerinize püskül sıkışmasın inşAllah😅 Bu arada çok iyi fiyata almışsınız bu fiyata böyle bir cihazı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar malum bir çoğumuzun evinde yüksek, püsküllü vs. halılar mevcut bende bu durumu nazara alarak moblu ancak mobu çıkabilen yada önce süpürge modu ile çalışacak sonra ben halıları kaldırdıktan sonra silme işini yapacak bir robot arıyorum tavsiyeniz var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

Robogil Luna-200 halen Boyner'de 4740 TL. Avantajix %4,5 geri ödeme veriyor. Toplamda 4526 TL civarına 1 adet aldım. Garanti sorunu olmadan, başım ağrımadan kullanacağımı düşünüyorum. Performans olarak da S5max'tan daha iyi olduğu defalarca kere burada yazıldı. Reklamı az ama forumdaşlarıma güveniyorum.

@Ashkar1453

Ben de aldım şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba dostlar, 2500 tl bütçe ile tercihen paspas özelliği olmayan süpürge önerebilecek var mı? aklımda xiaominin Mi Vacuum Cleaner süpürgesi var fakat anladığım kadarıyla biraz eski bir model yine de iş görür mü? fiyat performans açısından nasıldır? başka önerilere açığım

düzenleme: roborock s6 pure modelinin çok önerildiğini gördüm bütçeyi bi tık zorlasa da 3300 civarına amazondan alabilirim ikisi arasındaki fiyat farkına değer mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HazretiZeus -- 17 Mayıs 2021; 13:46:35 >
  • Gsemjw kullanıcısına yanıt
    Sizde iyi günlerde kullanın hocam tekerinize püskül sıkışmasın inşAllah😅 Çok doğru bir seçim yapmışsınız iyi ki almışım diyeceğinize eminim👍

• quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

Robogil Luna-200 halen Boyner'de 4740 TL. Avantajix %4,5 geri ödeme veriyor. Toplamda 4526 TL civarına 1 adet aldım. Garanti sorunu olmadan, başım ağrımadan kullanacağımı düşünüyorum. Performans olarak da S5max'tan daha iyi olduğu defalarca kere burada yazıldı. Reklamı az ama forumdaşlarıma güveniyorum.

@Ashkar1453

Hocam hayırlı olsun bende haftasonu sepette fiyat düşmediği için sipariş verememiştim . Avantajıx iadesi için kupon kullanıldığından(my50) iade vermeme durumu olabilir mi ? bolbolshop (Pegasus) üzerinden sipariş verilirse 4700 puan geliyor yaklaşık 140tl-150tl arası bir rakama tekamül ediyor .

• Kupon kullanılsa da veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobjk -- 17 Mayıs 2021; 14:28:24 >
  • HazretiZeus H kullanıcısına yanıt
    Mi vacuum ile S6Pure aynı kefeye konmamalı.
    1C veya Dreame D9 da bakabilirsiniz.
    Sanırım A10S’in fiyatı arttı.

• blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Bütün robotlar o şekilde, istediğinizi seçin.

• ring R kullanıcısına yanıt
    Güncellemede sorun yok. Genelde Roborock güncellemeleri önce bir gönüllü test grubunda denenir, sonra gerçek kullanıcıya gönderilir.
    Şimdiye kadar ciddi hiç bir sorun olmadı güncellemelerde.

• Arkadaslar roborock s6 pure ile ilk süpürme ve haritalama işlemini yaptım, 71m2 temizlenebilir alan, full temizlik sonrasi %58 şarjla istasyona dondu, 83dk da bitirdi. Şimdilik gayet beklentimi karşıladı, hatta girmeye zorlanacagini düşündüğüm karmasik dolap baza koltuk altlarında zorlaya zorlaya bulabildiği yerlerden girdi çıktı, halılarım sacakli ama cok yuksek değil, takılsa da atlatıp guzel geçti üstünden, yalniz salonda yere kadar olan perdelerin altını alamadı perdeyi engel olarak gördü, mobilyalarda bumper a hafif dokunuşlar ile vura vura ilerledi, benim evdeki eşya yayılımı çok kolay değil acikcasi girip çıkması zor diye düşünüyordum ama memnunum haritalandirmasindan. Maşallah

İlk temizliği yaparken yerdeki fazla eşyaları sandalyeleri vs kaldırdım, map saving acikti ve kaydetti, bitek banyo kapısını acik unuttum onu gördü ama eşik yuksek giremedi.

suan aklımdaki soru ise uygulamada map saving acik mi kalmalı? Suanki oluşturduğu haritadan gayet memnun olduğum için map saving acik olursa atıyorum kapattığım balkon kapısını bir sonraki temizlikte acik görürse tekrar haritaya oda olarak ekler mi? Yani ilk haritalandirma sonrasi map saving i acik mi yoksa kapali mi kullanmalı emin olamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Güncellemede sorun yok. Genelde Roborock güncellemeleri önce bir gönüllü test grubunda denenir, sonra gerçek kullanıcıya gönderilir.
    Şimdiye kadar ciddi hiç bir sorun olmadı güncellemelerde.

Merhaba,

İlginiz ve bilgi için teşekkür ederim. Güncelleyim o zaman.

Sağlıcakla

• luna 200uv alarak arayışımı sonlandırdım, eşim tam temizlik yapıyordu sesimi çıkarmadım temizliğini bitirdi, sonra kurup çalıştırdım haznesini dolduracak kadar toz topladı   boşuna yormuşsun kendini dedim eşime, yani süpürme işi gayet başarılı görünüyor, henüz mop olayını denemedik, şimdilik memnunuz.

• GrizzlyBear kullanıcısına yanıt
    Hocam map saving beta açık kalacak kapatmak isterseniz harita silinebilir uyarısı çıkıyor. Bende sizin gibi sanıyordum ama haritayı revize etmesi ile ilgili değil sanırım. Alttaki yazılanlara bakınca oda isimlendirme, temizlik planlama vs gibi özellikleri kullanıma açıyor.

• Boyner indiriminden faydalanarak bende robogil luna-200 modelini satın aldım . Avantajix kullandım inş oradan da iade gelirse daha güzel bir rakama denk gelmiş olacak. Öncesinde @hepsirobot Ali beye tecrübelerini paylaşıp destek olduğu için buradan da teşekkür ederim. Satın almadan önce müşteri hizmetleri whatsapp kısmına kafamdaki tüm soruları sordum hepsini tek tek açıkladılar , açıklamalarda klasikleşmiş cümleler değilde tamamen sorularıma odaklıydı . Üstelik tatil günü (pazar) olmasına rağmen 15-20 dk gibi bir sürede cevapladılar . Sipariş sonrası bilgi verdiğimde hemen kurulum vs video dökümanları paylaşıldı yine cihaz gelince haber edin vs gerçekten söylediği gibi müşteri hizmetleri ile Türkiye standartlarının üstünde hizmet veriyor inş satın alan arkadaşlarla sorunsuz kullanmak nasip olur . Arayış içerisinde olan tüm arkadaşlara kolay gelsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehliask -- 17 Mayıs 2021; 16:20:35 >
  • Ashkar1453 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler:)

• ehliask kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanınız.
    Robogil servisini deneyimlemeniz gerçekten önemli.
    Saygılarımla

• Amazonda siyah S6 maxv 5254₺ amazon satıcılı arayan varsa 😊
    Şansıma bugün girdi stoklara. Dün i7+ siparişi verdim. Değiştirsem mi 😂

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ali bey kız büyüdü de oğlum daha 6.5 yaşında
    Yerde oyun oynuyor
    Koridorda top oynuyor
    Yazın belki kaldırabiliriz ama kışın binamız ne kadarda yalıtım iyi olsa yerler soğuk

Birde alt komşuya ses gitmesini istemem

Çocuklar küçük zırt bırt bişey düşürüyor
    Top oynuyor

En ince halılardan olan bambu halı seçtim bu yüzden ama
    Mop için gerçekten halı işkence

Hanımı ikna edebilirsem yazın hepsini kaldırarak robotun keyfini süreceğim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    İlife 3215tl hb Ali bey
    Fiyat aynı
    Sadece 1 günlük 2699tl hb düşürmüştü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17631764176517661767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.