Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vendetta29 , Vendetta29 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
56.041
Cevap
1.322
Favori
2.231.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kabloya dolanmama nazari bir özellik, garantisi yok.
  • geng G kullanıcısına yanıt
    Bu da dahil, tüm genellemeler hatalıdır.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• salahaddin1 S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim hiç ihtiyacım olmadı ama sizin için bakıp haber vermeye çalışayım.
  • salahaddin1 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu linklerde Hepsiburada ve Trendyol daki koltuk baza mobilya ayakları listeleniyor. İstediğiniz ölçüde onlarca farklı model var.
    Bir inceleyin isterseniz.

https://www.hepsiburada.com/ara?q=koltuk+ayaklar%C4%B1

...
    https://m.trendyol.com/sr?q=koltuk%20ayağı&st=koltuk%20ayağı&qt=koltuk%20ayağı&qs=search&os=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkan_Taner -- 4 Mart 2021; 10:22:48 >

• SkiP_ S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle pazarlama üstünlüğünden dolayı piyasaya hakim.

Yoksa asla kaliteli olduğuna falan inanmıyorum.
    Cep telefonları falan da asla öyle fiyat performans ürünü değil. Eskidendi o. İlk piyasaya çıktığı zamanlardaydı o sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Bu da dahil, tüm genellemeler hatalıdır.

Firma temsilcisi olduğunuzu açık açık yazdığınız için lafım size değil. Genelleme değil, gerçekleri yazıyorum. Kimse teknolojik bir alet için aylarca forumun tek başlığında yazarak ömür çürütmez, insanlara tavsiyede bulunmaz.

Şahsım adına robot süpürgemi alırım, kullanırım, forumda bir müddet tavsiyemi veririm ve yoluma bakarım.

GARANTİ KONUSU HİKAYE OLAN BİR SÜPÜRGEYİ ALMAYA GEREK YOK. Arkadaşın yazdığı üzerinden gidiyorum ve o seçeneği direk eledim.

Firma yetkilisi de, kullanıcılar da doğru veya eksik bilgi verebilir. O yüzden iyice araştırıp öyle karar vermek gerek.

Her yönüyle değerlendirip, Youtube vs yerlerdeki reklam videoları bilerek, hatta n11, hepsiburada, gittigidiyor vs gibi yerlerde ÜRÜNLERİN ALTINA YAZILAN BAZI YORUMLARIN FİRMANIN KENDİSİ ya da YAKIN ÇEVRESİ TARAFINDAN atıldığını bilerek karar vermek gerek.

Tabi bu da kafa karıştırıcı, seçenek çok, reklam çok, marka çok, ürün çok, birisini seçip karar vereceğiz, hayırlısı olur inşallah.

Hepsirobot robot satmıyor efendim, hiç bir firma ile de bağlantım yok. Ben bir akademisyen ve araştırmacı mühendisim, burası gibi 5 tane daha farklı markanın forumunu yönetiyorum. Ayrıca marka bağımsız servis veriyorum - ki foruma esas katkım buradan geliyor.

Evet, vaktimin bir kısmını forumlarda geçiriyorum çünkü bu sektörü ülkemizde ilk ben kurdum 2005 senesinde ve o zamandan bu yana biriktirdiklerimi de aktarmayı görev biliyorum.

Yazdıklarınızın aksine, forumlarımızda firma temsilcileri reklam yapmıyor, sadece gerektiğinde bilgilendirme amaçlı bulunuyorlar. Maksadını aşan firmaları zaman içinde uyardık, düzelmeyenleri DH yönetimine bildirdik, uzaklaştırıldılar.

Gönül rahatlığı ile fikir edinebilir ve kullanıcıların gerçek deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Saygılarımla
  • quote:

Hepsirobot robot satmıyor efendim, hiç bir firma ile de bağlantım yok. Ben bir akademisyen ve araştırmacı mühendisim, burası gibi 5 tane daha farklı markanın forumunu yönetiyorum. Ayrıca marka bağımsız servis veriyorum - ki foruma esas katkım buradan geliyor.

Evet, vaktimin bir kısmını forumlarda geçiriyorum çünkü bu sektörü ülkemizde ilk ben kurdum 2005 senesinde ve o zamandan bu yana biriktirdiklerimi de aktarmayı görev biliyorum.

Yazdıklarınızın aksine, forumlarımızda firma temsilcileri reklam yapmıyor, sadece gerektiğinde bilgilendirme amaçlı bulunuyorlar. Maksadını aşan firmaları zaman içinde uyardık, düzelmeyenleri DH yönetimine bildirdik, uzaklaştırıldılar.

Gönül rahatlığı ile fikir edinebilir ve kullanıcıların gerçek deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Saygılarımla

Firma temsilcisi olsun olmasın, normal vatandaş olsun olmasın, benim için o hiç önemli değil,. Yukarıda yazdığım kriterleri unutmadan, doğru bilgileri sentezleyerek hareket ediyorum. Şu anda bu başlığı 1 0cak 2021 tarihinden beri incelemeye aldım, birkaç tane de youtube videosu izleyip kararımı vereceğim.

Burada yazanlar önem arz ediyor, iyi forumlar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 4 Mart 2021; 11:12:36 >

Hocam galiba hala sizin IRobot temsilciliğinizin devam ettiğini düşünmüş arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkiP_

Hocam galiba hala sizin IRobot temsilciliğinizin devam ettiğini düşünmüş arkadaş.

İlk etapta evet, yazdıklarından sonra "hayır". Ancak yukarda yazdığım kriterler her zaman geçerli..)

Bu uzun yazınızı okuduğumda aklıma gelen ilk tabir ; mesnetsiz isnat... oldu

Yani siz nereden çıkardınız şimdi Ali Bey'in bir firmanın temsilcisi olduğunu ?

Nereden duydunuz böyle bir şeyi, kim söyledi size ?

Kim demişse ya yalan söylemiş yada hiçbir fikri olmadığı halde tahmin yürütmeye çalışmış.

garanti konusu kırmızı çizginiz ise zaten fazla seçeneğiniz kalmıyor gibi hocam. Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: SkiP_

garanti konusu kırmızı çizginiz ise zaten fazla seçeneğiniz kalmıyor gibi hocam.  

Öyleyse kırmızı çizgim değil..)

Sorun değil, önyargıları olmasın hiçbirimiz hakkında. Yoksa kendisi için belki de yanlış karar verecek.
    Burada herkesin amacı satın aldığı robottan memnun kalması için fikir paylaşımı.

iRobot konusu da ilginç. Tavsiye ediyorum, forumda yeni olanlar beni satıcısı sanıyorlar. Geçen hafta hatalı güncellemeleri ile ilgili ABD gazetelerinde çıkan haberleri koydum buraya, Türkiye’deki firmanın avukatları ihtar gönderdi. Görüşmek istiyorum, cevap bile vermiyorlar.
    Onlar da bi alem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 4 Mart 2021; 11:15:26 >
  • quote:

Sorun değil, önyargıları olmasın hiçbirimiz hakkında. Yoksa kendisi için belki de yanlış karar verecek.
    Burada herkesin amacı satın aldığı robottan memnun kalması için fikir paylaşımı.

iRobot konusu da ilginç. Tavsiye ediyorum, forumda yeni olanlar beni satıcısı sanıyorlar. Geçen hafta hatalı güncellemeleri ile ilgili ABD gazetelerinde çıkan haberleri koydum buraya, Türkiye’deki firmanın avukatları ihtar gönderdi. Görüşmek istiyorum, cevap bile vermiyorlar.
    Onlar da bi alem...

Önyargı farklı bir şeydir, düzeltelim, önyargı inatçıdır ve kırılması zordur. Forumun bu başlığını ve sizi tanımıyorum, daha yeni takip ediyorum bu başlığı.

Türkiyede yaşayan biri olarak temkinli yaklaşıyorum diyelim. Siz yazdınız, ben de tamam dedim.

ÖNYARGI YAZARSAK YANLIŞ OLUR.

Hocam zaten tavsiye verirken bile mop ve haritalama özellikleri gibi eksiklerini söylüyorsunuz. Hatta çoğu zaman 360 s5 modelini tavsiye ettiğinize şahit oldum.

Yasal olarak ihtar gönderecek ne gibi dayanakları olabilir? Kamuoyunun bilgisi olan haberleri paylaşıyorsunuz. Firmadan gizli bilgi sızdırmadınız sonuçta.

Bu kadar çok şeye takılıp hele hele derdinizi bağırarak anlatmaya çalışırsanız buradan verim alamayabilirsiniz.

Biz de size zaten aynı şeyi söylüyoruz, burada sık yazanları tanımadan, bilmeden önyargılı olmayın diyoruz.

Saygılarımla
    Şimdi buraya ‘belli ki bi kuyruk acıları var’ diye yazmaya kalksam yine ihtar çekecekler.
    En iyisi hiç yazmamak.
  • Birbirimizi kısaca tanıdığımıza göre forumun bu başlığını araştırmaya devam edeyim, yanlış karar da verebilirim. Allah hepimize kendi kararlarımızı kendimizin vermesini nasip etsin, başkasının doğru bir kararı yerine kendi yanlış kararımı vermek daha güzel. Tabi araştırarak, bilenlerden danışarak.

Herkese mutlu bir sabah diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 4 Mart 2021; 11:25:16 >
  • 
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.