Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fatihburak95 , fatihburak95 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.221
Cevap
652
Favori
894.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :) ben de amazondan mop pro aldım 10 gün falan olmuştur, iki cihaz arasındaydım, biraz da acelem vardı o ara. ilk kullanım için youtube kargokapıda nın videolarına bakın derim.
  • sculptor S kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam memnun musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniizzz

Amazondan alamamış olmanız sizin hayrınıza olmuş kısmet daha uyguna almakmış hocam😊 zaten mop pro dan hiçbir farkı yok hatta ek parçalar konusunda artısı bile var. Sadece bir tık fazla sesli çalışıyo demişlerdi ama bu paraya bedava sonuçta😬
    Sesini çok önemli görmüyorum şahsen. Süpürgeler her halükarda ses yapan cihazlar. Eski stil de olsa robot da olsa şarjlı da olsa. O yüzden bence çok iyi bi alışveriş oldu 2369'a Viomi V2 Pro :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sculptor

:) ben de amazondan mop pro aldım 10 gün falan olmuştur, iki cihaz arasındaydım, biraz da acelem vardı o ara. ilk kullanım için youtube kargokapıda nın videolarına bakın derim.
    Kargo Kapıda'dan izledim zaten karşılaştırmaları incelemeleri vs. O yüzden Viomi V2 Pro ve Xiaomi Vacuum Mop Pro'ya kadar indirgemiştim seçeneklerimi. Çok iyi denk geldi.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam bedava almışsınız viomi de üst lds sensöre çok dikkat edin bir yere takılmasın hemen arızalanıyor çok hassas bu konuda mop pro almıştım bende büyük kolaylık sağlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar başlıkta genelde Xiaomi Mop Pro ve Viomi V2 Pro arasında kalmış hemen herkes.

Detaylı olarak bu ikisi arasındaki farkları anlatabilecek biri var mı?

Fark olarak sadece ses seviyesi yüksekliği mi var acaba?

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Sorunuzun cevabı çok net hocam hangisini daha uyguna bulursanız onu alın ikisi de aynı cihaz isimleri Farklı gibi düşünün

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Hocam kargo kapıda kanalı şahane bir şekilde anlatmıştı ürünleri. Hatta genel bir videosunda karşılaştırma bile var. Bildiğim kadarıyla batarya kapasiteleri, çekim güçleri vs aynı. Hatta ürünün çoğu özelliği aynı. Mop proya göre ekstra fırça seti ve su tankı çıkıyor. Mop pro da tek harita kaydedebiliyoken viomi de birden fazla kayıt yapılabiliyor. Bu özellik de mop pro yurtdışı cihazlara güncellemeyle gelmiş diye biliyorum. Kısacası birbirine muadil cihazlar. O yüzden şahsen hangisini uygun bulursam onu almaya karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniizzz -- 19 Ağustos 2020; 14:50:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Hayırlı olsun hocam bedava almışsınız viomi de üst lds sensöre çok dikkat edin bir yere takılmasın hemen arızalanıyor çok hassas bu konuda mop pro almıştım bende büyük kolaylık sağlıyor
    Valla bizim koltuklar 10-11 cm alt boşluğa sahip. Onların altına rahat girip çıktığı sürece sıkıntı olmaz umarım.
  • Trendyoldan mop pro yu 2954 e aldım az önce fırsat gibi geldi fiyatları takip etmedim pek

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Arkadaşlar başlıkta genelde Xiaomi Mop Pro ve Viomi V2 Pro arasında kalmış hemen herkes.

Detaylı olarak bu ikisi arasındaki farkları anlatabilecek biri var mı?

Fark olarak sadece ses seviyesi yüksekliği mi var acaba?

28. dakikadan itibaren iki modelin kıyaslaması mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 20 Ağustos 2020; 14:20:54 >

• Hepsiburadadan da cumartesi confor adli saticidan roborock s5 max alan varmi? Benim kargo hala teslim edilmedi guyya 1 gunde teslimatti varmi baska sorun yasayan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Şarj olma süresi benim için önemli değil.
    Ses seviyesi xiaomi vacuup mop pro'dan biraz daha az deniliyor incelemelerde.
    https://www.youtube.com/watch?v=Nc_Kwq35_0Y

Ben satın aldım bu fiyattan.

Şu an Mi Store satıcısı kaldırmış ürünü, başka mağazada 3500 civarı. Umarım "hatalı fiyat" diyip iptal etmezler :)

Alıntıları Göster
    Dün satın aldığım bu ürün az önce evimin yakınındaki şubeye teslim edilmiş. Aradım iş çıkışı şubeden teslim alacağım.
    Ürün de sorunsuz beklediğim gibi çıkarsa Mi Store'u ayakta alkışlayacağım :)

• Xiaomi mi robot vacuum mop pro (beyaz) süpürgeyi amazon garantisiyle almak isteyen varsa şuan amazonda (2.997) fiyat bana iyi geldi.
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B085BPCV7W/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangmans

Xiaomi mi robot vacuum mop pro (beyaz) süpürgeyi amazon garantisiyle almak isteyen varsa şuan amazonda (2.997) fiyat bana iyi geldi.
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B085BPCV7W/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop
    Amazon sürekli fiyat değiştiriyor bu ürünlerde. Bende şu an ₺3.193,70 görünüyor.
    10 gündür sepetimde, 350-400 lira oynama oluyor her gün.

• gangmans kullanıcısına yanıt
    3.193₺

• gangmans kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam yetişsem ben de hiç düşünmezdim çünkü amazon satıcısından almak istiyodum garanti nedeniyle. Hayırlı olsun

• Evet maalesef öyle, saniyelik fiyat oynamaları yapıyorlar. Bende 1 haftadır anlık kontrol ediyorum. Yukarıdaki arkadaşın v2 pro 'yu aldığı gibi muhteşem bi fırsat değil ama yinede iyi fiyata aldım. ben özellikle satıcı amazon olduğu için tercih ettim ara ara kontrol edin fiyat daha bile düşebilir.

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.