Şimdi Ara

Roborock S8 Şarj olmama ve Wifi bağlantı sorunu hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Roborock S8 Sonic Mop satın alma arefesinde iken son dönemde bu ürünü satın alanların yaşadığı ''şarj olmama'' ve ''wifi bağlantı'' sorunlarını görünce biraz araştırma yaptım.

Benim gibi satın almak isteyip de daha önce satın alanların yaşadıkları problemlerden dolayı tedirgin olanlar ve mevcut satın almış ve bu sorunları yaşayanlar için konu hakkında edindiğim bilgileri burada paylaşmak istiyorum.

Öcelikle bu konu özelinde sorduğum bütün sorulara ilgiyle cevap veren ''HİMİ SERVİS'' e de buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Konuyla ilgili sorduğum sorular ve aldığım cevaplar şöyle;

- Merhaba Roborock S8 modelindeki güncel problemler halen devam ediyor mu?

+ 2023 3. ay ve 4.ay üretim olan s8 serilerinde pilin fabrikasyon boş çıkması sorunu var 48 saat şarj edildiğinde toparlıyor genelde.2023 6.ay üretim serilerinde böyle sorunlar yok

- Satın almadan önce bunu nasıl anlayabiliriz?

+ Satıcıya sorunuz.Production date ; 6.2023 yazılı olsun tercihiniz.

- 3.4. 2023 üretim denk gelirse pili boş çıkabilir canınız sıkılabilir ama bununda çözümü 48 saat şarjda bekletmek yada servisten destek almaktır.

+ Mesajlarınızı forumda paylaşabilir miyim ? Müsade var mı?

- tabi herkese yardımcı olmak amacımız himi servis ' ten selamlar

Bu görüşmeden edindiğim bilgilerden sonra bugün siparişimi vermeyi düşünüyorum.Ürünü teslim aldıktan sonra burada sonucu yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BijonAnahtarı -- 3 Kasım 2023; 12:29:32 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.