Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.221
Cevap
652
Favori
894.945
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satıcı nasıl acaba?
  • harubate H kullanıcısına yanıt
    Satici leş de fiyat 3900 olmus
  • arkadaşlar selam,

xiaomi mi robot vacuum robot süpürge için fırsat ve filtre seti nereden bulabilirim? eticaret sitelerinde genelde yeni nesil cihazlar bulunuyor.

teşekkürler şimdiden

• DeliKase D kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem aliexpress den sipariş verebilirsiniz türkiye fiyatlarına göre uygun oluyor. Ben o şekilde yapıyorum.
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B084PMXCL5/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_D2ZT4J7V7ZY5Q0K3ERSV
    Roborock s5 max robot süpürge

https://www.amazon.com.tr/dp/B0841S2G1C/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_974K1AM6HXFM0QVNGVGH
    Roborock s5 max vacuum cleaner

Arasında herhangi bir fark var mı yoksa aynı model mi?

Aynı model bir farkı yok, kafasına göre fiyat belirlemiş

Ayni mal farkli saticilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onazzi

Ben ilk önce 360 s7 siparışı verdim sonra ev buyuk batarya yetmez diye s9 aldım,s5 max a da cok baktım arada 400 tl civarı vardı fakat iyiki s9 almışım,daha önce de xiaomi Mop pro kullanmıştım.s9 u gönül rahatlığı ile alabilirsin

Tesekkurler hocam. Sizin cihazinizda hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En son ben de kaçamadım hatundan. Robot süpürge araştırmalarımız an itibariyla başladı. Arkadaşlar rica etsem bu araştırma süresini en aza indirgemek açısından bana f/p olarak önerebileceğiniz cihazları yazabilirseniz çok memnun olurum. Bir de özellikle dikkat etmem gereken, olmazsa olmaz bir şey/şeyler var mıdır ?

• dekonline kullanıcısına yanıt
    360 s7 pro aldım 2 gündür kullanıyorum baya memnun kaldım f/p ürünü diyebilirim

Evinizin m2 si, halı eşya yoğunluğu, mobilya yüksekliği, bütçe, uygulamadan beklenti, mop olsun olmasın gibi kıstaslarda önemli hocam.

• WebServisi kullanıcısına yanıt
    Fiyat kac tl hocam? Pro da altlik cikiyormu dock icin?
    Robot supurgeler hakkinda var oraya sorarsaniz cevaplar arkadaslar...burayi da takip eden arkadaslar baya bi kıl, burasi firsatlar bölümü diye oraya yönlendiriyorlar hep.
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    2600tl ye aldım hepsiburadadan, mop pedi çıkıyor s7 pro da
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Bende sordum süpürgede güç değeri mesela 60w olup 2000pa süpürge mi daha iyi yoksa 40w 3000 pa olan model mi daha iyidir bir cevap alamadım kimseden.
  • Önemli olan emiş gücü değil hocam ana fırçanın yapısı ve halıyı döverek dibindeki tozu, pisliği kabartarak ortalama 1000-1500 pa da ve düzenli temizlikle evdeki tozun kontrol altında tutulması.

W olayı elektrik süpürgelerinde öne çıkan bir değer. Çok güç çok daha fazla enerji = daha büyük pil = daha çok çevre kirliliği = daha çok yorulup erken pes eden bi fan demektir...

Robot Süpürgelerin gidişatı emiş güçleri pa olarak düşürülüp hava yolundaki kayıplar azaltılmaya, fan konumuyla, açısıyla, kanatçık yapısıyla oluşturulan hava akımı arttırılmaya ama daha az enerji, daha düşük pil tüketimi, daha sessiz çalışma ve daha az çevre kirliliğine doğru gidiyor. Tabii ki bu yazdıklarım öncü ve aklıcı firmalara özel bir durum.

Yanlışım varsa üstat Ali abi düzeltir @Hepsirobot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 5 Mart 2021; 22:46:25 >

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler bilgilendirmeniz için.
    100 m2 ev için 360 s7, mi vacuum pro mu yoksa mi vacum mop pro 2+ mı? Koltuk yüksekliği 10cm oraya girip çıkma sorun olmayacak. Yada başka bir cihaz ne önerirsiniz?
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt

360 S7 zeminede bağlı bu ama testlerimize göre en az 10.6-7 cm yükseklik ister! Mop pro daha düşük yüksekliklere giriyor dendi yanlış hatırlamıyorsam 10cm, mop pro 2 zaten lidar'sız olmasıyla girebildiği yükseklikler konusunda daha iddialı ve nesne tanıma gibi yeni bir teknolojiyle donatılmış bir cihaz.

Ya 10cm e göre cihaz ki az alternatif var ve kameralı sistemler olduğu için Lidar'lılar kadar hızlı ve dinamik haritalam yapamıyor olan(şimdilik) az sayıda cihaza bakacaksınız veya bir çok tüketici gibi Lidar'lı gelişmiş bir robot için mobilya ayaklarında ufak revizyonlar yapıp 12cm yükseklik sağlayacaksınız.

Bu tip konuları ana konuda veya Xiaomi / 360 gibi konularda danışsanız daha iyi olacak, malum bu konu fırsatlar konusu takip edenler kulaklarımızı çınlatacaklar  (kusura bakmayın konu sakinleri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 5 Mart 2021; 22:55:6 >

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.