Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.006
Cevap
347
Favori
518.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek kişiyim, 7 forumda yazıyorum, tek tek gelin!
    Antalya’ya seminer vermeye gidiyorum, yoldayım, uzun sorularınızı haftasonuna saklayın.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ufukta Bursa' ya seminer yok mu abi? Ya da Eskişehir Balıkesir gibi yakın illere. Ne zaman müsaitsen cevaplarsın abi.

Hayırlı yolculuklar abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Demek ki önce satalım servisi sonra düşünürüz demişler anlaşıldı, ama destek için sizi aramalarına çok mutlu oldum emin ellerde oluruz, anlaşamasanız da dediğim gibi asıl sigortamız sizsiniz.

• oqi kullanıcısına yanıt
    Kutuyu ilk açtığınızda hemen şarja takın ve en az 3 saat şarj edin. Işıklarını söndürmesi veya uygulamada tam şarj göstermesi önemli değil, 3 saat şarjda dursun. Bu, batarya içindeki hücrelerin oturması ve dengelenmesi için gereklidir.
    İlk şarj sırasında ağ bağlantısını yapabilir ve güncelleme varsa alabilirsiniz ancak robotu şarjdan oynatmamanızı öneririm.
    Ağınızda mevcutsa, robotunuz zaten 2.4Ghz yayınları görecektir. Bazı yeni superonline modemler yayın frekanslarını bant genişliğini daha iyi turmak için hafifçe kaydırıyorlar, bu durumda ağı göremezseniz internet sağlayıcı firmadan destek isteyin.
    Şifrenizde Türkçe karakter ve noktalama işareti olmasa daha iyi olur. Firmalar hatta sadece rakam öneriyorlar ama bu sizin tüm sisteminizi etkileyeceği için karar sizindir.
    Exterder kullanıyorsanız yayın ismi ve şifreniz mutlaka ama router ile aynı olmalıdır.
    5G yayını kapatmanıza gerek yoktur.

Çok güzel sorular,elinize sağlık : )

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Kutuyu ilk açtığınızda hemen şarja takın ve en az 3 saat şarj edin. Işıklarını söndürmesi veya uygulamada tam şarj göstermesi önemli değil, 3 saat şarjda dursun. Bu, batarya içindeki hücrelerin oturması ve dengelenmesi için gereklidir.
    İlk şarj sırasında ağ bağlantısını yapabilir ve güncelleme varsa alabilirsiniz ancak robotu şarjdan oynatmamanızı öneririm.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler : )

• witcher_king kullanıcısına yanıt

Sağolun, üstadlar döktürüyor esas onlar sağolsun

Şarj ünitesini yere bantlamaya gerek yoktur ancak sırtı mutlaka duvara/mobilyaya dayanmalı ve paralel olmalıdır.
    Şarj ünitesi referans adımdır, robot tüm 90 ve 180 derece adımlarını şarj ünitesine göre konumlandırır.
    Yeniden haritalandırma yapmadan şarj ünitesinin kayması/yerinin değişmesi belli limitlerde mümkün görünse de illaki sorun yaratacaktır. Robotunuz sizden şarj istasyonu için topu topu 0,02m2 yer istiyor, onu rahat bırakın.
    Uzatma kablosu vs kullanılmasında bir sakınca yoktur.
    Enerji kesildiğinde robotun şarjdan ayrılması güvenlik algoritması gereğidir, arıza değildir.
    Şarj ünitesinin üstünü örtmeyin, dantel ile IR ışını uyumlu değildir.
  • Zor.
    Finansal değil ama burunsal konularda sorun var.
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik görünmüyor, haftaya KKTC ODTU var. Orada yeni sualtı robotumu deneyeceğiz.
    İlk haritalama önemli dolayısı ile gözünüz temizlikte olmamalıdır.
    En düşük fan gücünde, mop ünitesi takılı olmadan çalıştırınız. Ev içinde robotun rahat hareket edebileceği bir ortam yaratmak süreci hızlandırır ve hayal kırıklıklarını engeller. Yemek masası etrafındaki sandalyeleri ters çevirmek veya sehpaları kaldırmak ilk haritalamanın kolaylaşması için akılcı yöntemlerdir.
    Hiç bir şekilde müdahale etmeyiniz, vaktiniz varsa takip edin ve takılabileceği engelleri kaldırın.
    Kendi başına şarj ünitesine döndüğünde harita tamamlanmış olacaktır.
    Eğer şarjı yetmedi ise şarj olunca yeniden kaldığı yerden devam edecektir ancak bu durumda evinizin robota biraz büyük geldiğini de düşünmelisiniz.
  • Sesli güldüm 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Haritalar dinamiktir, her çalışmada değişiklikler olur ve haritaya işlenir. Kapalı odalar veya sonradan eklenen/çıkartılan mobilyalar normal şartlarda sisteme otomatik olarak eklenir ve buluta işlenir.
    Bunda sorun yaşanır ise robot şarjından itibaren uygulama ile yönlendirilerek eklenmesi istenen bölgeye getirilir ve çalıştırılır. Harita güncellenecektir.
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Keyfiniz daim olsun.

Bu zor günlerde olabildiğince tüm insalık için dilerim bunu abi.

Abi Allah razı olsun bilgiler ve aydınlatmaların için çok kişinin duasını alacağınıza eminim. Gece gece yordum seni helal et hakkını. Hayırlı gecelerin olsun.

İnşallah işinize yarar, bekletmek istemedim.
    Cihazlarınız gelecek, en başından sorun olmasın özellikle şarj kısmında.
    Forumun ilk mesajına da eklemeni öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Haritalar dinamiktir, her çalışmada değişiklikler olur ve haritaya işlenir. Kapalı odalar veya sonradan eklenen/çıkartılan mobilyalar normal şartlarda sisteme otomatik olarak eklenir ve buluta işlenir.
    Bunda sorun yaşanır ise robot şarjından itibaren uygulama ile yönlendirilerek eklenmesi istenen bölgeye getirilir ve çalıştırılır. Harita güncellenecektir.

@ogi dostum senin nezdinde üstada ve dostlara yardımlar için teşekkürler, ayri yetten sizle bir tecrubemi paylaşmıştım bu haritaya oda ekleme mevzusunu burayada yazayım ,kendim tembel olduğum için robotuda tam ev temizliği yaptırmadan o ilk haritada tanımadığımız odayı nasıl eklerim diye... Annemin evi için olan tecrubemi anlatayim,... İlk haritalama yaparken yerde pamuklar vardı, hani bu eski kadınlar yünleri havalandirirya o yüzden o odanın kapısını kapalı tutmuştuk, bir iki bişey denedikten sonra o odanin kapısını açtım, belirtilen alan temizle seçeneğinden o odayı kapsayacak birazcada hafif büyük bir kareyi oraya oturttum,temizliği başlattım, temizlik bittiğinde oda resimlerdeki gibi cuk yerine oturdu,isim ve bölme işlemlerinide yapınca full tamam herşey🤗🤗👍👍

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü
    360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavishow -- 27 Kasım 2020; 0:51:52 >

• mavishow kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, değerli bir katkı bu.
    Eksik olmayın.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.