Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.059
Cevap
1.320
Favori
2.232.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14991500150115021503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Her ne kadar serzenişlerinizin temelini oluşturan durumlar arada sırada her forumun başına gelse ve yazdıklarınızın bir kısmına kendi adıma hak versem de, size naçizane bir önerim olacak eğer forumdan gereğince faydalanmak istiyorsanız:

Karanlığa küfredeceğine bir mum yakınız.

Saygılarımla
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam sizinde robot alma sürecinde çok emeğiniz oldu çokca özel mesajla mesajlaştık teşekkür ederim burdan öncelikle.Harita kaydetme derken örnek vererek anlatayım.Bir sorun çıkma silinme riskine karşı şuan çıkarmış olduğu haritayı telefonuma veya buluta kaydetme özelliğinden bahsetmek istedim.Diğer robotlarda var mı ? onuda bilmiyorum açıkcası.Olurda kendi hatamızdan dolayı sildik veya yazılımsal bir sorundan dolayı silindiğinde direk import edip haritayı tekrar gösterebilmek adına öyle bir özellik yok diye bahsettim.

3 harita özelliği geldiğinde belkide bu özellik gelecek tam bilemiyorum.Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Abi gerçekten imreniyorum gıpta ediyorum sana.
    Elbette müspet anlamda, ve yine elbette maşallah diyerek.

Bu yaşında böylesi projeler için koşturuyorsun hala. Her zaman söylediğim gibi senin üç beş tane daha Ali abi lazım bu memlekete.
  • Volkan_Taner kullanıcısına yanıt
    Biriktirdiklerimi aktarıyorum, o kadar. Artık bi şeyler yapmak lazım.
    Artık mı ?

Abi bugüne kadar yıllardır yaptıkların zaten ortada
    İnanın bir mum yakmak niyetiyle yazdım.

Gerçekten öğrenmek için forumu takip ediyorum fakat tekrar eden yorumlardan dolayı edemiyorum.

Aynı cihazlarla ilgili aynı kişilerin aynı cümleleri kurmasının kimseye faydası yok.
    Soru soranlar da bu kalabalıkta aradığını bulamadığı için soruyor.

Merak ettiğim bir konuyu anahtar kelimelerle forumda arıyorum, aynı şeyler yüzlerce kez yazılmış oluyor. Bu bence forumun kendisi için büyük bir sorun. Buna dikkat edilirse bir mum yakmış oluruz :)

Neyse, derdimi de yeterince anlattığımı düşünüyorum. Daha iyi bir forum dileğiyle, iyi akşamlar.
    Hay ağzına sağlık abi.

Lütfen bakar mısın bu arkadaşın ilk mesajina karşılık ben de cevaben ne demişim ?
    Nasıl noktalamışım sözümü ?

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]
  • Volkan_Taner kullanıcısına yanıt
    Bu tartışma foruma hizmet etmiyor, kapatalım bence.
    Bu tip çekişmelerin kazananı olmaz.
    Eyvallah. Benim nazarımda bitmiştir.
  • Csr_16 C kullanıcısına yanıt
    Bu yüzlerce defa anlatılma konusunda çok haklısınız ama bu durumun önemli bir sebebi yeni katılanların genelde o arama fonksiyonunu bilmemesi ve kullanmamasıdır.

Anlayışınıza ve iyiniyetinize teşekkür ederim.
  • Valla 3 kişiden cebap geldiği için 3ünüzüde ekledim.
    Evet fiyatlar değişken ama dolar bazında yazabiliriz. Zaten nokta atışı yapmıuoruz ki. Maksimum 3bin liraya kadar diyorlar
    Mop olsun derseniz 360 s7
    Mopsuz 360 s5
    Pili iyi olsun diyene dream f9
    Vakumu ve pili iyi olsun diyene dream d9
    Harita olsun yeter diyene 1c
    Sadece süpürsün en ucuz diyene irobot 6xx serisi gibi yazılabilir.
    Her gelene cebap vereceğimize ayda 1 ilk mesaj güncellenir belki. Bak ilk 3bine kadar olan listesini yaptım bile :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musty86 M kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi sen ciddi ciddi herkesin bu belirlenecek listede hemfikir olup altına imza atacağını mı düşünüyorsun ?
    :)
  • FA5T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, ben iyi bir cihaz aldığınızı düşünüyorum.
    He bana soracak olursan gayet mantıklı gibi ama eminim birazdan itirazlar başlayacaktır.
  • Şöyle demek istedim biz ön yazı hazırlarız ali abiye sunarız. Ali abi zaten noktayı koyar. Ali abinin düşünceleri olması daha önemli, hem konu kendisinin, hemde zaten en iyi bilen aramızda kendisi. Biz en çok sorulan soruları derleyip işini kolaylaştırırız ali abinin. Ne dersin abi @Hepsirobot

• FA5T kullanıcısına yanıt

Yardımım olduysa ne güzel...

Demek ki tek bir marka odaklı değil, ihtiyaç odaklı önermelerim olmuyormuş Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

Robot ve telefon wi-fi üzerinden buluta haritayı kaydetip ulaşıyor diye biliyorum ama haklı olduğunuz nokta tek bir harita kaydı var ve o haritada bir sorun olunca şu tarihli halini geri çağırma gibi bir şansınızın olmadığı.

Kesinlikle en az 3 harita kaydı özelikle belli bir m2 üzerindeki evler için şart.

Tecrübe aktarımlarınızdevamını beklerizRobot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

Konunun kurucusu Ali abi hocam:)

Bana fark etmez ben gücüm, zamanım, tecrübem yettiğince ve üstadlardan öğrendiklerimi bıkmadan usanmadan bir kişiye bile yararı olacaksa diye yazar çizerim...

Saygı sınırları içinde hertürlü fikir ve görüşe saygım var, özgür, interaktif ve fonksiyonlara sahip bir paltform burası...

• Arkadaşlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum.Alacağim robot süpürgeye nihayet karar verdim.Dreame f9 alacağım, şu anda da indirimde gibi görünüyor fiyatı 2.380 ama birkaç gün sonra kadınlar günü acaba biraz daha beklesem mi bilemedim .İnternetten cok fazla elektronik alışverişi yapan biri değilim,böyle günlerde daha da indirim olur mu ? Yoksa tam tersi mi olur bilemedim 😅Sizce beklemeli miyim ?

• Merhabalar kolay gelsin arkadaşlar

360 s5 robot süpürgenin ilk haritalamasını yapıcam. Odanın detaylı temizliğini yapması ve haritalaması için odaların kapılarını kapatarak temizlik yaptırsam ve odalar arasında elimde dolaştırarak kaydetsem daha sonra haritalarda odaları birleştirebilirim miyim ?

Haritalama yaparken mutlaka dikkat etmem gereken noktalar var mı ?

Yardımcı olan arkadaşlara simdiden tesekkur ederim
  • Esersin26 E kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun robotunuz

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://forum.donanimhaber.com/360-robot-supurge-c50-s5-s6-s6-pro-s7-s7-pro-s9-s10-kullanicilari-kulubu--146676523-7#146698094

Oda oda temizlik yaptırarak harita çıkarmak mümkün ama zorunlu hallerde dışında ilk harita için sessiz mod, halıda güç arttır modu kapalı ve robotun enerjisini evinizi tanıyarak harita çıkarmasına yardımcı olmak adına olabildiğince engelleri kaldırmamız. Sandalyeleri masa üzerine ters çevirmek gibi, sehpa varsa koltuk üzerine koymak gibi tabii ki mümkünse.

https://forum.donanimhaber.com/360-robot-supurge-c50-s5-s6-s6-pro-s7-s7-pro-s9-s10-kullanicilari-kulubu--146676523-8#146699510

• 
Sayfa: önceki 14991500150115021503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.