Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
651
Favori
895.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eywallah, çok sağolasın

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Pazar günü s6 aldım onlardan, bu gün teslim edildi.

Satıcı salı günü kargoya teslim etti.
    Kargo İstanbul dan İzmir 2 günde zar zor getirebildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meteor68 -- 20 Ağustos 2020; 16:10:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor68

Pazar günü s6 aldım onlardan, bu gün teslim edildi.

Satıcı salı günü kargoya teslim etti.
    Kargo İstanbul dan İzmir 2 günde zar zor getirebildi.
    Benimde sali sabah 11.32 de kargolanmis hala gelen giden yok manisadayim urun nasi garanti durumu nedir? Kapali kutumuydu sorun varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isseyy kullanıcısına yanıt
    Amazondan, 3200 dü ben aldığımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarabdi

Nasıl iade edebildiniz kullandiktan sonra
    2 gün kullandım, ev dışından yönlendirdiğimde yine halıdan çıkamayıp (ki bu kanepenin altına bitiş yeri geldiğinde oluyor) tüm sarjını bitirip takılı kaldığında robotla kavgamın çokça süreceğini farkedip iade ettim, içindeki tozları döktüm ve yerine yerleştirdim. Bu kadar bence kararsızsanız alıp deneyin beğenmezseniz yollayın para kolay kazanılmıyor.

• ranflu R kullanıcısına yanıt
    Sizin ki tamamen keyfe keder iade olmuş, geçerli bir sebep değil. İade alan firmaya helal olsun, tabi varsa öyle bir şey..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    İthalatçı firman garantisnde, kapalı kutu ilk ben açtım.
    Yan fırçası yeni 5 üzantılı olandan. Orta fırçası yeni yan tutamakları çıkarılabilenden.
    2 tane mop bezi, 5 tane de ayrıca yedek, 1 tane de yedek filtre kutudan çıkanlar.

Kutuyu açıp kontrol ettim, oğlumun evine alındığından çalıştırmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

Sizin ki tamamen keyfe keder iade olmuş, geçerli bir sebep değil. İade alan firmaya helal olsun, tabi varsa öyle bir şey..
    İademi keyfe keder değil performansından memnun kalmadığım için yaptım. Alırken denemeden alacağım için her duruma karşı ithalatçı garantisi yerine amazonu tercih ettim. Burdaki birçok arkadaşında amazonu takip etme sebebi budur. Karşılarında muhattap buluyor olmaları.

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

İnanmışsınızdır herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranflu -- 20 Ağustos 2020; 21:45:25 >

• Ftrhüseyin kullanıcısına yanıt
    eviniz küçük ve eşyalarda az ise tavsiye edebilirim ama onun dışında bataryası düşük, lds teknolojisi yok karanlık odalarda temizlik yapmakta zorlanır, uygulama üzerinden oda seçip temizletme yok sadece istemediğiniz odaya temizlikten önce manyetik bant koymalısınız gibi özellikleri var.
  • Roborock S5 max alınır mı kullanan var mı acaba ?

burda kıyaslanan mop pro ve viomi V2 Pro dan çok farkı var mı? almaya değer mi?
  • Arkadaşlar ufak tefek süpürme işleri için ya bu robot süpürgelerden ya da şarjlı dikey süpürgelerden almak istiyoruz. Hangisini almak mantıklı acaba bu robot süpürgelerin çok iyi süpüremedğini düşünüyorum halı kenarlarında falan toz bırakıyormuş sürekli ya da sağa sola atıyormuş kırıntıları. Dikey süpürgenin ise batarya probleminden şikayetçi herkes. Her ikisi de evinde bulunan arkadaşlar yorumlarını tavsiyelerini paylaşabilir mi rica etsem

• Arkadaslar 2 urun arasinda kaldım.
    1. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
    2. Xiaomi Mijia 1S

Biraz araştırdım 1S modelinde 2 adet sensor var ancak Mop özelliği yok.
    Pro olan model de tek sensor var onda da Mop özelliği var.
    Pro modeli Amazon.com.tr de 3000 Tl
    1s modeli Banggood da o da 3000 tl vergisi dahil.
    Bu iki cihazdan hangisi daha iyi ne farkları var başka? Siz olsanız hangisini tercih edersiniz.
    Mantık olarak Amazon garantili olanı taksitli olarak almak işime geliyor. 1s çok daha iyi model ise yurtdışından da sipariş edebilirim. Aralarında çok fark var mıdır?

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Evimde 3 yaşında golden köpeğim var. Dökülen tüyün haddi hesabı yok. Evde dyson elektrikli süpürge philips şarjlı dikey süpürge ve birara migrostan aldığım irobat diye bir marka (robot süpürgelerin en basiti sanırım) var. İrobat ı alırken hiçbir işe yaramaz ama eşimi kırmayayım diye düşünerek aldım. Dyson elektrikli süpürgeyi philips i aldığımdan buyana 1 kez açtım. İrobat ı aldığımdan bu yanada philips i hemen temizleyeyim bitsin diğer yerleri robot yapsın dediğim yerler ve haftada bir açıyorum. Hergün rutin çalıştırıyoruz irobat ı. İlk zamanlar işe yaramaz dediğim basit robot beni şaşırttı. Hergün çalıştırıldığında bence çok başarılı ama ben ev temizliğinden ev temizliğine kullanırım derseniz dikey şarjlı süpürge tercih etmeniz doğru olur. Onun salonu süpürdüğü sürede ben evi philips ile bitiriyorum.

• Arkadaşlar merhaba. Mop pro cihazımı bir türlü mi home a tanımlayamadim. Bölge çin seçildi, şarja takılı, internet açık ve telefon android. Sorun ne olabilir?

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye alıp deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 23 Ağustos 2020; 14:13:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dubleks ev de tecrübe edinen ya da bilgisi olan var mı?

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Tamam denerim hocam eve geçince umarım olur.

• EstrEmO kullanıcısına yanıt
    Hocam dubleks ev için haritalama istiyorsanız v2 pro s5 s5 max vb gibi çoklu haritalama olanları öneririm. Mop pro ya da güncelleme ile çoklu harita geldi yurtdışında denilmişti ama henüz bizd3 bişey yok.

• EstrEmO kullanıcısına yanıt
    Ecovacs Ozmo 920 ve 950 çoklu haritalamada çok iyi hocam. Eskiden 930 kullanırdım, cihazın biraz yerini oynatsanız harita silinirdi fakat 920 de çoklu harita sayesinde haritanız kayıtlı. Farzedin oynatıp biyere koydunuz ve orayı tanımlayamayıp yeni bir yer sanıp yeni haritaya başladı. Alıp farklı biyere koyduğunuzda tekrar yer tanımlaması yapıp eski haritaya ait olduğunu buluyor ve hemen eski haritayı yüklüyor. Dubl3x evim olsa sırf bu haritadaki kararlı çalışmasından dolayı 920/950 alırdım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.