Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.221
Cevap
652
Favori
894.988
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burasi sordugunuz konuyla alakali olmadigi icin olabilir mi?Gordum ozellikle cevap vermedim.. Robot supurgeler hakkinda konusuna gelin orada cevap veririm , verir birsuru kişi
  • S5 max'ın tanklı modeli var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyuncuh K kullanıcısına yanıt

Çöp istasyonunu kastediyorsanız hayır yok, çöp istasyonlu satılan modeller birbirinin laciverdi farklı isimler altında satılan benzer ürünler şimdilik.

• Robot Kafalar farkıyla,

Robogil.com 'da geçerli Luna 200 ve Luna 200UV modellerinde %10 indirimli hediye çeki için özelden Robogil üyelik mailinizi iletmeniz yeterlidir hesabınıza hediye çeki tanımlatılacaktır.

Almayacaklar tanımlatmayıp başkalarının hakkına girmezse memnun olurum kod sınırlıdır, stoğunda çok az olduğu iletildi.

Robogil Ailesi, Robot Kafalar'a özel böyle bir jest yaptılar sağolsunlar, hiçbir kâr yada çıkarımız yoktur, tek amacımız siz değerli dostlarımızdan bu ürünleri almayı düşünenler var ise faydalanmasıdır.

Sevgiler, Saygılar,

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

• oqi kullanıcısına yanıt

Bu markayı da yeni duyduk.

Roborock s5 max'ı düşünürken biraz daha makul viomi'yi gördük, sonra karşımıza toz hazneli olduğu için bizi cezbeden lydsto çıktı, şimdi de robogil.i gördük, ne artısı var bilmiyorum ama baz model roborock s5 max, ona kıyas ederek en doğru ürünü bulacağımızı umuyorum

• koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    Viomiyi bulmayin da....ana konuda gerekli bilgiler mevcut burasi sadece fırsat paylasimi
  • dekonline kullanıcısına yanıt

aynı durumdayız hocam bizde alacaz mecbur :)

• Viomi se alma aşamasındayız 2.500 altı daha iyisi varmıdır acaba ?

• dekonline kullanıcısına yanıt

Biz de birkac hafta once tutulduk o viruse. Xiaomi mop pro ile 360 s7 arasinda kaldim. Maks 3000 butce ile. Mop proda lazer sorunu vsr vs diyorlar. Genel bi hosnutsuzluk car sanki.

• Viomiden uzak durun,mop pro kronik sapitabilen bir robot..duvarlarin icinden gecmeye filan calsioyor..ana konuda cok bilgi var bununla ilgili.
  • Alınır mı?

N11’de günlük indirim (07.03.2021)
    Satıcı: TechPazar

Roborock S5 Max - 3699 TL

https://urun.n11.com/elektrikli-ev-aletleri/roborock-s5-max-vacuum-cleaner-beyaz-akilli-robot-supurge-P481212912

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zookeeper -- 7 Mart 2021; 11:1:19 >

• zookeeper Z kullanıcısına yanıt
    O kadar ucuz ki..ancak satici techp azari arastirdigimizda..Onlarca sikayet var..🤖 supurgeyle alakali..kalitesi yerlerde olan bir firma sanirim..urunleri siparis gecip gondermeyenleri mi dersiniz..sahsen fiyat muhtesem olmasina ragmen siparis gecmedim
  • Kafalarda deli sorular 😀 Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Sorma aynen...Tam bir rezalet firma...urun gelir mi? Sorusu ayrı gelirse garanti zaten kullum muallak.
  • Delta servis başka satışındaki soruda verdiği cevap. Bu delta nasıldır
  • Robot süpürgelerde her satıcı kanunen 2 yıl garanti vermek zorunda, kimse ben garantisiz satıyorum diyemez. Ama bu hizmeti ne kadar layıkıyla yaptıkları önemli.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    %99 mağaza puanı da kafa karıştırıcı.
  • Jayus kullanıcısına yanıt
    Işte o kadar inanin siz magaza puanina😄 ne kadar gerçek dışı siz düşünün.
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.