Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1072. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.044
Cevap
1.322
Favori
2.231.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Ekay tabii ki güvenilir bir seçim.
    Yeni girecek Ecovacs’ı da bekleyebilirsiniz.
    Ne zaman girecek Ali Bey bu firma? Neredeyse her gün yazılıyor forumda da?

Servis kısmını kendileri mi vericek yoksa bir yer ile mi anlaşıcak bilginiz var mi?
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ecovacsi beklerim de ali bey ozmo 950 yi bile getirmezler diye dusunuyorsunuz? O durumda getirecekleri urunleri roborock s5 max yerine tercih etmeye deger mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K5onix

Hepsibburada ozmo 950 (4897tl) 27 kasim en geç kargo link:https://www.hepsiburada.com/ecovacs-deebot-ozmo-950-robot-supurge-p-HBV00000SAUJD?magaza=GTS alınır mı?

Bununla ilgili bir tecrübesi olan oldu mu?

• probandi P kullanıcısına yanıt

Değer efendim. Eğer tahminim doğru ise getirecekleri cihaz S5Max/S6Pure muadili bir model.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Bekleyeyim o zaman cunku cinden t8 aiviyi goze alamiyorum. Umarim fiyati da muadili olur s5 maxdan cok fazla bir fiyat istemezler

Bence bu kadar düşünmeyin, bir seçim yapıp kullanmanın keyfine başlayın.

Neticede azami 5 yıl kullanacağınız bir ürün.

İlk robotunuzu baz alarak ikinci robotunuzun olmazsa olmazlarını belirlersiniz.

Çok düşününce işin içinden çıkmak mümkün değil, yeni modellere yetişmek de mümkün değil.

En ilerisi diye bir robot alacaksınız üç gün sonra dahası olan modeller çıkacak.

Siz demeseniz haberimiz olmayacak bu markadan valla.
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    Herzaman amazon saticili almak ilk tercihim...ondan almayacaksam anlami yok diger firmalar dedigim gibi tuketici hakem heyeti garantili...
  • Ali abi varlığın sayesinde ucret iademizi aldim... Teşekkürü borç bilirim....Degisim istemedim çünkü biktim nalet olsun dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 25 Kasım 2020; 11:24:2 >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Bir hafta önce yazmıştık forumda... kaçırıyorsunuz dersleri...

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Daha once bir arakadasimiz aldigini soylemisti ali bey de guzel urun demisti ordan aklimda kaldi. Yalniz ayni urunu amazin turkiyede amazon almanyadan getirtip satiyor ama amazon almanyadan almak 750 tl daha ucuz bu nasil is anlamadim

• Bence 3500 tl civarina proscenic m7 pro iyi bir secenek. 360 s7 den kalite durumu daha iyi gibi anladim ali beyin yazdiklarina dayanarak

• Guybrush Threepwood kullanıcısına yanıt

Yani ben sipariş ettim ama umudum yok. Muhtemelen bir takım sıkıntılar çıkacak:)

• quote:

Orijinalden alıntı: probandi

Bence 3500 tl civarina proscenic m7 pro iyi bir secenek. 360 s7 den kalite durumu daha iyi gibi anladim ali beyin yazdiklarina dayanarak

Proscenic alirsaniz servis acisindan sikinti olacaktir ama goze alirsaniz deger.

Ali Abi'nin bilgilendirme yazisi asagidadir:

"Proscenic eski Almanya Neato distribütörünün kurduğu bir firma, o da fason üretim yaptırıyor - kaliteli tarafından.

Ürünleri güzeldir ama bildiğim kadarı ile ülke distribütörü yok. Arıza skalaları çok düşük, hatta neredeyse iRobot/Ecovacs seviyesinde.

Çok az inceleme fırsatım oldu, bu önerdiğim model bende sadece bir kaç gün kalmıştı.

Satış olursa ben firmadan teknik destek alırım ama Amazon bu konuda garanti/destek için ne yapıyor, bilemiyorum.

Saygılarımla"

Bir baska mesajinda da kalitesinin Roborock'a yakin oldugunu belirtmisti.

• dropby23 D kullanıcısına yanıt

Ali Bey'in dün bu konuda yazdığı mesajı aktarıyorum Ecovacs konusunda :

"Ecovacs henüz resmi olarak gelmeyecek.

İthal eden firmayı teknik ve yedek parça olarak destekleyecek ama bu sadece resmi olarak ithal edilen ürünlerde geçerli."

• break. kullanıcısına yanıt

Turkiyeye girecek ecovacs urunu ile bu urun arasinda kaldim. Bence 3500 tl ye 360 s7 ye gore tam bir fiyat performans urunu hele ariza orani neredeyse ecovacs kadarsa

Ecovacs'in ayni ozelliklerdeki robotu icin o fiyatlar zor bence. Bildigimden konusmuyorum fakat tahminen.
  • break. kullanıcısına yanıt

Tamirlik birsey olursa ali beye basvururuz da ana firca filtre yan firca gibi parcalarinin nasil temin edicez aklimi karistiran husus o

Aliexpress uzerinde Proscenic Official Store var. Shipoing 14 USD gorunuyor. 1 kisi daha vardi forumdan onunla iletisime gecip alabilirsiniz ortak.

Avrupa'ya gidip urun getirenler forumda oradan cozersiniz. Icinize siniyorsa affetmeyin.

Kardeşim Ali Bey bu konuda (Ecovacs yedek parçası) bazı bilgiler vermişti birkaç gün önce. Forumu hergün takip etmeyince arada o kadar çok bilgi kaynıyor ki.

Kararsız kalanlara benim tavsiyem Ecovacs.

• 
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.