Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1392. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stormfather

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

arkadaşlar bana gelen çağrıyı gösterecek bir akıllı saat lazım önerisi olan varmı? New wear N6 aldım gıcık oldum saat parasını kesinlikle haketmiyor yarım günde şarjı bitiyor üstelik saat üzerinden telefonu cevaplayınca saat üzerinden konuşmak zorunda kalıyosun ve çok kalitesiz hiçbirşey anlamıyo karşı taraf sonra telefonu çıkartıp bluetooth'tan ahizeye geçirmen gerekiyor çağrıyı. Telefonu cebimden çıkartacaksam ne anladım ben bu saatten.

Akıllı saatlerin maalesef şarj süreleri çok az siz saatten telefon görüşmesi yapmak için mi öneri istiyorsunuz yoksa gelen çağrının kimden geldiğini gösteren bir saat mi istiyorsunuz?

Hocam telefondan görüşme yapmayacağım sadece arayan kişiyi göstersin ben kulaklık butonundan cevaplayıp konuşayım istiyorum bu tarz bi saat bana yeterli. Eğer varsa bildiğiniz önerinizi almak isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

hocam Xiaomi amazfit in pil ömrü fena değil diye duymuştum. 5 gün Kadar gidiyormuş galiba. Ancak saat üzerinden cevaplayıp telefonu çıkarmadan nasıl konuşacaksınız anlamadım ? Bluetooth kulaklığa falan mı çağrı düşsün istiyorsunuz ? Öyle bir özelliği var mı emin değilim

Hocam mikrofonlu kulaklık sürekli takılı oluyor telefonda saatten görüp kulaklıktan cevaplayın konuşacağım. Benim aldığım newwear n6 saatten görüşme yaptırıyor. Saat bağlı olduğu müddetçe kulaklıktanda açsan saar üzerinden görüştüyor çok sinir bozucu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ep52 flash indirimde 36 dolar

https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_719800.html?wid=90

Puanla 25 dolara iniyor. Puani olan değerlendirebilir ben ep51 aldığım için alamıyorum.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    İyi günler ben sitenizden usb led lamba aldım bugün geldi fakat üzerinde beyaz yazmasına rağmen bu ışık sarı yanıyor.
    | Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 15 Aralık 2017; 12:40:12 >
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Bunun için en uygun olarak mı band 2 önerebilirim kimin aradığını göstermesi için telefon dilini İngilizce kullanmanız gerek yada 10 liraya paralı uygulaması var onu kullanabilirsiniz ücretsiz uygulamada Türkçe iken sadece telefon simgesi çıkar titreşim ile sizi bilgilendirir haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    Emin değilim fakat beyaz ibaresinden kasıt gövde rengi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cango69

İyi günler ben sitenizden usb led lamba aldım bugün geldi fakat üzerinde beyaz yazmasına rağmen bu ışık sarı yanıyor.
    | Gearbest Türkiye |

Beyaz ürün rengi led ışığın rengi değil.Hepsi aynı ışığı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Hocam bunu yada jumper ezbook 3 pro 160 dolar seviyesine inerse 1 tane almayı düşünüyorum. Sizden kod bekliyorum

Tekrar o fiyata gelmesi zor ben aldım çok memnunum Apple Macbook havası var cihazda.
    İndirim kodu gecerli olan urun bu :https://gearbest.app.link/FYQ2yZBvTI

Gecmeyen urun ise bu :https://gearbest.app.link/iZ9ltte5SI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytin19

https://tr.gearbest.com/rc-quadcopter-parts/pp_632154.html?wid=90

bu ürün için kod varmı acaba?

hocam pardon ama ne için kullanacaksınız bu ürünü, 65 tl yazıyor da..
    taşıma çantası olarak mi merak ettim
  • Paketi ptt de açıp bakmışlar sonra bant ile yapıştırmışlar hiç hoş değil gizliliğimiz kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

Bunun için en uygun olarak mı band 2 önerebilirim kimin aradığını göstermesi için telefon dilini İngilizce kullanmanız gerek yada 10 liraya paralı uygulaması var onu kullanabilirsiniz ücretsiz uygulamada Türkçe iken sadece telefon simgesi çıkar titreşim ile sizi bilgilendirir haberiniz olsun

hocam mi band 2 yi kullandım o uygulamayıda satın aldım fakat o özellik pek sağlıklı çalışmıyor.
  • quote:

quote:

hocam Xiaomi amazfit in pil ömrü fena değil diye duymuştum. 5 gün Kadar gidiyormuş galiba. Ancak saat üzerinden cevaplayıp telefonu çıkarmadan nasıl konuşacaksınız anlamadım ? Bluetooth kulaklığa falan mı çağrı düşsün istiyorsunuz ? Öyle bir özelliği var mı emin değilim

Hocam mikrofonlu kulaklık sürekli takılı oluyor telefonda saatten görüp kulaklıktan cevaplayın konuşacağım. Benim aldığım newwear n6 saatten görüşme yaptırıyor. Saat bağlı olduğu müddetçe kulaklıktanda açsan saar üzerinden görüştüyor çok sinir bozucu.

Hocam bunun için Xiaomi Amazfit Bip var, düşünürseniz. Cihazda Mikrofon vs. olmadığı için, mecburen telefon üzerinden görüşmeniz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

quote:

Hocam bunun için Xiaomi Amazfit Bip var, düşünürseniz. Cihazda Mikrofon vs. olmadığı için, mecburen telefon üzerinden görüşmeniz gerekiyor

benim istediğim zaten kulaklıktan görüşmek :) saat bana arayanı göstersin yeter :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

quote:

benim istediğim zaten kulaklıktan görüşmek :) saat bana arayanı göstersin yeter :)

Hocam o zaman Xiaomi Amazfit Bip size göre gibi, bence araştırın Şarjının da nispeten iyi olduğunu duydum.

• Cango69 kullanıcısına yanıt
    kelvin derecesine bakçaksınız...4000k gibi ürün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Aralık 2017; 14:24:57 >
  • Varolan hafıza kartı indirimi varmı. ilk sayfadaki kodların hiçbiri çalışmıyor
    sepeti temizledim.
  • Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    160$ seviyeleri çok zor maalesef :(
  • 
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.